Trans a LGBTQI propagandu štědře sponzoruje BlackRock a Vanguard (video)

Trans a LGBTQI propagandu štědře sponzoruje BlackRock a Vanguard (video)

Zejména v USA se nyní v reklamách stále častěji objevují jakožto ženské modelky biologičtí muži. S reklamami, kde zboží určené ženám propaguje transka, tedy muž, který se prohlásil za ženu, přišly v poslední době mimo jiné i dvě velké globální firmy: Budweiser a Nike.

I přesto, že reakcí zákazníků byl bojkot výrobků těchto firem, za svými reklamami si obě firmy stále stojí.

Dramatický propad prodeje zaznamenaly zejména výrobky nápojového giganta Anheuser-Busch (Budwar) poté, co jejich light pivo určené ženám propagovala transka:

Nákupčí společnosti Anheuser-Busch tvrdí, že nikdo nekupuje produkty a jeho podnikání v důsledku toho trpí.

Ve videu říká, že nikdy neviděl tak malé prodeje jako v posledních několika dnech. Stěžuje si, že když si lidé pivo nekupují, nevydělává peníze a nemůže uživit rodinu.

Lidé v Bud Light vědí, že udělali obrovskou chybu. Na sociálních sítích se odmlčeli.

I přesto, že Budweiser zaznamenal razantní pokles prodeje, neváhala ani firma Nike, aby si tutéž transku pronajala na reklamu dámských sportovních podprsenek.

Nyní se všichni ptají: „Stojí firmám tato podpora „woke“ za razantní úpadek prodeje?“

Téměř nikdo v Americe nikdy neslyšel o Dylanu Mulvaneym, biologickém muži, který předstíral, že je žena. Teď je najednou všude ve zprávách.

Důvod jeho náhlého objevení se je mrazivý. New York Post exkluzivně odhalil, že Kampaň za lidská práva (HRC), přední lobby levicové LGBTQ mafie, využívá skóre sociálního kreditu, aby donutila společnosti jako Nike a Anheuser-Busch prosazovat jejich jedovatou agendu.

Kromě toho HRC každoročně veřejně vyhrožuje organizacím tím, že osobně zasílá seznam požadavků ohledně toho, co chtějí vystavit na veřejnosti. Je zřejmé, že Mulvaney byl součástí těchto  rozkazů.

HRC je podporována hedgeovými fondy, jako jsou Blackrock a Vanguard, hlavními akcionáři většiny amerických veřejně obchodovaných korporací.

Neschopnost prosadit agendu woke by vedla k tomu, že by tyto společnosti stáhly své finanční prostředky z Nike, Anheuser-Busch a dalších velkých společností, což by vedlo ke ztrátě milionů dolarů.

Tedy pokud nepojedou trans agendu, tak sice neztratí zákazníky, ale zničí je ti nejmocnější na světě. Jak všichni víme, tak za nejmocnějšími investičními giganty BlackRock a Vanguard stojí ti, kdo ve skutečnosti vládnou světu (Rockefeller, Rothschild apod.).

Pro jakoukoli korporaci by vzepření se diktátu těchto všemocných světovládců znamenalo větší problém, než jakým je pro ně razantní snížení prodeje. Tito extrémně bohatí mecenáši ztráty bez nejmenších problémů nahradí.

To vše znamená, že velké korporace ve skutečnosti ztrácejí více tím, že nepřijmou woke ideologii, než tím, že rozhněvají zákazníky. 

Vedoucí pracovníci společností jako Nike, Anheuser-Busch a Kate Spade, jejichž podpora značky změnila kontroverzního trans influencera Dylana Mulvaneyho na dnešní „woke girl,“ nejsou jen signálem ctnosti.

Rozdávají lukrativní obchody tomu, co bylo kdysi považováno za okrajové celebrity, protože musí – nebo riskují selhání všech důležitých sociálních kreditů a pak zničí jejich podnikání.

V sázce je jejich index firemní rovnosti – nebo CEI – skóre, na které dohlíží Human Rights Campaign, největší LGBTQ+ politická lobbistická skupina na světě.

HRC, která obdržela miliony mimo jiné od nadace Open Society Foundation George Sorose, vydává prostřednictvím CEI vysvědčení pro největší americké korporace: uděluje nebo odečítá body za to, jak dobře společnosti dodržují to, co HRC nazývá svými „ratingovými kritérii.“

HRC uvádí pět hlavních ratingových kritérií, z nichž každé má své vlastní dlouhé podmnožiny, pro společnosti, aby získaly – nebo ztratily – body CEI. Hlavními kategoriemi jsou:

„Ochrana pracovní síly“, „Inkluzivní výhody“, „Podpora inkluzivní kultury“, „Společenská odpovědnost podniků a odpovědné občanství.“

Společnost může ztratit body CEI, pokud nesplní požadavek HRC na „integraci intersekcionality do profesního rozvoje, dovedností nebo jiného školení“ nebo pokud nepoužije „program rozmanitosti dodavatelů s prokázanou snahou zahrnout certifikované dodavatele LGBTQ+.“

James Lindsay, politický podcaster, který provozuje stránku nazvanou New Discourses, řekl The Post, že kampaň za lidská práva spravuje žebříček CEI „jako vyděračská  mafie, která vybírá výpalné.“

HRC vysílá každý rok zástupce do korporací, aby jim řekli, jaké věci musí ve firmě zviditelnit. Dají jim seznam požadavků, a pokud je nedodrží, existuje hrozba, že si neudržíte své skóre CEI.

V důsledku toho se někteří američtí generální ředitelé více zajímají o to, aby potěšili BlackRock, Vanguard a State Street Bank – kteří patří mezi hlavní akcionáře většiny amerických veřejně obchodovaných korporací (včetně Nike, Anheuser-Busch a Kate Spade) – než o to, zda nenaštvou zákazníky.

Manažeři velkých fondů, jako je BlackRock, všichni přijímají tuto ortodoxii ESG v tom, jak vyvíjejí tlak na vrcholové manažerské týmy a správní rady. V mnoha případech určují odměny a bonusy vedoucích pracovníků a kdo bude znovu zvolen nebo znovu jmenován do správních rad.
Mohou vám to velmi ztížit, pokud nebudete dodržovat jejich agendu.

V roce 2018 generální ředitel společnosti BlackRock Larry Fink, který dohlíží na aktiva v hodnotě 8,6 bilionu dolarů a byl nazýván „tváří ESG,“ napsal nyní neslavný dopis generálním ředitelům s názvem „Smysl pro účel“, který prosazoval „nový model řízení“ v souladu s hodnotami ESG (cíle Agendy 2030).

To znamená, že všechny velké společnosti se od té doby musí hlásit k tzv. „udržitelnosti,“ která je pilířem Agendy 2030.

O tom, jak poslušné tyto korporace jsou, svědčí i případ Budweiseru. Po propadáku, kterým byla první reklama s tranďákem (viz video výše), přišel nyní s novou reklamou s touto novou LGBTQI hvězdou:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Trans a LGBTQI propagandu štědře sponzoruje BlackRock a Vanguard (video)

  1. Nepochybujem,že islam raz nad židovskými pánmi sveta – nielen tými uvedenými v článku – zvíťazí vo väčšine štátov! Saudská Arábia a Katar sa už o to postarajú.

  2. naprosto zvrhlé a šílené. Otázkou je z jakého důvodu nejbohatší investiční banky podporují tuhle abnormalitu, jaký je jejich cíl, když na takovéto činnosti vydávají tak obrovské sumy peněz. Logicky se nabízí, že mají zájem na masovém šíření těchto věcí do celé společnosti. Když je někdo muž a hraje si na ženskou tak fajn, ale proč ho finančně podporovat a tato masově tohle zveřejňovat je opravdu prozatím záhadné.

    1. Logicky se tihle lobotomikové sterilizují, takže depopulační agenda + rozšíření a glorifikace úchylných, mentálně retardovaných lidí = krok k transhumanismu.

  3. No to je psycho tyhle zdegenerovaní mentálně postižení lidé. Hlavně, že to furt všem furt cpou. Tohle odvést do prac. tábora a nebo likvidovat… jinak to ani nejde.

  4. Pivovarská společnost Anheuser-Busch utrpěla ztrátu 3 miliardy dolarů poté, co použila transgender ženu Dylan Mulvaney na placenou propagaci Bud Light

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout