Světový vládní summit: „Nový světový řád je třeba nastolit šokem“ (video)

Světový vládní summit: „Nový světový řád je třeba nastolit šokem“ (video)

V současné době probíhají souběžně dva důležité summity s účastí vládních představitelů celého světa i jejich loutkovodičů z globalistikcých řad.

Jde o Mnichovský bezpečnostní summit a Světový vládní summit v Dubaji. Zatímco v Mnichově se objevil například Bill Gates, George Soros nebo šéf WHO Tedros, v Dubaji patřilo zahájeni summitu mimo jiné i Klausi Schwabovi.

Světový vládní summit však hostí i mnoho dalších globalistických „elit“ a politiků. Z jejich proslovů můžeme lehce zjistit, co se do budoucna pro lidstvo chystá.

Jak jistě víte, globalisté se nikdy se svými podvratnými plány netajili, jen drtivá většina lidí se o jejich prohlášení nezajímá nebo je považuje za bezvýznamné průpovídky. Jenže při zpětném pohledu zjistíte, že jejich prohlášení dřív či později skutečně dojdou k naplnění.

Profesor Arturo Bris z IMD World Competitiveness Center učinil na Světovém vládním summitu v Dubaji znepokojivé prohlášení.

Ve videu, které se stalo virálním, Bris odhaluje, jak by měl probíhat přechod ze současného světového řádu na „nový“ světový řád.

Řekl, že způsob, jakým se buduje světový řád, není logický a není v souladu s ekonomickými supervelmocemi jako Indie, Brazílie nebo Německo. „Nehrají velkou roli v mezinárodním uspořádání, ale pro mě je velkou otázkou, jak projdeme touto transformací,“ řekl profesor.

„Nemůže to být postupné,“ trval na svém Bris, který dodal, že tyto změny musí řídit ‚šok‘.

Šéf Twitteru Elon Musk na Světovém vládním summitu varoval, že vytvoření světové vlády povede ke „kolapsu“ lidské civilizace. „Chceme zachovat určitou míru diverzity, aby – pokud se něco pokazí s jednou civilizací –  se vše nezhroutilo a lidstvo by se pak mohlo posunout dál,“ řekl Musk.

V Dubaji vystoupil také Klaus Schwab, zakladatel Světového ekonomického fóra. Vyzval přítomné elity, aby ‚ovládly‘ pokročilé technologie a staly se tak pány světa.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Světový vládní summit: „Nový světový řád je třeba nastolit šokem“ (video)

  1. je šílené, že zrůdy jako Šváb se už vůbec netají svými plány na zotročení planety a většina ovcí tomu vůbec nevěnuje pozornost. Stačí jim plný košík z akce v obchoďáku a plán na týden dovolené u moře. Bože jak hluboko jsme už klesli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout