Covidové zločiny v USA: Někteří lékaři a nemocnice jsou obviněni z vraždy (video)

Covidové zločiny v USA: Někteří lékaři a nemocnice jsou obviněni z vraždy (video)

Mimo již uvedených žalob na zločince z řad Big Pharmy by se v nejbližší době měly v USA rozběhnout i žaloby proti jim podřízeným zločincům – tedy zdravotnickým zařízením a lékařům, kteří svým pacientům vědomě ubližovali.

Jak budou tyto žaloby úspěšné lze nyní jen stěží odhadovat, nicméně pokud by se na jejich základě skutečně podařilo americké zločince v bílých pláštích odsoudit, mohl by to být i vhodný popud pro podobné žaloby také v Evropě.

Zločiny byly totiž prakticky totožné, všechny západní země praktikovaly stejný „mustr“ – předem daný Faucim a dalšími organizátory celého podvodu.

„Někteří lékaři a nemocnice budou obviněni z vraždy,“ oznámil v pondělí právník Warner Mendenhall v pořadu Dobré ráno CHD.

„Během covidové krize nastaly situace, které opravňují k trestnímu stíhání za vraždu,“ řekl právník.

„Musíme mít solidní důkazy, než státní zástupce začne jednat, ale existují případy, kdy jsme si jisti, že zdravotníci zabili své pacienty,“ pokračoval.

Mendenhall řekl, že se snaží dostat do rukou lékařské záznamy a shromáždit důkazy, které ukazují, že se jedná o vraždy.

„Odsouzení nebo žaloba některých lékařů a nemocničních skupin vyděsí i další bílé pláště, které byly svedeny  na scestí,“ zdůraznil právník.

Mendenhall také řekl, že žaloby nakonec donutí vládu, aby přiznala, že injekce proti covidu nejsou vakcíny, ale experimentální genová terapie.

Podle něj musí zmizet celá platforma mRNA. „Není to vhodná platforma a nikdy by se to nemělo nazývat vakcínou.“

Jedna z nemocnic, které jeho firma vyšetřuje, zaznamenala po očkování proti covidu více než 12 000 případů vedlejších účinků.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 4.8]

7 thoughts on “Covidové zločiny v USA: Někteří lékaři a nemocnice jsou obviněni z vraždy (video)

  1. To by ale mělo být všude kde tzv pandemie byla, farmaceutické firmy které se toho zůčastnily by měli být obviněny z genocidy včetně tzv lékařů jenž se na tom podíleli, ovšem to jsou emerické firmy které vyvoleným pomáhali k té zlaté miliardě, tak je vše OK! Zaplať pánbů pomaličku ale jistě se blíží konec tzv západu.

    1. Toto bol len slabý odvar toho, čo plánujú spustiť po schválení pandemickej dohody ! Už aj naznačili načasovanie novej pandémie na 2025. Prepokladám, že sú tak zvrhlo nadržaní a krv chtiaci, že to spustia aj skôr ! A teraz to vyzerá na to, že sa zamerajú najmä na deti a mládež + Afriku a Latinskú ameriku, kde im vražedná očkovacia karta s covidom nevyšla ! Bude husto a pôjde o život ! Chráňte svoje deti, ako to len bude možné, hoci aj so zbraňou v rukách !!!

  2. Veřejnosti budou předhozené k soudu malé ryby ,ty velké zůstanou v pozadí a chráněné „zákonem“ ,mocí a penězi .Využijí každou další příležitost k zločinu, když se věci uklidní. Lidi musí být zodpovědní, hlídat si čemu věří, co jedí, co čtou ,jakou zdravotní starostlivost zvolí pro sebe a své děti .Víme v jakém zločinném ,zkorumpovaném systému žijeme a přesto někteří pozor nedávají .

    1. Pandemická dohoda WHO a plánovaná plandémia na 2025 rok všetko prekryjú ! A skutočný teror a zabíjanie sa len začne a za všetko bude môcť nová plandemia ! Satanisti už hrajú VABANK a cítia sa nedotknuteľní !

  3. Lide stale nejsou sto pochopit ze viry jsou pocitacove sekvence? Ze nikdy nikdo zadny nam udajne zivotu nebezpecny vir jeste nevidel a nebyl izolovan? Ze chripka je lek na detoxikaci otraveneho organismu. Lide vzpamatujte se! Jinak co se tyka jim avizovane pandemie tak me to prijde tak, ze pravdepodobne dojde ke spusteni siti 6G, 7G, a vyssich. Je znamo ze tyto vyssi frekvence skodi lidskemu organismu. Viz Spanelska chripka!! Radiove signaly pusobici na lidsky organismus: Nemoc z ozareni nic vice nic mene a nasledny detox!!! Nyni se nachazime ve stejne situaci! Nemoc z ozareni a detoxikace organismu! Lide asi opravdu nechapou ze se organismus musi detoxikovat pro preziti! Proto me hlava pata nebere proc se nachavaji zabodavat proti chripce a dalsim srackam! Sami si zkracuji zivot pokud tu jedovatou slehu preziji. Secteno podtrzeno udajna pandemie je sesta a sedma genocida lidstva!!! Opet stejny scenar jako u pseudocovidu!! Depopulace s vylidnenim planety! Tak to na nas ti zmrdi hraji!!! Vsem aspon 10 ostrych sleh jedove smakulady, at jdou prikladem lidem! A tak dlouho jim ty jejich zivot zachranujici vakciny bodat dokud neskapou!!!

  4. A jeste jedna vec me tak napadla.Kdyz se prechazelo na site 5G tak vsude na bilboardech bylo napsano ZRYCHLUJEME!!!! A vite co ty zmrdi rzychlili? Sit 5G je slovy PATA GENOCIDA LIDSTVA!!!! Tekze nastartovali patou genocidu!!!! A vzapeti vyhlasili plandemii covid 19 ktery vubec neexistuje! Corona je ozareni a vir je dusledek ozareni z vysilacu 5G!! Tak jednoduche to je, jen tu jejich hanebnou agendu depopulace spravne pochopit!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout