„Zelená“ investiční firma Ala Gora vlastní akcie společností, které znečišťují životní prostředí

„Zelená“ investiční firma Ala Gora vlastní akcie společností, které znečišťují životní prostředí

Právě Al Gore je čelní postavou celého klimatického podvodu. Je to on, kdo přišel v 90. letech s apokalyptickými předpověďmi, které se sice vůbec nesplnily, nicméně za jeho silně „dezinformační“ dokument, natočený podle Al Gorovy knihy apokalyptických předpovědí, dostal ve své době tento klimatický alarmista filmového Oscara.

Klimatičtí alarmisté se rádi na film odvolávají, aniž by však druhým dechem přiznali, že téměř vše, co Al Gore předpověděl, se nesplnilo. Tedy – lépe řečeno – nesplnilo se nic z toho, co již mělo přijít. Některé předpovědi směřovaly do pozdější doby, nicméně již nyní lze potvrdit, že se také nesplní.

Ostatně, Al Gore je podobně jako například Bill Gates jen tím, kdo má tyto apokalyptické vize šířit – to je jeho jediný cíl. Indoktrinovat méně bystré obyvatelstvo naší planety a dopomoci k tomu, aby byla na základě klimatických lží zavedena globální diktatura.

Ovšem on sám – stejně jako Bill Gates – ví, že jen šíří lži. Jinak by se nepřepravoval soukromým tryskáčem a neinvestoval by do zcela neekologických společností.

„Zelená přátelská“ investiční firma, kterou spoluzaložil a řídí bývalý viceprezident Al Gore, 74 let, vlastní portfolio akcií v hodnotě více než 26 miliard dolarů v téměř dvou desítkách společností, u kterých bylo v posledních letech zjištěno, že zvýšily emise skleníkových plynů.

Gore, jehož oscarový film „Nepohodlná pravda“ upevnil jeho status nejprominentnějšího propagátora změny klimatu, předsedá londýnské organizaci Generation Investment Management, která prosazuje „deklarovaný důraz na možnosti udržitelných investic.“

Nedávná analýza agentury Bloomberg News však zjistila, že fond Global Equity společnosti Generation, který čítá celkem 42 společností, zahrnuje 18 firem, které v letech 2015 až 2021 vypouštěly stále více skleníkových plynů ročně.

 

Agentura Bloomberg zařadila společnost Generation, která má pod svou správou aktiva v hodnotě 40,4 miliardy dolarů, mezi společnosti, které vlastnily největší podíl firem produkujících skleníkové plyny ve srovnání s jinými fondy, které kladly důraz na takzvané ESG – environmentální, sociální a správní – investování.

A samozřejmě, pokud jde o Ohio, kde nedávno došlo k ohromné ekologické katastrofě, Al Gore není nikde k nalezení. Stejně tak se o tuto katastrofu nezajímají žádní ekoteroristé, kteří jinak protestují proti každému kravskému prdu.

O ohromné ekologické katastrofě mlčí nejen Greta či Al Gore, ale i Biden, který jel raději na Ukrajinu než do Ohia…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout