Ředitel pohřebního ústavu ukazuje, co našel v těle mladého člověka

Ředitel pohřebního ústavu ukazuje, co našel v těle mladého člověka

Již delší dobu upozorňují balzamovači z různých zemí světa na podivné útvary, které se objevují v tělech většinou předčasně zemřelých. U mnoha z nich se podařilo prokázat, že jim byla aplikována experimentální genová injekce. S dalším takovým případem přišel šéf britského pohřebního ústavu…

Ředitel pohřebního ústavu John O’Looney sdílel na sociálních sítích fotografie podivných sraženin extrahovaných z těl očkovaných.

Fotografie sraženin pocházejících z těla mladého očkovaného se stala virální na Twitteru. Ten velký vlevo na obrázku pochází z aorty. „Bezpečné a efektivní, že,“ říká O’Looney:

Image

Sdílí tyto fotografie, protože „lidé potřebují vidět, co je zabíjí a co je ignorováno a zakrýváno.“ Vyzývá také lidi, aby si všimli, co na to říkají další pohřební ředitelé: Brenton Faithfull a Richard Hirschman.

O’Looney říká, že vidí tyto sraženiny u mnoha očkovaných. Našel také  krevní sraženiny velikosti golfového míčku. „To není normální,“ řekl šéf pohřebního ústavu, který je v oboru 16 let.

„Vypadá to bezpečně a efektivně,“ odpovídá někdo. Na což O’Looney namítá: „Mohu potvrdit, že je to účinné při zabíjení lidí.“

U dalších obrázků sraženin a krevních sraženin napsal: „Konspirace je všude“, „Podívejte, další nálož spiknutí“ a „Tady není nic k vidění, spiknutí.“

ImageImageImage

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Ředitel pohřebního ústavu ukazuje, co našel v těle mladého člověka

    1. Kdyby ještě nějací „doktoři“ byli tak byt určitě věděli a neaplikovali by to lidem, ovšem pokud jste si ještě nevšiml ta už existují pouze „lékaři“. Jaký je mezi nimi rozdíl už jsem tady psal ale pro jistotu. Když našinec přišel k DOKTOROVI tak ten se zeptal co mi schází jak se cítím a po vyšetření napsal recept, pokud v dnešní době přijdete k lékaři tak ten se vás zeptá co vám je a obratem vám doporučí co si máte v lékárně koupit.Tak se nedivte že za mrzský peníz nalejou do lidí jedy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout