Joe Biden dal souhlas k bombardování Nord Streamu + reakce Bílého domu

Joe Biden dal souhlas k bombardování Nord Streamu + reakce Bílého domu

Každý myslící člověk si jistě záhy po sabotáži Nord Streamu položil otázku: „Cui bono?“ Kdo nejvíc profitoval na explozi? Kdo dlouhodobě hovořil o nutnosti odtržení evropských zemí od ruského plynu?

A co ukazovalo na jasného pachatele především, byl fakt, že oblast, kde došlo k útoku, je jednou z nejlépe střežených mořských oblastí v Evropě. Také se vědělo, že v místech v té době operovaly švédské vojenské lodě. Vše ukazuje na jedno: Pachatel musel být od začátku známý.

Neochota hovořit o tom, kdo skutečně výbuch zavinil a mlžení kolem vyšetřování ukazuje, že ten, kdo sabotáž provedl, je tím, kdo zároveň ovládá loutky ve vládách evropských zemí. Tedy těch, které jsou v EU, resp. NATO.

EU je pod plným vlivem US Deep state a loutky v evropských vládách jsou jen maňásky CIA.  Kdo sleduje evropskou politiku pozorně, ten to velmi dobře ví.

USA jsou jediným státem, jehož podíl na útocích by byl záměrně zamlčován. Dokonce i americká média (samozřejmě ne ta mainstreamová) mají v tomto od začátku jasno a viní jejich vlastní vládu.

O účasti USA na výbuchu Nord streamu je přesvědčen například i Jeffrey Sachs či bývalý poradce Pentagonu generál Macgregor.

Nyní se objevila zpráva, která výše uvedené domněnky pouze potvrzuje. Reakci vlády USA, která vše popírá, považuji za bezpředmětnou, neboť vláda, která je vedená členem zločinecké rodiny Bidenových, je zcela nedůvěryhodná.

Výbuchy zaručily, že Německo a EU nebudou váhat, pokud jde o sankce proti ruskému dovozu energie. Oprava poškození potrubí potrvá měsíce a opravy pravděpodobně nezačnou dříve než letos v létě.

Žádná země nepřijala odpovědnost za výbuchy, které vyřadily plynovod Nord Stream do Evropy.

Pouze vláda s pokročilou námořní válečnou schopností mohla provést sabotáž. To omezuje podezřelé na Německo, Velkou Británii, Francii, Spojené státy, Rusko a Čínu.

Prospěch z toho má pouze jedna země.

Pouze Spojené státy měly všechny tři prvky zločinu: prostředky, motiv a příležitost.

Jsou Spojené státy schopny spáchat závažný zločin v Baltském moři?

Ve středu zpráva odhalila, že prezident Joe Biden osobně dohlížel na tajnou misi, při které specializované potápěčské posádky amerického námořnictva bombardovaly podvodní potrubí Nord Stream, podle Daily Mail.

Zpráva tvrdila, že v červnu 2022 námořní potápěči umístili výbušniny C4 na tři potrubí Nord Stream a o tři měsíce později byly odpáleny sonarovou bójí, která vyslala signál, který spustil bomby.

„Nejlepší potápěči s kvalifikací pro hloubkové potápění jsou úzká komunita a jen ti nejlepší byli rekrutováni pro operaci a bylo jim řečeno, aby byli připraveni být předvoláni do CIA ve Washingtonu,“ řekl zdroj Seymouru Hershovi.

„Norové se připojili k Američanům a trvali na tom, že někteří vysocí úředníci v Dánsku a Švédsku musí být obecně informováni o možných potápěčských aktivitách v této oblasti.“

Tímto způsobem by mohl zasáhnout někdo výše postavený a udržet zprávu mimo řetězec velení, a tím izolovat provoz potrubí.

„To, co jim bylo řečeno a co věděli, bylo záměrně odlišné,“ řekl mi zdroj. (Norské velvyslanectví, které bylo požádáno, aby se k tomuto příběhu vyjádřilo, neodpovědělo.),“ dodal Hersch.

V přesvědčivé zprávě o údajném útoku o 5 000 slovech Hersh tvrdí, že výbušniny nastražili potápěčští experti vyškolení v potápěčském a záchranném středisku amerického námořnictva na Floridě.

Potápěči údajně provedli přísně tajnou a vysoce nebezpečnou operaci během BALTOPS22, série vojenských cvičení v Baltském moři, které provádělo 16 zemí NATO. Američtí potápěči údajně využili vysoce medializovanou 13denní událost v červnu 2022 jako krytí pro svou přísně tajnou misi.

„Výbušniny C4 připojené k potrubí byly vybaveny senzory, které umožnily jejich pozdější dálkové odpálení,“ prohlásil Hersh.

Hersh uvádí, že exploze byly spuštěny sonarovou bójí, kterou spustilo letadlo. Bóje vydávala sekvenci jedinečných nízkofrekvenčních tónových zvuků ve srovnání s těmi, které produkuje flétna nebo klavír, které spustily C4.

Mluvčí Bílého domu uvedl, že zpráva je „falešná a úplná fikce“. Mluvčí CIA řekl: „Toto tvrzení je zcela a naprosto nepravdivé.“

V únoru Biden řekl, že USA „ukončí“ Nord Stream, pokud Rusko napadne Ukrajinu. Během společné tiskové konference s německým kancléřem Olafem Scholzem Biden řekl: „Pokud Rusko napadne Ukrajinu, pak nebude další Nord Stream 2. Ukončíme to.“

Na otázku, jak by to udělal, prezident odpověděl tajemně: „Slibuji vám, že to dokážeme.“

Tisková konference se konala v době, kdy Rusko shromažďovalo desítky tisíc vojáků na hranicích s Ukrajinou v rámci příprav na invazi, která začala o několik týdnů později, 24. února.

Připomeňme, že ministr zahraničí Tony Blinken v odvážném prohlášení uvítal zprávy o explozích jako „obrovskou příležitost“ pro Evropu „odstranit závislost na ruské energii“.

„Je to obrovská příležitost jednou provždy odstranit závislost na ruské energii a tím odebrat Vladimiru Putinovi využívání energie jako prostředku k prosazování jeho imperiálních plánů,“ řekl Blinken na společné tiskové konferenci s kanadskou ministryní zahraničí Mélanií Jolyovou.

„To je velmi významné a nabízí to obrovskou strategickou příležitost pro nadcházející roky,“ dodal Blinken.

Zpráva o explozi nadchla také další zástupkyni tzv. „Strausovců“ a „matku ukrajinského majdanu“ Victorii Nulandovou.

„Vzhledem k tomu, že Bidenův režim a jeho mediální zástupci nadále obviňují Rusko z vyhození plynovodu Nord Stream do povětří bez důkazů, země EU budou muset čelit pravdě a přiznat, že byly zrazeny svým americkým spojencem“, napsala v říjnu mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová na svém telegramovém kanálu.

„Odváží se nyní někdo tvrdit, že naše země stojí za tímto aktem sabotáže? Souhlasím, že je těžké čelit pravdě. Ale jednoho dne budou muset země EU čelit skutečnosti, že byly zrazeny svými spojenci,“ řekla.

Německo tento týden zveřejnilo svou studii o katastrofě. Vyšetřovatelé dospěli k závěru, že neexistují žádné důkazy o tom, že by za výbuchy plynovodů Nord Stream 1 a 2 stálo Rusko.

Bidenův režim uvedl, že článek investigativního novináře Seymoura Hershe, nositele Pulitzerovy ceny, který tvrdí, že za výbuchy plynovodů Nord Stream stojí Spojené státy, je „naprosto falešná fikce“.

„Je to naprosto falešná fikce,“ řekla Adrienne Watsonová, mluvčí Národní bezpečnostní rady Bílého domu.

Mluvčí CIA a ministerstva zahraničí podle agentury Reuters řekli totéž….

Mimochodem, pokud to, co vypověděl novinář Hersh, je skutečně pravda, myslíte, že by se přiznali???

Reakce Blinkena:

Prohlášení Joe Bidena:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.8]

3 thoughts on “Joe Biden dal souhlas k bombardování Nord Streamu + reakce Bílého domu

  1. máte pocit, že by měli proti nim okamžitě vyrazit do konfliktu?
   Nebylo by od nich moudřejší zachovat rozvahu a dojít ke klidnějšímu řešení než aby bylo ohroženo mnoho civilů na životech kvůli hrstce darebáků?
   Byli a jsme krmeni přístupem, kdy kvůli poškození/zabití blízkého člověka nebo páru lidí je třeba zničit darebáka i za cenu úmrtí mnohonásobku nevinných. Viz akční filmy západní provenience.
   Tady nejde o facku v hospodě a temperament je třeba krotit.

 1. Čo sa asi teraz bude ďalej diať? Rusko to nemôže prehliadnuť!!! Takéto útoky na Ruskú infraštruktúru by sa mohli potom opakovať. Najskôr by mala tento problém riešiť BR OSN!!! A ak nebude vyriešený tak potom nech nastúpi Rusko!!! Prostriedky a silu na to isto má. Môže prehnitému západu zaplatiť rovnako mincou. Možností je tu neúrekom. Tak ako to bude? Postará sa o to BR OSN? Alebo sa o to postará Rusko?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout