V prosinci byl ve většině evropských zemí zaznamenán velký nárůst úmrtnosti – i u nás byla nad evropským průměrem

V prosinci byl ve většině evropských zemí zaznamenán velký nárůst úmrtnosti – i u nás byla nad evropským průměrem

Tato úmrtnost platí téměř po celé Evropě, přičemž pouze ve dvou zemích byla zaznamenána snížená úmrtnost. Je snad jen náhoda, že jde o nejméně proočkované země?

Úmrtnost byla porovnávána s lety 2016-2019 a jde o oficiální čísla eurostatu, která zveřejňuje EU, tedy nelze tvrdit, že by se jednalo o „dezinformace.“

Mezi rekordmany, kteří se drží na čelních třech místech žebříčku  nadměrné úmrtnosti, jsou – jaký to div – jedny z nejproočkovanějších zemí.

Na Islandu a ve Spolkové republice Německo činila nadměrná úmrtnost v prosinci gigantických 43,1 a 37,3 procenta. A Rakousko následuje hned poté s nadměrnou úmrtností o 27,4 procenta. Tyto země následuje Slovinsko a Irsko, kde je úmrtnost přes 25%.

Za nimi je Francie s 24,5% za níž již následuje Česká republika s 23.2% nadměrné úmrtnosti. Slovensko dopadlo lépe, je pod průměrem, ale i tak vykazuje nadměrnou úmrtnost 16,7%.

Evropský průměr vzrostl o 19 procent ve srovnání s průměrnou mírou úmrtnosti v letech 2016 až 2019. Ne všechny země však vykazují nadměrnou úmrtnost: v Rumunsku a Bulharsku se úmrtnost ve skutečnosti snížila.

Všude jinde nadměrná úmrtnost v roce 2021 ani 2022 neklesla, naopak rychle vzrostla. Ale proč? Možná by bylo dobré udělat srovnání mezi zeměmi s velmi vysokou nadměrnou úmrtností a zeměmi s podúmrtností.

A hned nacházíme jeden zásadní rozdíl: Dvě země z nejvyšší úmrtností jsou jedny z nejproočkovanějších – a to včetně tzv. „posilovačů.“ Oproti tomu obě země, které vykazují podprůměrnou úmrtnost, jsou nejméně proočkovanými zeměmi v Evropě.

Na Islandu je 80 procent populace očkováno dvěma dávkami, 69 procent třemi a více dávkami. Ve Spolkové republice Německo je 78 procent očkováno třikrát nebo čtyřikrát. Bulharsko má proočkovanost 30 procent, Rumunsko 42 procent.

Posilovače tam má jen velmi málo lidí. V obou těchto slabě proočkovaných zemích se navíc velmi čile obchodovalo s falešnými covid pasy, takže jejich skutečná proočkovanost bude ještě výrazně nižší.

Je zajímavé, že žádná z uvedených zemí neřeší důvody tak vysoké úmrtnosti, která je navíc doprovázena i razantním poklesem porodnosti (u nás o 10,7%).

A pokud se o této úmrtnosti náhodou diskutuje, tak se hledají různé zástupné důvody. V létě to mělo být velké horko, tak co to asi bude v případě výše uvedené prosincové úmrtnosti??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 4.8]

4 thoughts on “V prosinci byl ve většině evropských zemí zaznamenán velký nárůst úmrtnosti – i u nás byla nad evropským průměrem

  1. snad bude ubytek populace vysoky nemovitosti jsou drahe až až a já do budoucna chci žit ve vlastním takže lidi očkovat očkovat očkovat očkovat 💉🥵 stejně idiotu je všude plno a pak i ten stát tak vypada proto je duležite nadměrny počet idiotu drasticky snižovat ještě že na to jsou učinne vakcíny od Billa Gatese https://www.youtube.com/watch?v=K3TfKs8WhTI Progresivisti by si měli napichat minimalně 10 dávek toho užasného roztoku nikdo normalni neni zvědavej na ty jejich LGBT, Gender, Genderově neutralni 🚽 a podobného kraviny

  2. SK má o dosť nižšiu preočkovanosť ako CZ. HU a CZ majú skoro rovnakú a blížia sa stavu v AT. Ale HU má nižší nárast úmrtnosti ako SK, CZ, AT, a to napriek tomu, že v lete je tam určite teplejšie ako v tých ostatných krajinách. Takže dôvod bude asi ten, že v HU sa očkovalo aj Sputnikom a čínskou vakcínou, takže mňamku od fujzra, moderny a astra-zenecy dostalo menej ľudí.

  3. Dneska me muj dobry znamy napsal moc smutnou zpravu! Po prvnim zapichu za dva dny zemrel nas dlouholety kamarad na zanet srdecniho svalu!!! Sel do obchodu kde se mu udelalo nevolno. sedl si na lavicku a v mziku zemrel!!! Jeste nemel ani padesat. Pro me sok ze se dal zabodnout, Mel ostrou a takto to dopadlo!!! R. I. P.!!! Ten dotycny byl naprosto zdravy clovek!!! Ja jsem mimochodem moc zvedava kdy se uz potresta vyrok agenta Pavka estebaka Babise cituji BUDES MIT LEHKY PRUBEH A NEZEMRES!!!! Ted je otazka zdali ten pravy Babis jeste vubec zije!! Nyni vypada celkem jinak, nejspis klon nebo gumak! Jedna z techto variant, Aby take bylo vubec koho potrestat za tuto nestoudnou lez!!! Jinak vse odhali vysilani EBS to bude lahudka za lahudkou viz adrenochrom a jeho ziskavani z deti obchod s lidskymi organy a lidmi vseobecne pokusy na lidech viz vojenska biologicka zbran proti Covid 19, ktery neexistuje, protoze nikdy v zadne laboratori na svete nebyl izolovan!!! To je nejtezsi zlocin proti lidstvu!!! a lidske dustojnosti! Beru v potaz ze ne kazda bytost je cisty clovek a ne jina entita,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout