Výbušné video s nezávislými důkazy potvrzuje klíčovou část zprávy o útoku na Nord Stream 2

Výbušné video s nezávislými důkazy potvrzuje klíčovou část zprávy o útoku na Nord Stream 2

Zpráva, která vyvolala pozdvižení nejen v Evropě, ale také v USA, potvrdila, že za útoky na Nord Stream stojí USA. Kdo je asi skutečný pachatel snad tušil každý, kdo nemá hlavu jen na to, aby mu nepršelo do krku.

Od začátku mi ovšem bylo jasné, že bez spolupráce s některými evropskými zeměmi by takový útok nebyl možný. Proto se dalo předpokládat, že s USA spolupracoval někdo ze Skandinávie, případně z Velké Británie či Polska.

Bylo také zcela jasné, že evropští lokajíčci by byli ochotni zarytě mlčet jedině tehdy, kdy by za útoky stál jejich páníček za oceánem. Nemuseli být nutně informováni všichni, ale od začátku bylo celkem jasné, že minimálně Švédové a Němci ví, kdo za vším stojí. Nyní je takřka jisté, že tím, kdo s USA aktivně spolupracoval, byli Norové.

To by nemělo nijak udivovat nejen proto, že Norsko je členem NATO, ale ruský plyn a ropu nepotřebuje, neboť vytěží dostatek nejen pro vlastní spotřebu, ale také pro další země Evropy.

Navíc je šéfem NATO bývalý norský socanský premiér, jehož kontakty jsou tak v této zemi nadstandartní a je možné, že byl ve všem také zainteresován.

Připomínám, že Stoltenberg měl být podle pravidel letos v září vyměněn, ale vše se o jeden rok posunulo, údajně kvůli Ukrajině. Jde ovšem již o druhý takový „posun“ termínu, což je poněkud zvláštní.

Poté, co včera večer dementoval Bílý dům výbušnou zprávu novináře Hershe, se objevil další důkaz, který poukazuje na to, že zpráva je pravdivá a zločinci z Deep state opět lžou, když tvrdí, že je zpráva falešná.

To ostatně titíž lháři tvrdili o notebooku Huntera Bidena, jehož existenci prohlásili za „ruskou fake news“. Pokud jejich prohlášení tedy kdokoli věří, musí být přinejmenším hodně naivní.

Už jste někdy slyšeli o Monkey Werx? Hostuje kanál You Tube, který se zaměřuje na sledování amerických civilních a vojenských letů. Zní to docela neškodně a nudně. Ale nyní už ne. Ukázalo se, že Monkey Werx poskytl videozprávu loni v září (přesně 30. září), která potvrzuje část popisu Sy Hershe o zničení plynovodu Nord Stream 2.

Zde je to, co novinář oznámil:

C4 připojená k potrubí  byla spuštěna sonarovou bójí spuštěnou letadlem v krátké době, ale postup zahrnoval nejpokročilejší technologii zpracování signálu. Jakmile budou zařízení se zpožděným časováním připojená ke kterémukoli ze čtyř potrubí na místě, mohou být náhodně spuštěna složitou směsí zvuků oceánského pozadí v celém silně frekventovaném Baltském moři – z blízkých a vzdálených lodí, podvodních vrtů, seismických událostí, vln a dokonce i mořských tvorů.

Aby se tomu zabránilo, sonarová bóje, jakmile byla na místě, vydávala sekvenci jedinečných nízkofrekvenčních zvuků – podobně jako ty, které vydává flétna nebo klavír – které by byly rozpoznány časovacím zařízením a po předem nastavených hodinách zpoždění měly spustit výbušniny.

„Potřebují signál, který je dostatečně robustní, aby žádný jiný signál nemohl náhodně vyslat puls, který by odpálil výbušniny,“ řekl Dr. Theodore Postol, emeritní profesor vědy, technologie a národní bezpečnostní politiky na MIT. Postol, který sloužil jako vědecký poradce šéfa námořních operací Pentagonu, řekl, že problém, kterému čelila skupina v Norsku kvůli Bidenovu zpoždění, je otázka náhody: „Čím déle jsou výbušniny ve vodě, tím větší je riziko náhodného signálu, který by odpálil bomby.“

26. září 2022 provedl průzkumný letoun P8 norského námořnictva zdánlivě rutinní let a shodil sonarovou bóji. Signál se šířil pod vodou, nejprve do Nord Stream 2 a pak do Nord Stream 1. O několik hodin později byly odpáleny vysoce výkonné výbušniny C4 a tři ze čtyř potrubí byly vyřazeny z provozu. Během několika minut bylo vidět, jak se na vodní hladině šíří víry z metanu a svět se dozvěděl, že se stalo něco nezvratného.

A zde je zpráva Monkey Werx z 30. září (relevantní informace začíná ve 2. minutě), která sleduje P8 Poseidon:

 

Ve zpravodajské komunitě jsou stále někteří lidé, kteří jsou vlastenci a jsou znepokojeni Bidenovým nezákonným chováním.  Bidenova administrativa nyní nejspíš zahájí hon na čarodějnice – na zpravodajské důstojníky, kteří upozornili novináře Sy Hershe na tento příběh.

Podle ústavy má pouze Kongres pravomoc vyhlásit válku jiné zemi. Joe Biden si tuto autoritu uzurpoval a provedl válečný akt proti spojenci NATO (Německu). Potenciální důsledky tohoto činu zahrnují zvýšené riziko, že USA zahájí válku s Ruskem.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 5]

One thought on “Výbušné video s nezávislými důkazy potvrzuje klíčovou část zprávy o útoku na Nord Stream 2

  1. Otázkou je teraz iba čo s tým mieni urobiť BR OSN!!! Veď tu sa jedná o teroristický útok a dokonca sú do neho zapletené dva štáty!!! Bude RF odškodnená? Budú niesť teroristi následky? Budú uvalené sankcie? A ak nie, tak čo potom, ak sa RF rozhodne o nápravu vo vlastnej réžii? Potom snáď začne až BR OSN štekať? Ako to teda bude?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout