Zasvěcené zdroje z blízkosti americké vlády: Biden nenávidí Němce, pracuje na deindustrializaci

Zasvěcené zdroje z blízkosti americké vlády: Biden nenávidí Němce, pracuje na deindustrializaci

Deindustrializace Německa znamená také deindustrializace celé Evropy – a zejména na Německu závislých satelitů, k nimž ostatně také patříme. Lze dokonce říci, že jsme ze všech satelitů nejzávislejší.

O tom, že se US Deep state snaží o zničení lokajské Evropy snad může pochybovat jen úplný hlupák, odtržený od reality. Vše jasně potvrzuje, že sankce, které byly před téměř rokem uvaleny údajně na Rusko, postihly především Evropu – je tedy na místě je nazývat spíše sankcemi protievropskými.

Dalším jasným důkazem toho, kdo je v Evropě skutečným „pánem,“ je útok na Nord Stream, neboť v nejstřeženější evropské mořské oblasti muselo být o pachateli jasno od prvního momentu.

Nicméně vše se nyní zametá pod koberec a lze předpokládat, že vyšetřování půjde do ztracena. A třeba za 7 let přijde nějaká loutková vláda (možná právě německá) s tím, že za vším stojí nějací packalové jako bylo duo packalů známých z kauz novičok a Vrbětice. Až bude třeba, možná je opět recyklují i pro kauzu Nord Stream.

Jak je to tedy s onou nenávistí Bidena k Německu – a tím potažmo i k Evropě, kde je mnoho dalších zemí ekonomicky závislých právě na Berlínu?

Politický analytik, rozhlasový moderátor a publicista Garland Nixon informoval 26. ledna na Twitteru o interním rozhovoru s americkým prezidentem Joem Bidenem. Pokud jde o Německo, řekl, že „nenávidí bastardy, co jedí klobásy. Protesty v Německu byly zatím o ničem, počkáme a uvidíme, co se stane, až USA skončí krádež německého průmyslu“.

Zde je třeba zdůraznit, že pro uvedené prohlášení neexistuje žádné potvrzení Bílého domu. Svědectví stojí a padá s důvěryhodností pana Garlanda Nixona. Moderuje rozhlasový pořad a na Twitteru má přes 66 tisíc sledujících a téměř 44 tisíc na YouTube.

V americké politice to tedy není velký problém, ale je dobře známý. 26. ledna zveřejnil následující „tweet“ na platformě sociálních médií Twitter:

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY: Zasvěcenci Bílého domu prozradili, že když byl prezident Biden upozorněn na rostoucí německé protesty, řekl: „Teď si myslíte, že šílí, ale počkejte, až skončíme s krádeží  jejich průmyslu. Bože, já nenávidím ty bastardy, co jedí klobásy.“

Nelze zcela vyloučit, že tento citát je pravdivý, i když Garland necituje své zdroje a hovoří jen o zasvěcených osobách. 

V každém případě nelze popřít, že deindustrializace v Německu probíhá již od dob Merkelové, ale v posledním roce nabrala rychlost. S takzvaným „zeleným energetickým přechodem“ je také trvale zničena infrastruktura. 

Pokud levicoví američtí demokraté kolem Joea Bidena cítí extrémní nenávist k Německu, velmi dobře by to vysvětlovalo některé globální politické události od masové muslimské invaze až po masové zbídačování v celém regionu, tedy nejen v Německu.

Lze předpokládat, že dřív či později pocítíme dopady i u nás. Zde se zatím průmysl drží jen díky levné pracovní síle. Nicméně v poměru k cenám energií bude pro většinu výrobců výhodnější přejít někam, kde je levnější nejen pracovní síla, ale také energie, třeba do Číny nebo na Balkán.

Nebo možná do USA, kde před časem nabídli zajímavé pobídky právě evropským firmám, v čele s těmi německými. To se tedy děje přesně v duchu onoho výše uvedeného údajného Bidenova výroku…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.8]

3 thoughts on “Zasvěcené zdroje z blízkosti americké vlády: Biden nenávidí Němce, pracuje na deindustrializaci

  1. Biden je chumaj, čo nevie ani kde je a ani čo robí. Jasne to dokazujú niektoré jeho verejné vystúpenia. Iba debil, to môže ignorovať!!! Rozumnému človeku sa musia od hrôzy ježiť chlpy. Chápete a uvedomujete si to, že tento starý somár akým je Biden, čo pomaly už ani len nevie o sebe, má prístup k jadrovým zbraniam?

  2. nenavidim všechny ty naše vlády za 33 let co z nás udělali levnou montovnu zavislou na Německu to takhle udělali naschval abychom nikdy nemohli EU opustit 😭

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout