Němečtí ekoteroristé, kteří se lepí na silnice, mají na svém kontě první oběť

Němečtí ekoteroristé, kteří se lepí na silnice, mají na svém kontě první oběť

O tomto konkrétním případu jste si zde mohli před pár dny přečíst. Připomínám, že v Berlíně se jako tradičně přilepili k silnici ekoteroristé, kteří tak způsobili dopravní zácpu. Mezitím došlo k nehodě, kdy byla míchačkou přejeta cyklistka. Ženě jel okamžitě na pomoc speciální jeřáb, který měl nabouranou míchačku odstranit, aby mohla být cyklistka vyproštěna.

Jenže jeřáb uvízl v dopravní zácpě, která byla způsobena klimatickými šílenci. Ti se odmítali odlepit a žena po celou dobu trpěla pod míchačkou. Když byla konečně vysvobozena, byla již ve velmi kritickém stavu. Dnes byla žena prohlášena za mozkově mrtvou. Jde tak o první oběť klimatických extremistů v Německu.

Ovšem během posledních týdnů jde dokonce v rámci Evropy již o třetí oběť klimatických šílenců, neboť dvě ženy zemřely při nehodě, ke které došlo v důsledku blokády klimatickými extremisty ve Velké Británii.

Ale vraťme se do Německa, kde dnes prohlásili cyklistku, které přijela pomoc příliš pozdě, za mozkově mrtvou.

Policie v úterý podala trestní oznámení na dva blokující extremisty z „Poslední generace“, kteří jsou v mainstreamových médiích nazýváni „klimatickými aktivisty“, za neposkytnutí pomoci. „Momentálně prověřujeme, zda potřebujeme přehodnotit trestní oznámení kvůli úmrtí cyklistky dnes ráno,“ řekl mluvčí berlínské policie FOL  dnes dopoledne.

O zatčení dvou extremistů není nic známo. Zatímco kritici covidových opatření  nebo kritičtí novináři  jsou v Německu ve vazbě za to, že kritizovali covidová opatření nebo islám, s klimatickými extremisty  soudnictví a média obvykle zachází v rukavičkách.

Protesty jsou alespoň částečně a nepřímo financovány daňovými poplatníky. Příklad: Extremista, který dostal v Berlíně pokutu 600 eur, u soudu otevřeně oznámil, že bude v blokování pokračovat.  Do hlavního města jezdí ze Severního Porýní-Vestfálska speciálně na kampaně. Žije ze sociálních dávek. Jinými slovy, daňoví poplatníci, kterým blokuje dojíždění do práce, ho financují – díky nim je může šikanovat.

Mluvčí berlínského policejního svazu Benjamin Jendro protest ještě před smrtí cyklistky zkritizoval: „Nyní byste se měli rozloučit s pohádkou o neškodném protestu. Každý, kdo blokuje dopravní cesty, riskuje vnitřní bezpečnost a také vědomě akceptuje, že lidé v nouzi musí déle čekat na pomoc policie a hasičů,“ uvedl.

Kancléř Scholz naopak na pondělní dotaz novinářů vyjádřil jen minimum kritiky. Akce prý neměla jeho souhlas. Šéf vlády vyzval klimatické extremisty, aby neohrožovali ostatní lidi. Takovou opatrnou kritiku mohou extremisté přijmout i jako všeobecnou podporu jejich jednání a tedy jakousi výzvu k pokračování.

Mezi klimatickými extremisty jsou však i dětičky boháčů. K nim  patří například Luisa Neubauerová z miliardářské dynastie Reemtsma – její matka je rozená Reemtsma. Ta byla už v 80. letech aktivní v protijaderném hnutí.

 Omluvy extremistů také působily cynicky: „Poslední generace“ řekla – ještě před zprávou o úmrtí –, že byla zděšená a nemohla vyloučit, že zpoždění hasičů bylo způsobeno dopravní zácpou, kterou způsobili. 

Prohlášení Neubauerové krátce po nehodě bylo ještě odvážnější: Řekla, že ji to zarmoutilo, ale obává se, že by i v budoucnu mohly nastat takové kritické okamžiky. Jinými slovy, podobné případy považuje jen za nutné „vedlejší škody“.

Je více než pravděpodobné, že extremisté, kteří zablokovali pomoc těžce zraněné ženě, nebudou potrestáni vůbec nebo dostanou pouze symbolický trest. Jaký to rozdíl oproti německé lékařce, která dostala dva roky nepodmíněně za to, že vydávala výjimky z nošení roušek…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Němečtí ekoteroristé, kteří se lepí na silnice, mají na svém kontě první oběť

  1. Po dobytí Nemecka – a nielen Nemecka – moslimami budú všetky islamu cudzie živly, teda aj anarchofašisti, bez milosti pozabíjané. Čo plne schvaľujem a už sa neviem dočkať.
    Som si istý,že keby niekto týmto nebezpečným fanatikom akokoľvek ublížil – napríklad ich prešiel prilepených na diaľnici alebo im strelil pištoľou do hlavy, skrátka dostali by spravodlivý trest – dostal by dvojciferný počet rokov v base aj po odvolaní. Im sa, podobne ako SS či krátky čas aj SA za Hitlera, nesmie stať nič…

  2. Jan Reemtsma /ponemčený Holanďan, tabakový magnát/ bol jedným z mnohých podnikateľov, ktorí v začiatkoch III: ríše podporovali a financovali Hitlera…

  3. Už mne ta DEMOkracie sere, není mi jasné proč tyto ekodebili nenechají přilepené dokud nechcípnou, odklonit auto dopravu není takový problém ne? Vždyť se tam lepí sami tak se na ně z vysoka, ve WV to udělali dobře až na to že je tam nenechali dokud by nežebrali o pomoc a při té příležitosti bych teprve zavolal televizi a novináře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout