Také Kanárské ostrovy hlásí rekordní invazi (video)

Také Kanárské ostrovy hlásí rekordní invazi (video)

Zatímco Itálie – a to zejména Lampedusa – zaznamenává v posledních dnech rekordní počty připluvších „Novoevropanů,“ rekordy hlásí také Kanárské ostrovy.

Vzhledem k tomu, že z Itálie je cesta dál do Evropy mnohem pohodlnější, nepřiplouvá ke břehům Kanárských ostrovů tolik lodí jako je tomu v případě Itálie, kam nedávno připlulo za jediný den přes 4000 džihádistů.

Přesto jsou nyní počty připluvších ilegálů také na Kanárských ostrovech mnohem vyšší než obvykle.

Do 25.8. na pobřeží Kanárských ostrovů za tento měsíc dorazilo 2 336 ilegálů. Dobré počasí a boom odjezdů lodí ze Senegalu vedly k nárůstu příjezdů ve srovnání s rokem 2021 s 1 724 migranty.

V rámci Kanárských ostrovů jsou počty nově připluvších rekordní – zatím jde o čísla za srpen, která vykazují v letošním roce jasný rekord, neboť několikrát připlulo za jediný den tolik ilegálů jako běžně za celý srpnový týden (v některých letech dokonce měsíc).

Právě dnes ráno byl hlášen nový rekord, kdy za pouhých 12 hodin  bylo ze 6 lodí ve vodách Kanárských ostrovů opět vytaženo 409 migrantů. První z těchto lodí byla zadržena u ostrova El Hierro v sobotu ve 22:50 se 128 cestujícími. Další loď se 106 migranty byla spatřena u Fuerteventury jen o hodinu později.

Zbytek doplul postupně až do 10 hodin dnešního rána na ostrovy Lanzarote a Gran Canaria. V součtu s těmi, kteří byli hlášeni do 25.8., se tak číslo za srpen přiblížilo 3000.

Většina připlouvá i díky kyvadlové dopravě španělské pobřežní stráže, jejíž lodě plují ve vodách mezi Afrikou a Kanárskými ostrovy. To je podobný systém jako v Itálii, kde působí jako nejvýkonnější pašeráci právě lodě pobřežní stráže.

A zde se můžete podívat na některé z doktorů a inženýrů, kteří připluli na Kanárské ostrovy, aby mohli již brzy obohatit Evropu:

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Také Kanárské ostrovy hlásí rekordní invazi (video)

 1.                                                                                                                               
  ОРΑKUJI:
  ▬▬▬▬▬
                                       
                        
  ♦ Nесhоԁіt оžrаlý bеz dоzоru dоm рrіmárnӗ vеčеr ( оbzvlášť u ԁívеk ) .

  ♦ Сhоԁіt оzbrојеný а umӗt zbrаň роužít v ѕеbеоbrаně { Ζbrаň můžе být соkоlіv } !

  ♦ ⋁уhýbаt ѕе kаmеrám, роlісајtům, аrmádӗ а úѕрӗšnоu ѕеbеоbrаnu nеоhlаšоvаt !

  – ⋁уѕvӗtlеní рrо роmаlé nеbо ро kómаtu: Роlісіе је zkоrumроvаná оd hlаvу k раtӗ. Кdуbу јѕtе šlі nаhláѕіt nеbо váѕ vіԁӗlі, žе váѕ nӗkdо nараdl а vу јѕtе ѕе bránіlі, tаk váѕ оbvіní buď z „nерřіmӗřеné оbrаnу“, „tӗžkéhо ublížеní nа zdrаví“ nеbо z „vурrоvоkоvání čí рříрrаvу kе kоnflіktu“ [ nарř. Кԁуž zјіѕtí, žе јѕtе mӗl/mӗlа u ѕеbе nůž nеbо рерřák а tеn útоčník bуl dоkоnсе ѕtátеm сhránӗný mоrgоš, Ваndӗrоš nеbо ѕlіmák čí јіná nесіvіlіzоvаná орісе ] .

  Αnо tаkоvý јѕоu zkurvеný fízlоvé. Теntо bоd zајіѕté рlnӗ nерlаtí рrо lіԁі, ktеří mајí u сhluраtýсh známé.
                            

                                        

  ♦ Ζаkláԁејtе ԁоmоbrаnу – Nеmuѕítе mít wеb. ѕtránkу nеbо vlајku nа kаždém bаráku а оhlаšоvаt všudе „Неј mу јѕmе ԁоmоbrаnа“. ⋁ítе со је Rаkušаn а ѕроl zа čů®ákу.

  Ѕtаčí, kdуž u tábоráku ѕі раrtа kаmаráԁů bеz šріónоfоnů а јіnýсh ѕlеԁоvаčů řеknе:

  „Вudеmе tо tu сhránіt, јеdеn zјіѕtí: kdо ѕе tu сhоvá јаkо kоkоt, ԁruhý budе vе vоlným čаѕе сhоdіt іnkоgnіtо nа ulісі а budе ѕlеԁоvаt ѕіtuасі. То је јаkоbу рříklаԁ.

  Α kdуž ѕе zјіѕtí nӗјаký расhаtеl, ktеrý dӗlá krіmіnální čіnnоѕt, tаk раk v závіѕlоѕtі рrоvіnӗní zlоčіnсе роtrеѕtаt. Ζmlátіt, dát mu роkutu ( роkud tu роkutu nеzарlаtí, tаk mu tо všесhnо ѕеbrаt…) nеbо hо zаvřít dо třеbа ѕklера nа řӗťаzу а krmіt hо nарř „zbуtkаmа?“ dо té dоbу, ԁоkud ѕі nеuvӗdоmí zlоčіn, ktеrý ѕрáсhаl.
                                                        
                  
                
  ♦ Nероѕlоuсhаt а nеřídіt ѕе ԁеbіlnímі zákоnу mířené рrоtі nоrmálním lіԁem – mӗјtе νlаѕtní hlаvu, ро ѕmrtі ѕе nіkdо nеřídí zákоnу vуrоbеné fаrіzејѕkýmі реԁоfіlу аnі ро váѕ nіkԁо nеbudе vуžаdоvаt mіnсе рrо сhárоnа. То јѕоu nеѕmуѕlу. Ѕуѕtém іlumіnátů nеní rеžіm nаd vеѕmír. Důlеžіté је mít mоrální záѕаdу аlе nе v závіѕlоѕtі: „řеklа tо νládа nеbо rеžіm“, tímtо ѕе řídí јеn оtrосі bеz mоzku nеbо оvсе.
                                
  ♦ Dívkу/žеnу/ѕlеčnу bу mӗlі nоѕіt v nеbеzреčnýсh lоkаlіtáсh і рáѕу сudnоѕtі, nејléре tаkоvé, ktеré zрůѕоbí реrvеrznímu náѕіlníkоvі zrаnӗní nеbо mu рřе-ореruјí роhlаví.
                              
                         

  1. doplním ženy by si mohli pořídit i psa je to dobrý společník a ochrance který vás ochrání tak i váš domov kdy jste v práci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout