Velká Británie: Rabování, nepokoje – v centru Watfordu řádily stovky „mladíků“ (video)

Velká Británie: Rabování, nepokoje – v centru Watfordu řádily stovky „mladíků“ (video)

To, co nedávno zažila Francie, nyní prožilo i britské multikulturní město, které se však zřejmě postupně stává monokulturním, protože původní britské obyvatelstvo zde tvoří jen něco málo přes 50% a postupně zaznamenává další populační pokles.

V nejmladší generaci pak  má obohacující muslimské obyvatelstvo jasnou většinu. A zdá se, že to tito „mladíci“ také chtěli dát patřičně najevo.

Jak dalece si vzali příklad ze svých francouzských kolegů se můžeme jen dohadovat.

Video:  Nákupní centrum ve Watfordu vyrabováno  a autobus napaden mladými lidmi s přistěhovaleckým pozadím:

A co o tom píše místní mainstream?

Záběry byly pořízeny v pátek 21. července na různých místech ve Watfordu, včetně nákupního centra Atria poblíž kina a podél High Street.

Jedna žena zveřejnila na Facebooku, co viděla v centru města, kde popsala velké skupiny dětí, které „způsobují problémy“ a bylo to „velmi špatné“.

Vysvětlila,  že „prodavač musel přestat obsluhovat, aby zabránil dětem používat automaty na pití, jít ven a říkat ostatním, že ‚je to zdarma‘.

Dodala, že některé skupiny dětí se „staraly o své vlastní záležitosti“, zatímco jiné „byly velmi hrubé a urážlivé ve svých komentářích, když byly jednoduše požádány, zda mohou ustoupit stranou a nechat lidi projít.“

Policejní mluvčí řekl, že byli přivoláni kvůli tomu, že velký dav mladíků narušil nákupní centrum Atria krátce před 14:25.

Dodal: „Policisté okamžitě vyrazili na místo a spojili se s bezpečnostním personálem, aby zvládli dav a zajistili bezpečnost široké veřejnosti.“

Oddílu 35 byl vydán příkaz k rozptýlení, aby se zabránilo dalšímu protispolečenskému chování, což znamená, že zúčastněné osoby byly policií donuceny opustit oblast….

Tolik místní média.

Podle výpovědí svědků však docházelo k napadání kolemjdoucích a personálu obchodů a k ničení a rabování jejich interiérů. O tom, že by byl někdo za akci potrestán, lze pochybovat….

Etnické složení Watfordu: jen 53,4% bílých (většinou ve starších generacích):

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 25 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Velká Británie: Rabování, nepokoje – v centru Watfordu řádily stovky „mladíků“ (video)

  1. Tohle se mi líbí pro všechny uprchlíky který nepracují ,neumí se zařadit do společnosti i ty který spáchali tresný čin a co najdál od břehu s nimi . Nebo hajde naspět domů odkud je vozí neziskovky. Metál tomu kdo tohle plovoucí ubytování navrhl.

    https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-britanie-umisti-stovky-zadatelu-o-azyl-na-lod-plovouci-vezeni-mini-odpurci-40438500#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=PsSgsKgoAq0-202307241130&dop_id=40438500

  2. Jen houšť a větší kapky, vždyť angláni si nic jiné nezaslouží, je to pakáž která až do nynějška žila na úkor Afriky a j.
    Nakonec je dobře že se lidé v jiných státech mohou dozvědět jak a čím vyniká to tzv obohacování.
    No v česku se díky Fialenkově nacistické pětidemolici už také mohou těšit.

  3. V minulosti vlastnil miestny futbalový klub FC Watford /pomerne úspešne/ Elton John. Vďaka výkonu Sparty Praha v Pohári UEFA proti nemu súhlasil s koncertom v Prahe roku 1984. Už teraz sa teším na správu o jeho verejnej poprave.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout