Čtvrteční zatčení Trumpa za popírání výsledků voleb a jeho vyjádření ke kauze (video)

Čtvrteční zatčení Trumpa za popírání výsledků voleb a jeho vyjádření ke kauze (video)

Jistě jste již i na mainstreamu zaznamenali, že došlo k plánovanému zatčení Donalda Trumpa údajně v souvislosti s jeho postojem k výsledkům voleb v roce 2020.

Celkem je Trump obviněn ve 13 bodech obžaloby:

Trump přiletěl svým letadlem do Atlanty, odkud zamířil rovnou do vězení Fulton County:

Ke kauze, ve které je obžalován, směrem k novinářům po příletu do Atlanty prohlásil (také viz video níže):

„Velice vám děkuji za to, že jste tady. Opravdu věřím, že je to pro Ameriku velmi smutný den. To by se nikdy nemělo stát, pokud zpochybníte volby. Měli byste být schopni napadnout volby.

Myslel jsem si, že volby byly zmanipulované, ukradené volby, a měl bych na to mít plné právo. Jak víte, máte mnoho lidí, které jste sledovali v průběhu let, jak dělají totéž, ať už je to Hillary Clintonová nebo Stacey Abramsová nebo mnoho dalších.

Když máte tu velkou svobodu zpochybňovat, musí vám to být umožněno, jinak budete mít velmi nečestné volby. To, co se zde odehrálo, je výsměch spravedlnosti. Neudělali jsme nic špatného. Neudělal jsem nic špatného a každý to ví. Nikdy jsem neměl takovou podporu.

A to platí i pro ty ostatní. To, co dělají, je zasahování do voleb. Snaží se zasahovat do voleb. Nic podobného u nás ještě nikdy nebylo. To je jejich způsob kampaně a toto je jeden případ, ale máte tři další případy.

Je to vměšování do voleb. Takže vám chci poděkovat, že jste tady. Neudělali jsme vůbec nic špatného.“

Okresní prokurátor okresu Fulton Fani Willis obvinil Donalda Trumpa a 18 dalších obžalovaných ze spiknutí za to, že se odvážili zpochybnit volby v roce 2020.

Hovoří se o další jasně politicky motivované obžalobě, která byla zřejmou reakcí na odhalené korupční kauzy Bidenových.

Trump zřejmě již během dnešního dne opustí vězení na kauci, která je stanovena  na 200 000 dolarů.

Úřady také vypustily vězeňskou fotografii Donalda Trumpa, která byla pořízena záhy poté, co byl zadržen ve vězení ve Fulton County. Fotografie z vězení – také viz titulní obrázek.

Trump se vrátil na Twitter ve čtvrtek večer poté, co se sám přihlásil ve vězení ve Fulton County.

Trump tweetoval fotografii z vězení s popiskem, který zněl: „VMĚŠOVÁNÍ DO VOLEB – NIKDY SE NEVZDÁVEJTE!“

Obraz

Ve čtvrtek večer vydal prohlášení: „Dnes jsem byl v notoricky známém násilném vězení ve Fulton County v Georgii ZATČEN, přestože jsem nespáchal ŽÁDNÝ ZLOČIN.“

„Americký lid ví, co se děje,“ dodal Trump.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Čtvrteční zatčení Trumpa za popírání výsledků voleb a jeho vyjádření ke kauze (video)

  1. Je samozrejme nežiaduce, aby sa tento vojnový štváč , nepriateľ Sýrie aj Iránu a fanatický sionista stal opäť prezidentom USA a aby „urobil Ameriku opäť veľkou“ a dohodol sa s Putinom. Každý skutočný európsky vlastenec si musí priať, aby sa ním stal nejaký neschopný starý slaboch typu Biden /čiže nie fašista a diktátor typu Reagan/ a aby priviedol čo najviac štátov USA k totálnemu kolapsu, prípadne aj občianskej vojne . Zatiaľ tam smeruje iba Kalifornia.

    1. Citace z článku “ Dokumenty se týkaly některých interních poznámek Bílého domu, které ukazují, že několik newyorských rabínů se s Trumpem často scházelo. Nezískal jsem úplné podrobnosti, kromě toho, že rabíni mají v úmyslu zajistit, aby Trump vyhrál znovuzvolení, pokud udělá to, o co ho požádali, píše přítel zesnulého Goldberga. Poukazuje na to, že poznámky, které Goldberg vlastní, naznačují, že Trumpovy výsledky průzkumu nejsou uspokojivé a potřebuje zvláštní podporu, kterou mohou poskytnout vlivní rabíni. „

  2. Z Donalda mají největší strach, média, globalisti, fašisti,komunisti, pedofilové a drogový dealeři… protože panáčci skončí na Gitmo 🤣🤣🤣👉👉👉 JUSTICE FOR ALL

  3. Volby v USA byly zfalšované nestydatým způsobem. Trump bude opět prezidentem! Mají z něj veliký strach, Biden je senilní stařík který ani neví co je za den a zeptat se ho na datum je zcela mimo jeho chápání!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout