Skandální vyzrazení vedoucího pracovníka Pfizeru promítali před centrálou firmy v New Yorku (video)

Skandální vyzrazení vedoucího pracovníka Pfizeru promítali před centrálou firmy v New Yorku (video)

Je to asi týden, co jeden z vedoucích pracovníků Pfizeru v tajně nahraném videu vyzradil, že se farmaceutický gigant snaží vyrábět mutace viru.

Skandál záhy obletěl svět a nejžalovanější firma světa – Pfizer – se tak dostala do dalších problémů. Otázka je, zda se jim z nich opět podaří vybruslit tak lehce, jako ze všech předchozích skandálů. Jenže předchozí skandály se nedotýkaly celého světa…

Novináři projektu Veritas si pronajali kamion Led, aby přehráli své odhalení o plánech společnosti Pifzer zmutovat COVID-19, aby masové očkování mohlo být i nadále „dojnou krávou.“ Film promítali přímo před sídlem farmaceutického giganta v New Yorku.

Minulý týden Project Veritas zveřejnil tajně natočenou nahrávku vedoucího pracovníka Pfizeru Jordona Trishtona Walkera, ve které se chlubil, že farmaceutická společnost mimo jiné našla způsob, jak „zmutovat“ covid-19 prostřednictvím „cílené evoluce“, aby urychlila vývoj budoucích vakcín.

V úterý  šel Project Veritas ještě o krok dál a pronajal si menší náklaďák, který zaparkoval před kanceláří společnosti Pfizer v New Yorku a stále dokola přehrával záběry z videa na Led kamionu.

Poté, co skončili promítání před farmaceutickým gigantem, se také projeli po New Yorku. Novinář a tiskový mluvčí projektu Veritas R.C. Maxwell hovořil s několika lidmi, kteří vyjádřili svou podporu a vděčnost publikacím skupiny.

Požádal také o komentář k odhalení před kanceláří společnosti Pfizer, ale bezvýsledně. Nakonec na novináře zavolali policii.

Od tohoto odhalení se o Pfizer začali zajímat dokonce i politici, jako například republikánský senátor Marco Rubio, který vznesl kritiku na farmaceutickou společnost.

Rubio sám napsal otevřený dopis generálnímu řediteli farmaceutického gigantu Albertu Bourlovi, ve kterém vyjadřuje své znepokojení ve světle toho, co se objevilo v nahrávce….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

One thought on “Skandální vyzrazení vedoucího pracovníka Pfizeru promítali před centrálou firmy v New Yorku (video)

  1. Kedy budú súdiť tieto svine? A budú ich vôbec súdiť? Je smutné, že ľudia sa nechávajú takto zotročovať a robiť na sebe pokusy. Do kedy ešte?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout