Skutečný důvod rekordního počtu úmrtí mezi mladými lidmi (video)

Skutečný důvod rekordního počtu úmrtí mezi mladými lidmi (video)

Víte o tom, že EU záměrně falšovala statistiky úmrtí přinejmenším u mladých lidí? Samozřejmě o tom korporátní média nic psát nebudou, asi tak, jak nijak nerozpitvávala více než pravděpodobnou korupci šéfky EK Lejnové a její „tajemné“ SMS se šéfem Pfizeru Bourlou.

A je celkem jasné, proč je „ticho po pěšině.“ Úmrtnost razantně vzrostla zejména v letech 2021 – 2022. Možná už propagandisté hledají důvod.

Nač to asi svedou? Na klima nebo long Covid? Podobně vysoká čísla navíc hlásí také z USA nebo Velké Británie…

Charakteristickým znakem vládní a podnikové politiky je, že vytrvale ignoruje zjevná vysvětlení všeho. Nejde jen o politickou neupřímnost nebo šílené odmítnutí uznat „slona v místnosti.“ Je to otázka života a smrti.

Nedávná zpráva potvrzuje tragický trend nevysvětlitelných úmrtí mezi mladými lidmi.

Podle statistik zveřejněných Americkou společností pojistných matematiků v roce 2021 zaznamenali lidé ve věku 15–34 let ohromující nárůst počtu úmrtí o 21,4 %.

Není to však jediná věková skupina, ve které výrazně stoupá úmrtnost. Stejná zpráva uvádí, že „úmrtnost mezi 35–44letými se mezi říjnem a prosincem 2022 zvýšila o alarmujících 34 %, což je nad očekávanou výchozí hodnotou pro roky 2015–2019“.

Čísla analyzoval britský komentátor John Campbell, který v minulosti vyjádřil znepokojení nad alarmujícím počtem nevysvětlených a náhlých úmrtí mezi mladými lidmi.

Data byla sestavena americkou profesní asociací odpovědnou za prognózování finančních rizik a závazků vůči vládě a společnostem.

Pojišťovny, včetně těch, které pojišťují zdravotnické a farmaceutické společnosti, zakládají své smlouvy na tvrdých posudcích pojistných matematiků.

Základem pojistně-matematické práce je posouzení rizik. Národní panel v USA zjistil výrazně zvýšené riziko úmrtí u lidí ve věku od 15 do 45 let, které zůstává „nevysvětleno.“

Toto riziko se však netýká pouze občanů USA, jak ukázala práce Campbella a dalších investigativních novinářů.

Otázky v Evropském parlamentu

„Nevysvětlitelný“ nárůst úmrtí mezi 15letými je znepokojivý vzhledem k množícím se zprávám o neobvyklých a náhlých úmrtích tolika lidí v této kategorii.

John Campbell dvakrát poukázal na tento nárůst, který se shoduje s příchodem mRNA „vakcín.“

Jeho prezentace říjnu 2022 a lednu 2023 zkoumají tento údajně bezpříčinný nárůst úmrtnosti, který přišel po otázce v Evropském parlamentu předložené v září 2022. 

Žádost následovala po zprávě zpravodajského webu, která potvrdila, že Evropský projekt monitorování úmrtnosti EU (EuroMOMO) zfalšoval údaje, aby zakryl šokující nárůst úmrtnosti mezi dětmi ve věku 0-14 let.

Grafika zobrazuje původní data z EuroMOMO, která byla zpřístupněna prostřednictvím archivovaných stránek. Podle exposé byla data změněna tak, že vykazovala mnohem nižší míru úmrtnosti.

Dne 18. září, tři dny před položením otázky, The Exposé poukázal na pokus EuroMOMO snížit toto zvýšení úmrtnosti změnou základní míry kojenecké úmrtnosti a zakrytím zjevné vazby na takzvané „vakcíny.“

Zdá se, že při hledání vysvětlení těchto úmrtí byli rozhodnuti zakrýt nejpravděpodobnější příčinu, jak naznačuje  „extrémně podezřelé rozhodnutí EuroMOMO změnit základní linii úmrtí ve stejnou dobu, kdy bylo zahájeno celoevropské vyšetřování mimořádného nárůstu nadměrných úmrtí mezi dětmi od rozhodnutí Evropské lékové agentury schválit vakcínu COVID-19 pro děti.

Souhrnný článek, který tvořil základ otázky Evropskému parlamentu, také citoval průzkum z předchozího měsíce, který ukázal téměř 700procentní nárůst dětské úmrtnosti:

29. srpna 2022 jsme exkluzivně odhalili, že oficiální údaje o úmrtnosti pro Evropu ukázaly šokující 691% nárůst nadměrných úmrtí u dětí do 33. týdne roku 2022, protože Evropská agentura pro léčivé přípravky prodloužila povolení k nouzovému použití vakcíny Pfizer COVID-19 pro použití u dětí ve věku 12 až 15 let v květnu 2021.

Navzdory těmto statistikám, které vycházejí z vlastního monitoru úmrtnosti EU, Evropský parlament jednoznačně popřel, že by mohla existovat souvislost mezi takzvanými „vakcínami“ a tímto jinak nevysvětlitelným trendem dětské úmrtnosti:

Vakcíny proti COVID-19 schválené v EU, včetně těch schválených pro děti, zůstávají bezpečné a účinné v prevenci závažných onemocnění, hospitalizací a úmrtí.

V odpovědi jménem nikým nevolené Evropské komise se uvádí, že si je vědoma údajů naznačujících nárůst nadměrné úmrtnosti.

Na otázku, proč tomu tak je, však neodpovídá, pouze zdůrazňuje, že za to „vakcíny“ nemohou. Co by podle Komise mohlo být příčinou těchto úmrtí?

Cituje „významný nárůst nadměrné úmrtnosti, který se do značné míry shoduje s vypuknutím COVID-19,“ což je tvrzení, které je v rozporu s důkazy.

Předložené důkazy ukazují silnou korelaci v tomto období, což ukazuje, že došlo k obrovskému nárůstu úmrtí bezprostředně po zavedení experimentálních injekcí, které nezabránily infekci nebo přenosu.

Evropská komise neuvedla žádný alternativní důvod pro tato úmrtí, která pak její vlastní statistici bagatelizovali. Místo toho prostě odmítla přijmout jakoukoli souvislost mezi těmito historicky neobvyklými úmrtími a injekcemi mRNA, jejichž výrobci jsou osvobozeni od jakékoli odpovědnosti za poškození zdraví nebo smrt:

„Ne vždy to však znamená, že reakce vyvolalo očkování. Některé mohou být způsobeny již existujícím zdravotním stavem nebo jinými příčinami, které se projevily ve stejném období. Pokud tedy zemře očkovaná osoba, nemusí to nutně znamenat, že smrt byla způsobena vakcínou,“ tvrdí EU.

Důvod neznámý

Od nástupu injekcí mRNA média uvedla mnoho důvodů pro nárůst náhlých úmrtí bez platné příčiny.

V červnu 2022 se objevil termín „Syndrom náhlého úmrtí dospělých,“ který popsal znepokojivý trend zdánlivě bezpříčinných úmrtí mezi mladými lidmi.

Je to jen výplňový termín, který má znít jako vysvětlení, ale neznamená nic jiného než nevysvětlitelnou smrt.

Pro rostoucí výskyt srdečních chorob jsou uváděny různé důvody, včetně klimatických změn, účtů za energii a stání nebo sezení. Studená voda, pandemický stres, snídání či nesnídání – seznam alternativ k zjevnému podezření je nekonečný.

Politický příběh

Chatrné příčiny „epidemie náhlých úmrtí“ jsou svědomitě uvedeny v knize Edwarda Dowda z roku 2022 Cause Unknown.

Bývalý datový analytik BlackRock shromáždil titulek za titulkem informace o mladých lidech, kteří náhle umírají z „neznámých příčin“ ve své knize, ke které prezidentský kandidát Robert F. Kennedy napsal předmluvu.

S těmito zprávami získává kritický protiargument na síle. Vzhledem k tomu, že se na některých místech znovu zavádí požadavek na roušku, nelze riziko dalšího lockdownu hned odmítnout. 

Údaje, jako jsou ty o ohromujícím nárůstu úmrtí kojenců a mladých dospělých, jsou prostředkem odporu vůči tomu, čemu se říká „politický narativ.“

V červnovém projevu ke Xavieru Becerrovi, americkému ministru zdravotnictví a sociálních služeb, předložila zástupkyně Mary Miller přesvědčivé vysvětlení pro odmítnutí toho nejzřejmějšího vysvětlení:

Chci jen říct, že se nedržíte vědy.

Ignorujete lékařské důkazy a prosazujete politický příběh a program tím, že dětem vnucujete blokátory puberty a chemickou kastraci a dáváte chlapcům druhou dávku vakcíny COVID mRNA s vědomím, že jim způsobuje myokarditidu.

Charakteristickým znakem vládní a podnikové politiky je, že vytrvale ignoruje zřejmé vysvětlení všeho. Nejde však jen o politickou neupřímnost nebo šílené odmítnutí uznat „slona v místnosti.“ Je to otázka života a smrti.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 29 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Skutečný důvod rekordního počtu úmrtí mezi mladými lidmi (video)

  1. to působí grafem a bůh ví co ještě všechno..na dálku vás sejmou 5G a prostě vypnou,tak si to myslím já že to tak je s přesností vás dokáží zaměřit,a teď nad každým očko i neocko protože tím jsme už zasaženi všichni tím humusem mají moc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout