Merkelová obdrží nejvyšší Řád za zásluhy o zničení Německa

Merkelová obdrží nejvyšší Řád za zásluhy o zničení Německa

Nejvyšší německý řád dosud získali jen dva politici. Merkelová tak bude teprve třetí osobou, která kdy toto vyznamenání získala.

Pouze dvakrát v historii Spolkové republiky Německo byl velkokříž Řádu za zásluhy udělen ve zvláštní verzi – Konradu Adenauerovi a Helmutu Kohlovi. Angela Merkelová má být třetí.

Angela Merkelová byla v čele země, která je jakýmsi hegemonem EU, celkem 16 let. Za dobu jejího působení konala vše pro to, aby bylo zničeno nejen Německo, ale celá Evropa.

V souvislosti s aktuálně odstavovanými jadernými elektrárnami, jejichž provoz byl v Německu právě definitivně ukončen, je třeba připomenout, že právě Angela Merkelová o tomto kroku rozhodla v roce 2011, kdy se jako výmluva hodila havárie v japonské Fukušimě.

Toto rozhodnutí bude mít zřejmě dopad na celý středoevropský prostor.

Jenže tím nejzásadnějším bylo její rozhodnutí z roku 2015. Nyní již doslova legendární prohlášení: „Wir schaffen das“ tehdy spustilo stavidla bezprecedentní invaze, jejíž důsledky jsou vidět na rychle se měnící demografii Německa i jiných západoevropských zemí.

A co víc, multikulturní obohacování v podobě hromadných znásilnění, loupeží, krádeží, vražd i terorismu se od té doby stalo běžnou každodenní součástí životů Němců, ale i občanů okolních zemí. Stačí připomenout již opakované případy výletů obohacovačů i na naše území, kde již došlo ke znásilněním i pobodáním rukou hostů Merkelové.

Německo se například může „chlubit“ dvěma hromadnými znásilněními denně a jen v Berlíně osmi útoky nožem denně. I za to lze poděkovat Merkelové. Bez jejího přičinění by byla uvedená čísla výrazně nižší.

Obohacována je však od té doby celá Evropa, přičemž Německo právě od roku 2015 vede žebříčky počtu žádostí o azyl.

Německo se demograficky mění a islamizuje, přičemž současná vláda tzv. „semaforu,“ která nastoupila po vládě Merkelové, jen pokračuje v jejím odkazu. Kvůli „Novoněmcům“ jsou již vystěhováváni obyvatelé obecních domů i domovů důchodců.

Obohacují se i menší vesnice, kde pak rázem invazní jedinci přečíslí původní obyvatelstvo. V nejmladší generaci již v některých oblastech převažují muslimové. Není tedy otázkou zda, ale kdy se země změní v chalífát pod právem šaría.

Za to vše je tedy skutečně potřeba děkovat Merkelové. To ona, držitelka Kalergiho ceny, se velmi významně zasloužila o výměnu obyvatel – včetně těch německých.

Budoucí obyvatelstvo Germanistánu jistě přínos Merkelové ocení a ta se jednou dostane od učebnic jakožto osoba, která měla zásadní význam v džihádu Evropy i v založení nové Osmanské říše…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Merkelová obdrží nejvyšší Řád za zásluhy o zničení Německa

  1. největší ničitelka Německa a celé Evropy od konce války. Místo vyznamenání si zaslouží doživotní vězení v nejtvrdší skupině o chlebu a vodě. Dělala pitomce ze všech lidí, Helmut Kohl se musel obracet v hrobě z této jemu nadirigované nástupkyně. Práce WEF.

  2. Nesmierne ma potešilo ,keď na vlaňajších majstrovstvách sveta „nemecké“ mužstvo plné moslimov ani nepostúpilo zo skupiny – a štyri roky predtým takisto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout