Kalifornie: Další bezuzdné rabování obchodů s luxusním zbožím (videa)

Kalifornie: Další bezuzdné rabování obchodů s luxusním zbožím (videa)

Jak již víte, tak v Kalifornii a některých dalších státech vedených ultralevicovými progresivisty přijali velmi bizarní zákony, které v podstatě povolují menšinám krást.

Lupiči, kteří ve velkém rabují v obchodech, jsou tedy beztrestní – s výjimkou případů, kdy prodejce fyzicky napadnou nebo mu vyhrožují se zbraní.

Na druhou stranu prodejci jsou instruováni k tomu, aby nezasahovali – někde je dokonce tento příkaz součástí firemní politiky. Několik prodavaček již bylo propuštěno jen proto, že se pokusily proti zlodějům zasáhnout.

Situace se tak již zcela vymkla zpod kontroly a v obchodech dochází k bezuzdnému rabování, přičemž lupiči  se stále častěji koncentrují zejména na luxusní zboží.

Odhodlané davy zlodějů nyní v Kalifornii vylepšují své zločiny a podle policie je na vině konkrétní slabý zákon o kriminalitě.

Deník Daily Mail ve čtvrtek uvedl, že obchodní dům Nordstroms v Riverside byl dvakrát během měsíce vypleněn zloději.

Obchodní dům, který se nachází na Canyon Springs Parkway, byl poprvé vykraden 10. července a znovu jen o několik týdnů později 14. srpna.

Deník Daily Mail zachytil video z obou incidentů. První ukazuje skupinu mužů a žen, kteří vstupují do obchodu a táhnou se směrem k oddělení kabelek a doplňků.

Druhá část klipu ukazuje dva muže, kteří odcházejí ze stejného obchodu s dalším ukradeným zbožím. Všimněte si, že úředníci obchodu nekladou žádný odpor.

Jde tedy patrně o firemní politiku: nereagovat a jen tiše přihlížet.

 

V úterý pak bylo na nahrávce zachyceno pět osob, jak plení Macys v Arkádii. Je vidět, jak lupiči dávají lahvičky parfému do pytlů na odpadky a pak klidně odcházejí ze dveří.

Zaměstnankyně ve videu je slyšet, jak křičí „oh můj bože, může někdo někomu zavolat?“

 

I když všichni víme, že Golden State zachází se zločinci v rukavičkách, existuje specifická politika, která způsobuje nárůst těchto organizovaných flash mob loupeží.

Podle policie se tyto zločiny vystupňovaly, když se stát rozhodl zrušit hotovostní kauci za tzv. „nízkoúrovňové“ trestné činy. V Kalifornii se rabování v obchodech kvalifikuje stejně jako krádež jednoho kusu zboží a je tak de facto beztrestné.

 

Zde je to, co mluvčí Ochranné ligy policie Los Angeles Tom Saggau řekl Fox News:

Zrušení hotovostních kaucí za tyto typy trestných činů je ve skutečnosti pozvánkou pro tento druh lidí, kteří mají sklon porušovat zákon a mají sklon to dělat tak bezostyšně.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

One thought on “Kalifornie: Další bezuzdné rabování obchodů s luxusním zbožím (videa)

  1. Jaké rabování,jací zloději,vy blxci?Jaké si soudruzi šílení američani udělali zákony,takové mají.K nám to přijde také,opičáci se přece opičí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout