Přestřelka v poledne uprostřed Vídně: 2 mrtví, jeden z nich fotbalista a politik tureckého původu

Přestřelka v poledne uprostřed Vídně: 2 mrtví, jeden z nich fotbalista a politik tureckého původu

Informací k incidentu, který se odehrál teprve před pár hodinami, je zatím velmi málo. Nicméně Vídeň je již z větší části obsazena cizinci a o situaci ve městě vypovídaly i silvestrovské nepokoje.

Úměrně s tím, jak přibývají počty cizinců, roste i kriminalita. Intervaly mezi krvavými činy ve Vídni se stále zkracují. A téměř vždy jsou zapojeni migranti.

Nejnovější příklad: Před kavárnou „La Strada“ v Simmering’s Etrichstraße dnes, tedy ve středu, kolem poledne, došlo k vraždě střelnou zbraní po hádce na ulici. Očití svědci hovoří o dvou mrtvých. Obětí je údajně bývalý fotbalista tureckého původu a místní politik ÖVP Volkan Kahraman (43).

Hrál v Rakousku za Wiener Austria, LASK, Austria Salzburg a Vídeň. Ve volbách do Národní rady v roce 2017 kandidoval za tyrkysovou stranu ÖVP ve volebním obvodu Vídeň-jih.

„Jsme ve stavu nouze, policie je všude, dokonce i speciální jednotka WEGA je tady,“ hlásil svědek. „Policie postavila bílý stan, slyšel jsem křik a zaslechl jsem, jak policie varuje pošťáka, aby nechodil do domu,“ dodal svědek zločinu.

O 46letém střelci zatím nejsou známy žádné podrobnosti. Údajně se zastřelil záhy poté, co zabil zmíněného politika. Etrichstraße je kvůli policejní operaci z velké části uzavřena…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.8]

5 thoughts on “Přestřelka v poledne uprostřed Vídně: 2 mrtví, jeden z nich fotbalista a politik tureckého původu

  1. Nejako sa nám to približuje. To neveští nič dobré. Z Viedne je to na Slovensko iba skok. Aj pre toto by sa malo Slovensko rozísť z EU!!! A následne by malo opustiť aj NATO.

      1. tí liberálni xoxoti sú do Bratislavy pozliezaní zo všetkých kútov Slovenska. Už ich je tu toľko a tak sprznili celé mesto, že rodení Bratislavčania sa sťahujú odtiaľto preč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout