Jak zareagovala tamní vláda na fakt, že v Berlíně dochází 8 útokům nožem denně?

Jak zareagovala tamní vláda na fakt, že v Berlíně dochází 8 útokům nožem denně?

V prvé řadě je třeba připomenout, že Berlín vedou již dlouhá léta nepokrytě vítačské strany. V jeho čele byli dlouhé roky socani (SPD), Zelení a levice (Die Linke). Nyní byli zvoleni i spolustraníci Merkelové – CDU.

To jsou strany, které mají vítání již ve svém programu. To znamená, že omezit vítání nelze. Ostatně, nikdo také nahlas neříká, kdo je pachatelem oněch útoků. Jisté procento pobodání spadá i na Němce, i když se většina z nich jmenuje Mohamed, Ali, Omar, Ahmed nebo Hasan.

A právě tyto strany, které zarytě mlčí o pozadí útočníků, jsou nyní i svými voliči tlačeny k tomu, aby nějak řešily tristní situaci německé metropole. A ejhle, hned zde máme řešení.

A dokonce tak trochu kopírované odjinud, neboť něco podobného je již dlouhé roky zavedeno ve Švédsku. Sice to nijak nepomohlo snížit kriminalitu, která naopak valem roste, ale co. Volič alespoň bude mít pocit, že pro něj vláda něco dělá…

Takže nyní chtějí zřídit „zóny zákazu nožů“ v místech kriminality v Berlíně. Tedy v místech, kde již do značné míry převažuje muslimské obyvatelstvo. Jenže muslim bez nože je jako muslim bez ruky.

Zákon tedy jistě udělá velký dojem na Mohameda ze Sonnenallee nebo na jeho kamaráda Aliho. Takže teď musí nechat svůj milovaný  nůž doma, což určitě udělá, tak určitě tomu všichni věříme…. 🙄

Je to jen další příklad toho, jak si politici myslí, že je obyvatelstvo hloupé a naivní. Takový zákaz prostě v řadách obohacovačů neudělá vůbec žádný dojem. Rozhodně ne mezi arabskými a tureckými zločineckými klany, a dokonce zřejmě ani ohrožené obyvatelstvo se nebude náhle díky nějakým cedulím v ulicích cítit bezpečněji.

Nevyhnutelná neúčinnost tohoto opatření je příliš jasná. Bylo by to první státní pravidlo, které by dodržovaly jak klany, tak zejména ta část migrantů, kteří se ve své agresi nevyhýbají ani lékařům a hasičům.

Takže toto oznámení je jen známkou bezmoci. V Berlíně se počet útoků nožem stále zvyšuje. Nyní jich je osm denně. A Nancy Faeserová, ministryně vnitra, stále nemá v úmyslu změnit svou destruktivní migrační politiku.

A toto nařízení jistě nepomůže ani v podobných případech k jakému došlo v německé metropoli tento týden. V autobuse byla těžce pobodána mladá matka (33). Na útok se musely dívat dvě její malé dcerky.

Matka nastoupila do autobusu na Leopoldplatzu  se svými dvěma dcerami (sedm a devět let). Pachatel již v té době seděl v autobuse.

Útok přišel náhle. Muž v bundě s kapucí přetaženou přes hlavu odstrčil obě dívky stranou a těžce pobodal jejich matku.

Svou nic netušící oběť zasáhl celkem sedmkrát. Rány nožem zranily její srdce, plíce a břicho. Cestující jí přispěchali na pomoc. Nůž se při útoku zlomil a pachatel na zastávce Nauener Straße z autobusu utekl.

Nebyl dopaden. Policie nyní hledá muže arabského typu. Mělo jít o náhodný útok, mezi obětí a útočníkem údajně není žádná souvislost.

Těžce zraněná 33letá matka podstoupila urgentní operaci. Operace prý trvala deset hodin. Nyní je již mimo nebezpečí.

Tolik jeden z berlínských případů obohacení těchto dnů. A takových je hodně, statistiky hovoří – jak bylo uvedeno výše – o osmi útocích nožem denně.

Varovné cedule v určených zónách tak budou jen bizarním příkladem nezvládnuté vítací politiky. Ale především jsou ukázkou lehké ovladatelnosti mas, které tyto politiky dobrovolně volí.

Na závěr se ještě vrátím ke Švédsku, které si zřejmě berou v Berlíně za příklad. Tam totiž existuje „zákon o nožích,“ který zakazuje nošení nejen nožů, ale čehokoli, co lze využít jako zbraň. Dosud na něj však doplácí zejména bezúhonní občané z řad původního obyvatelstva a ne nedotknutelní muslimové.

Tresty tak padly zejména za převážení nebezpečných zbraní v autě – jako třeba nože na koberce, který potřebuje dotčený žalovaný ke své práci nebo hrací pálky, kterou si žena vezla domů po zápase…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Jak zareagovala tamní vláda na fakt, že v Berlíně dochází 8 útokům nožem denně?

  1. mě by zajimalo čím ti politici přemyšli snad by měli vědět jak kdysi dopadl Křestansky Libanon jakmile budou muslimové ve většině zatoči ne jen s obyvatelstvem ale i s vládou muslimové nemuslimské vlády nenávidi a jak kdysi řekl i muslim v Brně ve svých kazanich že nemuslimské vlády je nutné nenávidět muslim uznava jako sobě rovného jen muslima tím je jasné co bude i do budoucna

  2. Vzhľadom na závratnú a často nepotrestanú kriminalitu nielen v Berlíne sa nečudujem sa tzv. Ostalgii za NDR /a samozrejme ani spomienkovému optimizmu na Slovensku/ : niektorí východní Nemci dokonca pociťujú nostalgiu aj za Stasi , FDJ či Berlínskym múrom a vôbec ma to neprekvapuje.

  3. ale vy to nechapete, kdyz politik rozhodne nejak jinak, dostane nalepku. rasista, homofob a kdovi jestli se uz take neboji mirumilivnych spoluobcanu, kterych uz neni mensina. bohuel ale maji svoje piarko o rezani hlav kafirum. a prece zadny mirumilovny nikdy nebude poslouchat nemirumilovne politiky, nebo nejake posr@ane domorodce a podlidi.

    donedavna v nemecku platilo nosit nuz o velikosti nasi rybicky nejlepev trezoru a na dne vaseho batohu.

    ja nosim v nedeli u pasu pod bundou kabar 1211 a to by mi nikde v eu neproslo. v nedeli jdu na strelnici a pak hned do lesa na vyslap a uvarit si. driv jsem mel jen zaviraky, ale ty se rozpadaji. cus nedele se blizi a ta zelenina s chlebem se nicim jinym neupizla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *