Tisíce demonstrantů obléhaly sídlo společnosti Pfizer a požadovaly zatčení za zločiny proti lidskosti (video)

Tisíce demonstrantů obléhaly sídlo společnosti Pfizer a požadovaly zatčení za zločiny proti lidskosti (video)

Mezi mnoha demonstracemi z poslední doby zcela zapadla ta, která se odehrála v sobotu v New Yorku před sídlem nejžalovanější firmy světa – Pfizeru.

Před touto zločineckou firmou protestovaly nejen oběti, kterým bylo poškozeno zdraví po aplikaci pod pohrůžkami vnucovaných genových injekcí či příbuzní obětí, které již nikdy nepromluví, ale i ti, kdo byli diskriminováni jen na základě toho, že tyto ve skutečnosti škodlivé a neúčinné injekce odmítli.

Tisíce demonstrantů v sobotu protestovaly u sídla společnosti Pfizer v New Yorku a požadovaly zatčení nejvyšších představitelů společnosti za „zločiny proti lidskosti“.

Video zveřejněné na sociálních sítích ukazuje demonstranty, kteří protestují proti „lékařské tyranii“ elit, přičemž někteří přinášejí obrázky připomínající poškození vakcínou.

Na místě byl například demonstrant, který rapoval o povinném očkování a recitoval: „Nejsem očkovaný, nebudu vám ukazovat své doklady!“

Později demonstranti pochodovali do sídla OSN a skandovali „Norimberk!“, což je odkaz na Norimberský proces, který vedl nacistické Německo k odpovědnosti za svá zvěrstva během druhé světové války.

Toto nebyl první protest, který se konal před sídlem společnosti Pfizer.

Začátkem tohoto měsíce Project Veritas zaparkoval billboard před sídlem společnosti Pfizer, na kterém byly skryté záběry vedoucího pracovníka společnosti Pfizer, který hovořil o tom, jak je společnost zapojena do funkčního výzkumu.

Došlo dokonce k protestům mimo mezinárodní kanceláře společnosti, například v Paříži ve Francii, kde demonstranti označili výrobce genových injekcí COVID za „vraha.“

Poslední protest přišel několik dní poté, co floridský generální chirurg zveřejnil usvědčující údaje VAERS ukazující masivní nárůst poškození zdraví souvisejících s očkováním od doby, kdy byla experimentální vakcína představena.

„Samotná Florida zaznamenala 1700% nárůst hlášení VAERS po zavedení vakcíny COVID. Hlášení život ohrožujících stavů vzrostla o více než 4 400 %,“ stojí v prohlášení.

Pfizeru se nedávno dostalo špatné publicity také za sponzorování uctívání ďábla na předávání cen Grammy, kde zpěvák Sam Smith tančil v zaříkávacím kruhu.

Nečekejte, že mainstreamová média – rovněž do značné míry sponzorovaná společností Pfizer – budou pokrývat tuto demonstraci proti lékařské tyranii či například aktuální informace o soudním procesu proti této firmě a dalším strůjcům covidového podvodu, který má začít již 1. března na Floridě…

I když je video níže kompilací médií sponzorovaných Pfizerem v USA, tak je třeba si uvědomit, že i náš mainstream je mnohdy jen filiálkou těchto médií či hlásnou troubou EU, jejíž šéfka je taktéž ve velmi blízkém vztahu s Pfizerem (resp. šéfem této firmy)…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Tisíce demonstrantů obléhaly sídlo společnosti Pfizer a požadovaly zatčení za zločiny proti lidskosti (video)

  1. State Surgeon General, neboli neco jako Hlavni lekar….
    „je titul používaný v několika zemích Commonwealthu a většině zemí NATO pro označení buď vyššího vojenského lékaře nebo vyššího uniformovaného lékaře pověřeného vládou a pověřeného odpovědností za veřejné zdraví. Titul vznikl v 17. století, kdy vojenské jednotky získaly své vlastní lékaře.“
    V USA existuje hlavni lekar Spojenych STatu a pak maji nektere statz unie sve vlastni Surgeon general. Kazdopadne preklad hlavnichirurg je ponekud zavadejici. V CR tento aspekt uprabuje…
    „Zákon č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout