Šokující odhalení: „Špinavá krev“ a parazitické masy vláken u očkovaných pacientů s Covidem (video)

Šokující odhalení: „Špinavá krev“ a parazitické masy vláken u očkovaných pacientů s Covidem (video)

Již nějakou dobu vystupují balzamovači z různých zemí se svědectvími o úkazech, které dosud neznali (viz např. zde, zde, zde nebo zde). V tělech některých lidí nachází podivné útvary, jaké ani balzamovači s dlouholetou praxí nikdy neviděli.

Nyní přichází další svědectví z Kanady.

Ředitelka pohřebního ústavu a balzamovačka Laura Jeffery nedávno svědčila na National Citizens Inquiry v Torontu v Ontariu, kde vrhla světlo na znepokojující jev, který pozorovala od zavedení experimentálních vakcín Covid.

Během své výpovědi Jefferyová podrobně popsala aspekty své profese jako primární metodu, jak zajistit, aby lidé, kteří zemřeli, dobře vypadali. Balzamovači používají techniku, která vypouští oběhový systém zesnulých pacientů a naplňuje ho konzervačními tekutinami, což jim umožňuje vytvořit jejich přirozený vzhled.

Jefferyová si však všimla alarmujících anomálií v procesu balzamování jedinců, kteří dostali vakcíny. Popsala krev jako lepkavější, hustší a tmavší s malými  kousky  podobnými sraženinám a nazvala ji „špinavou krví.“ Kromě toho Jefferyová začala objevovat bílé vláknité útvary v žilách zemřelých jedinců v její péči.

„Je to anomálie, kterou jsem za 27 let jako balzamovačka a ředitelka pohřební služby nikdy předtím neviděla. Začala jsem je vídat na jaře 2021,“ řekla Jefferyová.

„Sraženiny vláknité hmoty jsou pevné. Jsou přesným odlitkem toho, jak vypadá oběhový systém uvnitř našeho těla. Často mají současně želé sraženinu zabudovanou do hmoty bílých vláken. Proto to skoro vypadá, jako by se tyto útvary živily naší krví,“ pokračovala Jefferyová s odkazem na zjištění, že se tyto útvary zdají být spíše parazitické a ne jako běžné sraženiny.

Jefferyová řekla, že tyto útvary se postupem času zvětšují.

Jefferyová poznamenala, že proces balzamování u jedinců, kteří dostali vakcínu Covid, se liší od těch, kteří ji nedostali. Jefferyová si všimla, že tito jedinci mají často více otoků a zabarvení končetin, zejména v oblasti, kde byla vakcína podána. Tato nová zjištění byla pozorována až od jara 2021 a nikdy předtím nebyla viděna za celé roky v oboru.

„Byla jsem šokována, že lidé, které jsem viděla, žili s takovým množstvím tohoto materiálu ve svém oběhovém systému.“ Ukazuje, že něco není v pořádku – a to je velmi špatně.

„Nechápu, proč jsem to jako ředitelka pohřební služby nevěděla, protože máme systém, který se o nás má postarat, a to se nestalo, takže jsem tady,“ řekla Jefferyová.

Jefferyová byla jejími zjištěními znepokojena a zřídila si e-mailovou adresu ConcernedFDs@gmail.com, aby mohla přijímat komunikaci a usnadňovat diskusi o těchto zjištěních. Spojila se také s dalšími kanadskými balzamovači, kteří sdílejí její obavy.

Důsledky jejího zjištění jsou znepokojující a odhalují další zarážející důsledky Covid očkování. Je důležité, aby svědectví Jefferyové bylo důkladně vyšetřeno, aby se zjistil plný rozsah problému a zda existuje důvod k panice. Jak sama Jefferyová prohlásila: „Něco je špatně – velmi špatně.“

Veřejnost si zaslouží odpovědi a je nezbytné, aby zdravotnický průmysl převzal odpovědnost a poskytl je.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Šokující odhalení: „Špinavá krev“ a parazitické masy vláken u očkovaných pacientů s Covidem (video)

 1. Nechci nějak ty očkované urazit ale nakazili spoustu lidí svoji krví. Tyhle ovce chodí dávat krev a jejich krev pak zabije, nakazí člověka. A sakra…Kde to žijeme?
  Kdo těm vypatlanym lidem očkovaným řekne, že jejich krev je špinavá krev a kontaminovaná!??
  Kdo sakra kdo???
  Mezitím tyhle ovce si myslí že zachrání životy a opak je pravdou.
  Promiňte ale už toho mám dost.

  1. Přesně tak, mi takhle umřela teď moje máma. Dostala transfuzi a už tu není. Selhání orgánů pár dní po operaci. Netvrdím, že to tak je jistě. Ale si to myslím. I lékař říkal, že kdyby jí neoperovali, mohla tu být ještě několik let. Co nám řekl ošetřovatel, si nechám raději pro sebe.

  2. Takže ty lidi, kterým hrozilo vyhození z práce, protože se nenechají očkovat (policisté, zdravotníci, požárníci, piloti letadel atd. jsou ovce?
   Ty jsi určitě zkurvený vidlák, který to má do práce 5 minut a nikdo ho nenutil se nechat očkovat. A lidi, kteří museli projít náročnými psychotesty jsou ovce a ty jsi mentálně retardovaný!

  1. dělám pro jedno z ministerstev u Vašich sousedů a ANO, byl tu veľký tlak aby se očkovalo, ale spousta kolegů včetně mně rekla NE. Ano, byli jsme „dezoláti“, „vrazi důchodců“ „hajzlové“ a podobne – jak nás nazývali naši kolegové (aspoň sme zjistili kdo je kdo, když půjde do tuhého.. ), a teď všichni opíchanci, kteří mají zdravotní potíže drží huby..
   Každý mohl říct NE, i Ti co cestují, nebo Ti v uniformě, stačilo to prečkať – stejně jako Já a mnoho dalších. Teď je ohromně moderní zapírat, že někdo je ovce a nechal jse opíchat 🙂 (systémem) a vyhovorit se, „že musel“. Každý den docházím 60km do práce/z práce, dělám pro stát a nejsem očkovaná ani já, ani manžel, ani moji rodiče, ani jejich sourozenci nebo jejich rodiny. Svokra dělá na urgentu a detskem RTG v největší nemocnici a nepodvolila se ani ona. A že jsme si těch ustrků a nadávek poslechli za ty 3 roky hodně a všude.
   Nejvíc mně teší, že ten děsný covid (který měl ale smrtnost pod 1%) jsme dostali stejně až na konci, teď pres svátky a dali jsme ho za týden a bez následků…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *