Znásilňování zvířat po celém Německu pokračuje, policie hledá tohoto migranta, který znásilnil poníka

Znásilňování zvířat po celém Německu pokračuje, policie hledá tohoto migranta, který znásilnil poníka

Nedávno jste si zde mohli přečíst o nečekané vlně znásilnění zvířat po celém Německu. Tento v zemi dříve spíš neobvyklý přečin již nabyl doslova epidemických rozměrů.

Znásilňována jsou zvířata ve výbězích po celém Německu – od ovcí přes kozy, osly až po koně. Nejedno zvíře bylo v důsledku znásilnění zraněno, došlo i k potratům březích samic a několik zvířat po znásilnění dokonce uhynulo.

Vzhledem k tomu, že pachatelé byli přistiženi jen zřídka, umisťují nyní majitelé zvířat do blízkosti výběhů kamery a fotopasti. I to je důvod proč se podařilo již několik „exotických“ pachatelů natočit při činu.

Další, kterého můžete vidět na obrázku v titulku, znásilnil v Dolním Sasku poníka.

Zde by možná bylo dobré si uvědomit, že je více než pravděpodobné, že ke znásilnění zvířat začne brzy masivně docházet i v českém pohraničí.

A to zejména poté, co si v Německu začínají majitelé zvířat do výběhů umisťovat kamery a případů je již tolik, že se jimi ve velkém  zabývají nejen média, ale i různé spolky ochránců zvířat a především policie…

Skutečnost, že muslimové se nijak zvlášť nezajímají o dobré životní podmínky zvířat, je dobře známa nejen od Svátku oběti a krutých halal jatek. Ale – ať už ovce nebo kozy – ani zvířata na pastvinách již nejsou v bezpečí před nejasnými impulsy nových německých občanů.

Nyní vešel ve známost obzvláště ohavný případ z dolnosaského Maschenu (okres Harburg), ve kterém nedefinovaný migrant znásilnil poníka.

Ke zrůdnému incidentu došlo kolem jedné hodiny v noci, přičemž čin byl zaznamenán kamerou pro divokou zvěř. Už jen z obrázků si každý může sám domyslet, že pachatel nemá původ v Evropě.

Celkem 14 minut bylo nebohé zvíře sexuálně znásilňováno. Výškový rozdíl mezi člověkem a poníkem vyrovnal násilník tím, že si k poníkovi přistavil trakař.

Bizarní čin byl proveden bez velkého spěchu. Zvíře, které bylo ve skutečnosti popsáno jako „divoké,“ zůstalo nehybné. Následně se pachateli podařilo nepozorovaně zmizet a údajně ještě není přesně identifikován.

Zajímavost: Od poloviny června dělá v okrese Harburg neplechu takzvaný „rozparovač koní.“

V Toppenstedtu podlehl svým vážným zraněním kůň a do poloviny srpna byla nejméně čtyři další zvířata zraněna. Organizace na ochranu zvířat Peta pak vypsala odměnu 1000 eur za dopadení pachatele.

Není však známo, zda trestné činy souvisejí se současným případem znásilnění poníka.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Znásilňování zvířat po celém Německu pokračuje, policie hledá tohoto migranta, který znásilnil poníka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout