Kanada: 35letý otec 5 dětí zemřel poté, co mu zamítli transplantaci ledviny, protože byl neočkovaný,

Kanada: 35letý otec 5 dětí zemřel poté, co mu zamítli transplantaci ledviny, protože byl neočkovaný,

I když se v současné době covidismus ze společnosti pomalu ale jistě vytrácí a na jeho místo nastupuje klimatické náboženství, důsledky nedávné doby  se stále projevují – a to nejen v důsledku vedlejších účinků genových injekcí.

Ukazuje se i to, jak moc zvrácená byla tato doba a všichni aktéři – od politiků až po rádoby odborníky, jejichž jediným cílem bylo vnutit lidem genové jedy – a to za každou cenu.

A to třeba i za cenu života…

Jeden z nejtvrdších režimů panoval v Kanadě, vedené fašistickým diktátorem a významným členem WEF – Justinem Trudeauem. Bezcitnost a zvrácenost tohoto režimu ukazuje také následující případ…

Garnet Harper, muž ze Sudbury, města v severním Ontariu v Kanadě, zemřel na onemocnění ledvin poté, co mu byla zamítnuta transplantace ledviny s odůvodněním, že se odmítl nechat očkovat proti COVID-19.

Garnet Harper byl diagnostikován v pátém stádiu onemocnění ledvin v únoru 2022. Také známé jako konečné stádium onemocnění ledvin (ESRD), jeho orgány byly blízko selhání.

Pomocí rutinních krevních testů Garnet Harper zjistil, že funkce jeho ledvin je pouze 8%, což znamenalo, že jeho ledvina již selhává.

Jeho jedinou možností byla transplantace ledviny.

Lékař sdělil Harperovi, aby si nechal aplikovat injekci COVID-19, aby se chránil před virem a neonemocněl. Nicméně, pan Harper řekl, že si očkování nepřeje.

Meghan, Harperova manželka, vysvětluje, že její manžel byl poté poslán do londýnské nemocnice k možné transplantaci. Byl považován za dobrého kandidáta na transplantaci kvůli svému nízkému věku – 35 let.

Ale…

„Bylo nám řečeno, že nemůže být odeslán do londýnské nemocnice, pokud Garnet nebude očkován proti COVID-19,“ řekla Meghan. „Takže nám řekli, že ten proces ani nemůžeme zahájit. Nemohli jsme ani začít uvažovat o zařazení na seznam transplantací.“

 

Rodina pana Harpera obdržela podobné odpovědi, když kontaktovala další nemocnice v Kanadě v Ontariu.

Meghan řekla, že její manžel se snažil vyléčit přirozeně a myslel si, že dělá pokroky, ale 22. května 2023 zemřel na hemoragickou mrtvici.

„Kdybychom se byli schopni dostat na seznam předtím, než byl loni v září přijat do nemocnice, byl by dost silný, aby dostal tuto transplantaci, ale toto právo nám odepřeli.“

Jeho dva bratři byli připraveni dát mu ledvinu!

„To právo nám odepřeli, a dokonce nám odepřeli zkoumat možnost  dárcovství od příbuzných (jeho dva bratři řekli, že jsou ochotni darovat ledvinu). Pokračoval v tlaku tímto směrem. Bojoval za to do poslední chvíle.“

Ale odmítnutím transplantace ledviny zvrácenost systému nekončí, zašla ještě mnohem dál….

Poté, co byl Harper umístěn na podporu života, Meghan zavolali z programu Trillium s dotazem na dárcovství orgánů, což ji rozzlobilo.

„Volají ti, když sedíš vedle svého umírajícího milovaného a ptají se, jestli mohou mít jeho orgány… když nebyl dost dobrý na to, aby mu oni dali orgány… Nedokážu popsat, jak se cítím.“

„Nedokážu popsat, co cítím… Dělá se mi z toho špatně ,“ řekla Meghan.

Trillium Gift of Life Network nereagovala na telefonáty z deníku The Star, aby se vyjádřila.

Účet na fundraisingovém webu GiveSendGo , který byl založen na podporu Harperovy rodiny, uvádí, že také prodělal zpackanou operaci, která mu způsobila stafylokokovou infekci.

Poté už nikdy nebyl jako dřív. Jeho zdraví se rychle zhoršovalo a dostal se do sepse, což způsobilo vážné srdeční potíže, kolaps plic a dočasné ochrnutí.

Bylo mu řečeno, že kvůli svému špatnému zdravotnímu stavu již není kandidátem na transplantaci.

Harper se přesto snažil uzdravit… Den za dnem nabíral sílu. Jeho specialista na ledviny byl ohromen jeho pokrokem natolik, že ho připravil na domácí dialýzu…

Garnet nakonec nikdy nezahájil domácí dialýzu. Zemřel uprostřed noci na krvácení do mozku. Mrtvice jsou jednou z hlavních příčin úmrtí lidí na dlouhodobé dialýze, protože léčba velmi zatěžuje kardiovaskulární systém.

Garnet Harper se narodil 13. července 1987 v Chateauguay, Quebec. 

Nechává po sobě manželku Meghan a jejich děti Avah, Elyanah, Yarah, Nyah a Judah (viz titulek).

„Garnet se snažil, aby každá interakce s jeho rodinou a přáteli měla smysl. Bude proto velmi chybět svým neteřím, synovcům, sestřenicím, tetám, strýcům a mnoha členům jeho širší rodiny i jeho přátelům ,“ můžeme číst v jeho nekrologu.

„Garnet byl hrdým majitelem malého podniku a měl vášeň pro automobily. Zajistil, aby byly věci provedeny správně hned napoprvé, a zavázal se ke spokojenosti zákazníků….“

„Vnímal svůj aktivismus jako povinnost vůči svým vrstevníkům a další generaci a povzbuzoval ostatní, aby jednali podle toho, co  hluboko uvnitř cítí. Jeho energická odvaha mnohým ukázala, že nejsou sami, a snažil se vybudovat prosperující komunitu stejně smýšlejících lidí.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Kanada: 35letý otec 5 dětí zemřel poté, co mu zamítli transplantaci ledviny, protože byl neočkovaný,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout