Dr. Robert Young ukazuje: Toto bylo extrahováno z těl očkovaných lidí (video)

Dr. Robert Young ukazuje: Toto bylo extrahováno z těl očkovaných lidí (video)

Stále více lékařů, balzamovačů a pracovníků pohřebních ústavů přichází na veřejnost s informacemi o tom, co nachází v těle zemřelých očkovaných osob. I když jde často o pracovníky s velmi dlouhou praxí v oboru, oni sami v minulosti nic podobného neviděli. Dalším, kdo se rozhodl ukázat, co našel v tělech obětí genové injekce, je dr. Robert Young…

U očkovaných, kteří zemřeli po injekci, se při pitvě v krevních cévách a žilách nacházejí dlouhé jakoby gumové prameny.

Kromě toho jsou v těle  nanodrátky z oxidu grafenu, které přitahují krev a pak tvoří sraženiny, řekl Dr. Robert Young v rozhovoru s Laurou-Lynn Tyler Thompsonovou .

„To je to, co je v očkování. Z toho jsou piloti nemocní,“ zdůraznil Young. „Jsou v letadle v kontrolovaném prostředí, kde jsou vystaveni magnetickému poli, na které oxid grafenu reaguje,“ vysvětlil.

„Magnetické pole jej zachycuje jako přijímač, vysílá a zesiluje, takže lidem kolem nich je také špatně,“ řekl Dr. Young.

Analyzoval vakcíny od firem Pfizer, Moderna, AstraZeneca a Janssen a našel v nich mimo jiné i oxid grafenu. Jeho výzkum také ukázal, že ampulky obsahují nanočástice skládající se z oxidu hořečnatého a oxidu hlinitého.

„To je nejvíce znepokojující. Ty jsou nejtoxičtější,“ řekl dříve v Stew Peters Show . Řekl, že výzkum ukázal, že takové oxidy jsou „cytotoxické a genotoxické“. Jinými slovy, poškozují tělesné buňky a DNA.

„Sedmdesát až osmdesát procent částic končí v reprodukčních orgánech,“ řekl Young. „U ženy to vede ke sterilizaci, u muže ke snížení kvality spermií.“

Dr. Young používal mimo jiné obyčejný mikroskop, ale také různé elektronové mikroskopy.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Dr. Robert Young ukazuje: Toto bylo extrahováno z těl očkovaných lidí (video)

  1. Inu, to si ale bratr pěkně naběhl, asi se vnoučat nedočká. A já asi taky ne. Takže vyhynem. ale zdá se že to nikoho netrápí, ba naopak, budou to do nás tlačit dál.

    Vtip:
    A to víte, jaký je rozdíl mezi opi a neopi?

    Opi jdou po vakcíně do nebe a neopi jdou po smrti do pekla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout