Adidas podporuje ramadán ve Švédsku (video)

Adidas podporuje ramadán ve Švédsku (video)

Islamizaci Evropy dlouhodobě podporují nejen jednotlivé vlády, EU, organizace jako OSN a samozřejmě různé islámské chalífáty, ale také mnohé korporace, které se podporou muslimů v Evropě nijak netají.

Ve Švédsku nyní firma Adidas podpořila tamní muslimské sportovce, kterým radí, jak sportovat v době hladovění při ramadánu…

Adidas spustil novou reklamní kampaň zaměřenou na muslimy ve Švédsku, jejímž cílem je oslavit muslimský postní měsíc ramadán.

Kampaň „Od východu do západu slunce“ vznikla společně s PR agenturou Obeya.

Účelem je údajně poradit muslimům ve Švédsku, jak pokračovat a cvičit, když hladoví během ramadánu.

„Navzdory rostoucímu zájmu o trénink během ramadánu jsou informace roztříštěné. Mnoho muslimů se během ramadánu postí a chce držet svůj trénink, ale ve skutečnosti nevědí, jak to udělat,“ řekl Redwaan Hossain, Brand Comms Manager v Adidasu.

V předvolebním videu o tom muslim rapuje lámanou švédštinou. Kampaně se účastní také slavní muslimští sportovci jako fotbalisté Nabil Bahoui, Bilai Hessein a běžec Yassin Kridih.

Švédská fotbalová asociace, Švédská basketbalová asociace a Marathon Group také přispívají k této kampani Adidasu..

Na závěr připomínám, že podobně se na muslimy soustředila například i firma Nike, která se pro změnu zabývá výrobou burkin a dalších oděvů určených speciálně pro muslimky..

Ramadán začíná za zhruba tři týdny…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Adidas podporuje ramadán ve Švédsku (video)

  1. Trúfam si tipnúť, že vo väčšine futbalových líg „vyspelej“ Európy už moslimovia tvoria zhruba 10-15 rokov väčšinu… najviac ich je zrejme v Anglicku. A nemenovaná menšina, ktorú o pár rokov celkom určite bude zlikvidovaná vo väčšine sveta, nechce nezvratný islamizačný proces pochopiť. Keby napr. Jakub Jankto verejne odsúdil „islamofóbiu“ a požiadal agenta, aby mu vybavil angažmán v Saudskej Arábii, nečudoval by som sa…

  2. to bude masakr až na západě budou bili v menšině ale mohou si za to sami když voli vítače až je tam budou likvidovat přímo na ulici bude pozdě pamatuji ještě na web drsný svět tam byli i videa čeho jsou muslimové schopni až jim tam budou řezat krky no co říct něco takového bych nikomu nepřál s tohoto bude jednou v Evropě válka někdy přemyšlim proč to ti politici dělají muslimové se jich zbavi hned až bude chalifat a zvoli si svého Imama a občan kteremu muslimové povraždi rodinu bude chtít odplatu ne jen na muslimech ale i na těch co je do Evropy rval a jak to bylo v historii po válce tu byl Norimberk a každy vy jak skončili nackove a kolaboranti Zmrdi to jsou trest smrti by se měl zavest nebranil bych se zavest i Gilotinu ono proč nějake slitovani s těmi co Evropu zaměrně likviduji a Gilotina bude ohromný strach chtěl bych ji zavest pro ty nejhorši zrudy aby takhle byli popravovani všichni psychopati a masovy vrazi

  3. Švédsko je už ztracená země. Francie, Německo, Itálie, Britské ostrovy, Nizozemsko atd. Tam je fakt černo. No ono je černo, kam se člověk dnes podívá. Kdo tuto mentalitu zná z originálního prostředí, ví moc dobře, proč se s tímhle nepaktovat. Také možná chápe, jak oni na nás většinou nahlíží. Modely to ukazují jasně, že nejsou moc vybavení rozumem a přemýšlením, tak je ovládají a řídí pro své cíle. Přesně tohle korporace spolu s psychopatama potřebují. Stádo černých opic s IQ tykve to bude panečku paráda. Vlastně už je… zakládají si své zóny, neplatí pro ně stejné právo. To chce totiž lídra. Ne blondýnku, která nejspíš vypadla z Pána prstenů… ta podoba… vypadá jako prolhaný Glum. Itálie už před lety vypadala, alespoň na severu jako taková černá díra. Jeden vedle druhého žrali v mekáči a chovali se jako opravdová prasata. Ve Francii to zase chce někoho s mozkem a ne manekýna, který se rád paktuje kde s kým hlavně ne se svými lidmi. Chcete chodit po ulicích, podřezávat/bodat/útočit na lidi, kteří Vás ze svých daní a práce jako ty přihlouplé, špinavé parazity živí? Chcete unášet mladé slečny, znásilňovat a rozřezávat je? No klidně, ale automaticky hned trest smrti. Akorát to je tak, že se to šoupne někam na léčení opět z daní a za pár měsíců už jsou venku a stejná písnička se znovu opakuje. To maximálně signalizuje stav vedení těch zemí, kde v hlavě už asi nic nemají. Počet útoků se navyšuje a s touhle to vesele poroste jenom dál. Paradoxní je, že kdyby někdo z nás jel na výlet s kudlou a měl chuť si trošku zařádit, tak se s námi nikdo srát nebude.

  4. lek na ramadan je jednoduchy, staci se schvat pod stul, nebo zhasnout a alah pak nevi, ze podvadite. nebo se takovej nepoctivec prohlasi za obchodnika na cestach, sedne do auta, objede 3 bloky a splneno, muze zrat do syta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout