800 klimatických extremistů zablokovalo Berlín, policisté je museli vysekávat i s asfaltem (video)

800 klimatických extremistů zablokovalo Berlín, policisté je museli vysekávat i s asfaltem (video)

Nedávno proběhla v Berlíně předem ohlášená monstrózní akce klimatických extremistů, kteří tvrdili, že jich do ulic vytáhnou tisíce, ale nakonec jich bylo „jen“ 800.

To ovšem zřejmě úplně stačilo, protože mnohé z nich bylo zapotřebí ze silnice dostat sbíječkou, tedy způsobem, který není příliš „uhlíkově neutrální.“

Klimatičtí idioti však byli se svojí akcí spokojení. Ostatně, věděli, že většina lidí si nedovolí proti nim zasáhnout, protože v mnoha případech byli za zákrok vůči ekoteroristům potrestáni naštvaní občané a ne ti, kdo již mnohokrát blokovali sanitky nebo řidiče, kteří naléhavě spěchali – ať už do práce, pro dítě nebo s příbuzným do nemocnice.

Před časem také došlo při blokádě k úmrtí ženy, ke které se nedostala včas pomoc. I přesto klimatičtí šílenci ve svých akcích nadále pokračují – a to zejména v Berlíně, kde mají podporu jak radnice, tak soudů.

Tentokrát  klimatičtí extremisté v berlínských zácpách zablokovali nejméně 15 sanitek…

Ovšem občas i některému řidiči dojde trpělivost. Například ve videu níže, které je také z Německa,  dal naštvaný řidič klimatickému kreténovi pořádnou „přes hubu.“ 🤣

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

3 thoughts on “800 klimatických extremistů zablokovalo Berlín, policisté je museli vysekávat i s asfaltem (video)

  1. Policisté jako ostatně všude jsou jen bezmozci proto jsou předurčeni hlavně sloužit politikům, neb normální lidé by to nedělali. Není mi jasné proč je vysekávají a dělají jen více škody. No on to daň. poplatník zaplatí že. Dokud je tam kde se ti idioti přilepí nenecháte až se zeserou a zechčijou, načež začnou sami prosit, tak bych si jich ani nevšiml odklonit dopravu a vymalováno. No holt máme DEMOkracii.

  2. Treba ich zabíjať, zabíjať, zabíjať! Títo vygumovaní ultrafanatici /často zároveň vegáni a homosexuáli, takmer všetci aj anarchisti a užívatelia drog vrátane tvrdých/ bez štipky citu a svedomia nesmú mať právo na život a o pár rokov budú , o tom nepochybujem, povraždení moslimami ako nežiaduce živly. Už sa neviem dočkať.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout