Také ve Vídni byl Silvestr ve znamení řádění muslimských obohacovačů (video)

Také ve Vídni byl Silvestr ve znamení řádění muslimských obohacovačů (video)

Po týdnu se nyní ještě vrátíme k Silvestru, který byl v mnoha evropských městech skutečně obohacující…

Německými médii celý týden rezonuje právě silvestrovské téma. To, co zažil minulý týden Berlín, bylo něco v Německu dosud nevídaného.

Mnoho zraněných policistů, hasičů i záchranářů, nesčetné škody, množství uhořelých aut, popelnic i autobusů, hořící barikády na silnicích  a neskutečný nepořádek v ulicích.

To vše byl Silvestr v Berlíně. Připomínám, že zatčeno bylo celkem 145 pachatelů, což je pravděpodobně jen menší část všech, kdo řádili v ulicích města.

Z nich má jen 45 německý pas, ovšem polovina z oněch 45 má i další pas. Předpokládám, že druhá polovina oněch „Němců“ bude něco jako 3. generace Turků, neboť ti již mnohdy dva pasy nemají, ale mají jen pas německý.

Ze zbývající stovky pachatelů je nejvíc Afghánců a Syřanů. Najdou se mezi nimi i Turci, Iráčané a Maročané.

Policie celý týden zamítá všechny požadavky nemainstreamových médií i některých politiků, kteří požadují, aby byla zveřejněna křestní jména pachatelů v případě všech obviněných „Němců“.

Kauza „Silvestr“ je tedy v Německu stále velmi živá a tak nějak zastřela události, ke kterým došlo i jinde.

Obohacující silvestrovské oslavy totiž zažila například také Vídeň.

Níže se můžete podívat na video nepokojů k nimž došlo na Silvestra ve Vídni-Floridsdorfu. A video si pusťte i se zvukem. Pak totiž zaznamenáte ono obligátní „Allahu akbar!“

Muslimové tak nakonec Vídeň přece jen dobyli, jen o pár století později a tentokrát na to ani nepotřebovali zbraně.

Zničené odpadkové koše, stojany s novinami vyhozené do povětří, výstřely, ohně a muslimské bojové pokřiky nemilosrdně ukazují důsledky masové muslimské invaze.

Ale zodpovědní politici rakouské černo-zelené federální vlády a červeno-růžové městské vlády mlčí, aby nepoškodili převládající narativ o úspěšně zvládnuté migraci.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Také ve Vídni byl Silvestr ve znamení řádění muslimských obohacovačů (video)

  1. https://youtu.be/PyRGVQbflCs?t=991 – teprve islám a muslimové přinesl do indie náboženské války, indie neznala náboženské války. podívejte se nyní jak se od svého vzniku islám rozlézal na územních mapách země. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout