Kdo řídil za covidismu loutky ve vládách po celém světě a jak byly manipulovány masy?

Kdo řídil za covidismu loutky ve vládách po celém světě a jak byly manipulovány masy?

Dnes je již celkem jasné, že drtivá většina vlád, které se zapojily do „covidové hry“ měla tytéž instrukce a byla ovládána stejnými „organizátory“ celé plandemie.

Také je již celkem jasné, že cílů bylo několik: od devastace ekonomik dotčených zemí přes likvidaci drobného podnikání až po důvod č. 1 – hromadnou aplikaci takzvaných „vakcín.“

Stále více důkazů hovoří o předem velmi dobře připravené celosvětové „hře.“ Každý, kdo se dosti podrobně zajímal o geopolitiku – či alespoň politiku evropskou – ještě před rokem 2020, musel zaznamenat pády několika různých vlád.

K těmto pádům došlo v letech 2018-19 náhle, ale podle všeho byly připravené. Jako příklad lze uvést tehdejší rakouskou vládu.

V roce 2018 došlo k diskreditaci šéfa tehdejší vládní koaliční strany FPÖ.  Celá diskreditace byla pečlivě připravena již před volbami (!), když bylo jasné, že v té době v preferencích vedoucí ÖVP nebude mít jinou možnost volby koaličního partnera.

V roce 2018 tak padla rakouská vláda a po nových volbách – ještě včas před samotným začátkem covidismu – se ustanovila nová vláda ÖVP a Zelených.

Proč muselo k tomuto kroku dojít? Tehdejší vládní FPÖ by zřejmě bylo velmi obtížné přimět ke spolupráci na covidovém podvodu. To se potvrdilo i poté, co právě vyřazená FPÖ pořádala demonstrace proti restrikcím – a  později i proti zavedenému povinnému očkování.

A podobných případů jakých je Rakousko bychom našli v té době v různých zemích světa několik. U nás nebylo třeba nic měnit, naši svědomití voliči si v drtivé většině volí loutky, v čemž ovšem nejsou občané naší republiky v rámci Evropy žádnou zvláštní výjimkou.

Našinci obzvlášť milují Aspen institut, což je znát na každých dalších volbách.

Ale zpět ke covidismu. Po zajištění toho, že zejména v klíčových zemích (tzn. západní země) budou ve vládách loutky, se mohlo přistoupit k samotné „hře.“

Bill Gates i Světové ekonomické fórum měli pandemický plán. A jejich plán byl dokonce veřejný. Znovu zde opakuji to, co jsem zde zmínila již mnohokrát: globalisté vždy dopředu prozradí, co plánují. Jiná věc je pak to, že si toho téměř nikdo nevšímá.

Zde je video z WEF , ve kterém Bill Gates vysvětluje svůj plán! Nejdůležitější snímky obrazovky jsou pak s vyznačením času pod ním:

Plán byl velmi jednoduchý:

  • Uzamknout každý stát.
  • Vyvinout vakcínu COVID
  • Teprve po podání vakcíny se lidé mohou vrátit do práce

 

Plán byl z velké části na místě před oficiálním začátkem pandemie. Event 201, který se konal 18. října 2019 a byl sponzorovaný Nadací Billa a Melindy Gatesových a Světovým ekonomickým fórem, zveřejnil doporučení s podobnými návrhy.

Doporučení Event 201 se týkají:

(1) politických rozhodnutí zpomalit nebo narušit pohyb osob a zboží (lockdowny)

(2) vakcín

(3) spolupráce veřejného a soukromého sektoru

Spolupráce soukromého a veřejného sektoru je často zmiňována i v Agendě 2030 nebo v novém návrhu pandemické smlouvy WHO. Oč vlastně jde?

V minulosti byly suverénní vlády voleny voliči a rozhodovaly zejména o vnitřní politice, přičemž cílem mělo být vládnout v prvé řadě ve prospěch občanů a podniků v dané zemi. To ovšem hodně dlouho neplatí.

Zejména v posledních desetiletích se objevil nový koncept globálních zájmových skupin. Jsou to velké mezinárodní korporace nebo soukromá fóra, která nejsou vybírána volbami, ale mají nadměrný vliv na dříve suverénní vlády.

Příklady takových „globálních obchodních lídrů“  jsou Nadace Billa a Melindy Gatesových, Světové ekonomické fórum, Aspen institut, WHO,  Google, Facebook a další velké extrateritoriální organizace.

Pro příklad si vezměte třeba WHO, kterou sponzoruje zejména Bill Gates – a to nejen skrz jeho nadaci, ale také prostřednictvím dalších jeho organizací jako je vakcinační aliance GAVI. A WHO má přímý vliv na členské státy WHO, přičemž v budoucnu má být tento vliv mnohem větší.

Tyto nevolené zainteresované strany sehrály během pandemie obrovskou roli při tlačení vlád k lockdownům a dalším nesmyslným, ale ekonomiku i zdraví ničícím restrikcím.

Globální nátlakové skupiny jako Google a Facebook blokovaly stránky, které se vyslovovaly proti lockdownům a dalším nařízením, čímž zabránily odpůrcům této covidové politiky vyjádřit svůj nesouhlas.

Člen WEF Mark Zuckerberg , který ovládá Facebook, takový zákaz zavedl. Tyto zákazy bezpochyby pomohly nasměrovat „veřejné mínění“ jednoznačně ve prospěch lockdownů, protože navenek se zdálo, že jde o jediný správný názor.

Média zabývající se formováním „veřejného mínění“ byla štědře podporována nadací Billa a Melindy Gatesových. Gatesova nadace dala 319 milionů dolarů řadě organizací a zpravodajských médií. 

Média v EU pak byla v tomto ohledu jednotně instruována a placena z Bruselu za to, že vedla jednostrannou propagandu. Mnohé pak naši propagandisté přebírali z amerického či německého mainstreamu, který je již přímo sponzorován Gatesem, Sorosem a dalšími globalisty.

Pro úspěch této propagandy u zmanipulovaných mas bylo zapotřebí i patřičných nástrojů, kterými byly mnohdy falešně pozitivní PCR testy a „čarování“ s počty úmrtí „s covidem.“ Mainstream ve vyvolávání hysterie velmi vydatně napomáhal zveřejňováním těchto  silně zmanipulovaných čísel a tzv. pandemických modelů.

Hlavní instituce, které vyvinuly „pandemické modely“, byly Johns Hopkins a Imperial College. Johns Hopkins byl hlavním hráčem v připravenosti na pandemii, sponzoroval zmíněný Event 201 a obdržel 1,048,972,282 dolarů od nadace Billa a Melindy Gatesových . 

Nafouknuté předpovědi smrti provedené modeláři byly součástí plánu těch, kteří je financovali. Modely pomohly udržet lockdowny a vytvářet u mnoha lidí „hrůzu ze smrtícího viru“, dokud nebylo možné podat urgentní „vakcíny“.

Ne všechny vlády však postupovaly v souladu s plány Billa Gatese, Světového ekonomického fóra a dalších „globálních zájmových skupin“. Tanzanský prezident Magufuli odmítl dodržovat pokyny týkající se pandemie.

Noviny Guardian, sponzorované Billem Gatesem, vydaly úvodník, který tehdy napsal: „Je čas, aby Afrika odvolala protivakcinačního prezidenta Tanzanie“:

O měsíc později, 17. března, byl Magufuli za podezřelých okolností mrtvý. Podobně záhadným způsobem zemřeli tři další vůdci v zemích, které covid nijak „neřešily.“ Mimo jiné se jednalo o Haiti a další dva byli vůdci afrických zemí.

Bill Gates, Světové ekonomické fórum, Facebook a další  globalistické síly uspěly. V různých zemích byly zachovány lockdowny, dokud lidé nemohli být očkováni.

Zbytek příběhu znáte. Vakcíny nezastavily pandemii, což jak výrobci, tak tito strůjci celé plandemie věděli. Lockdowny byly udržovány o něco déle a sloužily jako záminka k donucení zdráhavých lidí k očkování. Bylo nám řečeno, že vakcíny „zastaví přenos“.

Takto úmyslně lhali strůjci plandemie a jejich loutky  jim v tom přizvukovaly:

Lidé tedy poslušně stáli fronty na očkování. Byli naštvaní na nevědomé neočkované, kteří odmítli „naslouchat vědě“. A záhy po první dávce se mnozí dokonce svojí „včeličkou“ chlubili na sociálních sítích.

Nyní jsou podle statistik nejčastěji infikováni právě ti, kdo si pak hrdě došli pro svůj „posilovač.“ Země, které byly nejoddanějšími svědky covidovými, nyní zaznamenávají nebývalou nadměrnou úmrtnost, o níž s ovšem v mainstreamu, kde vytvářeli atmosféru strachu, aby pak mohli doporučovat genové injekce, zarytě mlčí.

Na závěr lze jen zkonstatovat, že všechny důkazy poukazují na to, že události roku 2020 byly předem naplánovány a implementovány bezohlednými globalisty, kteří své plány realizovali prostřednictvím zkorumpovaných médií, gigantů sociálních médií, kteří potlačují diskusi, pandemických modelů a zkorumpovaných (či vydíratelných) politiků….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Kdo řídil za covidismu loutky ve vládách po celém světě a jak byly manipulovány masy?

  1. a lide jsou tak debilni a šli si i na 3 a 4 dávku než aby politiky a media chtěli soudit za lhani typu 2 dávky a tečka za koronavirem a to o tom bylo i mnoho reklam no co dodat jak se říká kde není mozek tam není ani budoucnost

  2. Mna nedavno tak vytocil tzv. knaz, zrejme sledujuci vsetky tzv. „spravy“ v teeeeveeee, ktory akoze informovany, hejtoval kazdeho, kto ma iny nazor na servirovanu propagandu…, viac na jeho omse odmietam chodit… a tito ludia tiez ovplyvnuju ovce… vsetkych prisluhovacov, lekarov s ihlou, poslat do gulagu – na tvrdu robotu….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout