Laboratoř spojená s Billem Gatesem vyrábí syntetickou verzi opičích neštovic, která je 1000krát smrtelnější než přírodní verze

Laboratoř spojená s Billem Gatesem vyrábí syntetickou verzi opičích neštovic, která je 1000krát smrtelnější než přírodní verze

Cokoli co je spojeno s Billem Gatesem, skutečným vlastníkem WHO, je vysoce podezřelé. O to víc v době, kdy se má rozhodovat o schválení Pandemické smlouvy. Dokumentu, který by zavedl při jakékoli vyhlášené pandemii takovou celosvětovou diktaturu, jakou si lze jen stěží představit.

Jak známo, tak Bill Gates zásadně investuje jen do toho, co se mu finančně vyplatí nebo co nadále podpoří jeho dlouholeté depopulační snahy.

Předsedkyně sněmovního výboru pro energetiku a obchod, republikánka Cathy McMorris Rodgersová, předseda podvýboru pro zdraví, republikán Brett Guthrie  a předseda podvýboru pro dohled a vyšetřování, republikán Morgan Griffith, zaslali dopis Lawrenci Tabakovi, generálnímu řediteli NIH, ohledně podrobností o nebezpečném experimentu s nakažlivými opičími neštovicemi, který plánuje výzkumná laboratoř financovaná NIH a Gatesem.

Dopis navazuje na dopis ze dne 31. října 2022, na který NIH dosud formálně neodpověděla. Zahrnuje také formální žádost o uchování veškeré stávající i budoucí dokumentace a materiálů k tomuto tématu.

Dotyčný projekt zahrnuje přenos genů z „kladu 1“ neboli viru opičích neštovic z povodí Konga (vzácná verze viru opičích neštovic, která je 1000krát smrtelnější u myší než verze, která v současnosti koluje u lidí) do „kladu 1“ opičích neštovic 2“ nebo západoafrického kladu (verze, která v současnosti koluje u lidí).

Verze „klad 1“ viru opičích neštovic je extrémně nebezpečná. Informace o konkrétních experimentech se objevily, když výzkumník podrobně popsal své plány ve vědeckém článku ze září 2022 o práci Národního institutu pro alergie a infekční nemoci (NIAID) na opičích neštovicích.

Klíčový výtah:

„Na základě dostupných informací se očekává, že projekt vytvoří laboratorně vytvořený virus opičích neštovic, který je u myší 1000krát smrtelnější než virus opičích neštovic, který v současnosti cirkuluje u lidí, a který se přenáší stejně efektivně jako virus opičích neštovic, který v současnosti cirkuluje u lidí. 

Poměr rizika a přínosu ukazuje na potenciálně závažná rizika bez jasného civilního praktického využití. Zdá se tedy, že tento experiment je spojen s riziky, u kterých lze rozumně očekávat, že povedou k vytvoření, přenosu nebo použití PPP, které zvyšují přenositelnost nebo virulenci patogenu na člověka.

Za daných okolností nás tedy zajímá, zda byl tento experiment přezkoumán podle rámce HHS P3CO používaného k přezkoumání výzkumných návrhů představujících významná rizika pro biologickou bezpečnost.

„Kromě toho je lidská nemoc spojená s infekcí kladem 2 nebo infekcí virem opičích neštovic ze západní Afriky méně závažná a spojená s úmrtností nižší než jedno procento, zatímco infekce kladem 1 nebo infekcí virem opičích neštovic v Kongu u neočkovaných jedinců má úmrtnost 10 procent.

Vzhledem k výrazně vyšší míře úmrtnosti jsou opičí neštovice Clade 1 nebo Congo Basin regulovány jako selektivní patogeny Federálním programem výběrových agentů. Zařízení vlastnící, používající nebo distribuující tento patogen musí splňovat nařízení HHS Select Agent and Toxin Regulations, pokud neplatí výjimka.

Vzhledem k těmto obavám o přiměřenost dohledu NIH nad výzkumem, který představuje významné riziko pro biologickou bezpečnost a zahrnuje selektivní federální patogen, požádali předsedové o formální odpověď do 13. dubna 2023. Celý dopis v angličtině je zde .

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Laboratoř spojená s Billem Gatesem vyrábí syntetickou verzi opičích neštovic, která je 1000krát smrtelnější než přírodní verze

  1. Je v pořadí v GITMO, nebo je dokonce po smrti? ČLÁNEK O NIČEM, jako s Covidem-19. Virus neskáče, nelítá, nemnoží se, chorboplodný virus neexistuje, nikdo na světě ho ještě nedokázal, tečka. Choroboplodné jsou všechny mRNA vakcíny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout