Americké ceny Grammy: Otevřená propaganda LGBTQ a satanismu – to vše pod sponzoringem Pfizeru (video)

Americké ceny Grammy: Otevřená propaganda LGBTQ a satanismu – to vše pod sponzoringem Pfizeru (video)

Globalisté nikdy své úmysly neskrývali. Dávají je najevo zcela otevřeně – a to nejen na různých srazech, na nichž své plány nastiňují.

Mnohé vám napoví i sledování těch, kdo mají za cíl indoktrinovat spáče a stále je držet v jejich letargickém stavu nevědomí. Tím mám na mysli sledování různých celebrit, které jsou vždy největší oporou systému.

Taková jasná symbolika současné doby byla patrná i na včerejším udílení cen Grammy. Vše bylo vyjeveno zcela otevřeně a je jen na vás, zda jste schopni onu symboliku pochopit. Pokud ne, pak spěte dál…

65. výroční udílení cen Grammy, které se konalo v neděli večer v Los Angeles a vysílalo ho CBS, představovalo obvyklou poctu Grammy princi temnoty, tentokrát sponzorované farmaceutickým gigantem Pfizer.

Po satanském vystoupení hitu Unholy z roku 2022 od Sama Smithe a transgender zpěvačky Kim Petras (jde o muže, který se prohlásil za ženu) následovalo promo, které říkalo, že show Grammy Awards byla sponzorována společností Pfizer.

Zmíněný hit Unholy:

Na konci show se „překvapivě“ objevila Jill Bidenová. Hollywoodská smetánka Bidenovu zločineckou rodinku miluje, proto ten potlesk ve stoje.  (Unholy je rozhodně oblíbená píseň Bidenovy rodiny.)

Video z konce představení a vzkaz sponzora společnosti Pfizer:

Smith a Petras získali na koncertě cenu Grammy za Unholy v kategorii Nejlepší popové duo/skupinový výkon.

Oslavování satanského transsexuála a sponzoring Pfizeru. Je třeba k tomu cokoli dodávat???

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.4]

2 thoughts on “Americké ceny Grammy: Otevřená propaganda LGBTQ a satanismu – to vše pod sponzoringem Pfizeru (video)

  1. Očkovanie v potravinách je asi nemožné. Aká dávka? Čoho? Ako by to asi aplikovali? Veď to by ľudia kapali postojačky – a to bude ich koniec – teda, politikov v prvom rade… ti budu určite národom predhodení…somári, ani len netušia, ako končia zradcovia…:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout