V Londýně se demonstrovalo proti smrtícím injekcím, Mike Yeadon dal lidem dvě důležité rady (videa)

V Londýně se demonstrovalo proti smrtícím injekcím, Mike Yeadon dal lidem dvě důležité rady (videa)

V sobotu se v Londýně konaly demonstrace, které měly upozornit na úmrtí na očkování. Iniciátoři požádali lidi, aby přinesli červenou růži. Poslanec Andrew Bridgen a bývalý viceprezident společnosti Pfizer Mike Yeadon se mimo jiné připojili k pochodu, který vedl kolem budovy BBC.

„Lhali, lidé umírali!“- skandovali demonstranti. „Lidé se probouzejí rychlým tempem,“ poznamenal Bridgen.

Yeadon měl dvě důležité rady pro lidi, kteří se kolem něj shromáždili během protestu.

„Za prvé, pokračujte v placení v hotovosti. Čím více transakcí je zpracováno s hotovostí, tím více nejistoty je mezi lidmi, kteří toto vše organizují,“ řekl Yeadon. „Oni nenávidí nejistotu.“

„Pokud by všichni ve městě používali hotovost jen na další dva dny, světla by zhasla. Nebudou mít ponětí, co děláte, a to oni nenávidí,“ řekl Yeadon, který také nesl červenou růži.

„Každý politik nebo technokrat, který obhajuje zrušení hotovosti, je zločinec,“ řekl také Mike Yeadon.

Druhá rada: vyhněte se všemu, co se nazývá „vakcína“, zejména pokud jsou schváleny pro nouzové použití nebo obsahují mRNA.

„Neaplikujte si je,“ varoval Yeadon. „Lžou vám, že je  nutně potřebujete.“

„Pokud se budete řídit příběhem, oficiálním příběhem – a já budu mít pravdu – zaplatíte za to svou svobodou a pravděpodobně i svým životem. Pokud sledujete někoho, jako jsem já – a já se budu mýlit – budou se vám v nejhorším případě smát.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

3 thoughts on “V Londýně se demonstrovalo proti smrtícím injekcím, Mike Yeadon dal lidem dvě důležité rady (videa)

  1. To všetko je pekné, ale treba začať stíhať aj tie svine čo ľudí nútili aby sa nechali opichať!!! Inak sa ľudia nikdy nedočkajú spravodlivosti!!!

    1. Nikdo nikoho nenutil , kočkování bylo dobrovolné až do konce. Já si vybrala mezi penězi a životem. Očkovat, testovat ani špejlovat jsem se nedala ani jednou .Kdo chtěl zařídil se žil skromněji ale nepodvolil se o tom to je. Na neočkované ukazovali a „plivali síru“ právě očkovaní ,který si mleli to své a poslouchali „odborníky“. Kde je vlastně teď Flégr?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout