Brazílie po převzetí zločincem Lulou: 2-8 let vězení nepodmíněně za odmítnutí očkování (video)

Brazílie po převzetí zločincem Lulou: 2-8 let vězení nepodmíněně za odmítnutí očkování (video)

Jak jistě víte, tak nový prezident Lula byl zvolen po ohromných manipulacích, přičemž celé dva měsíce byly ulice plné protestujících lidí. Většina Brazilců tedy Lulu nepovažuje za „svého“ prezidenta, ale za loutku dosazenou CIA.

Již před časem jsem zde upozornila na návrh zákona, podle kterého budou přísně trestáni všichni, kdo odmítnou covid očkování, případně později jakékoli jiné státem nařízené očkování.

Tento návrh zákona se již dostal do Senátu a získává velmi přesné obrysy. Projednává jej brazilský Kongres a je jen otázkou času, než jej Lula prosadí. Za odmítnutí očkování mají být i nepodmíněné tresty, stejně jako za šíření kritiky covidových „vakcín“ a zpochybňování jejich účinnosti.

Podobné tresty mají být také určeny pro lékaře, kteří by vydávali falešná potvrzení, s nimiž se čile obchodovalo po celém světě.

„Tohle je úplně šílené. To je noční můra,“ řekla novinářka Karina Michelin na pátečním kulatém stole CHD o brazilských  zákonech,  které by umožnily nepodmíněné vězení a pokuty za odmítnutí povinného očkování.

Lidé, kteří odmítnou jakoukoli státem doporučenou „vakcínu,“ mohou jít do vězení na dva až osm let. Lidé, kteří šíří „falešné zprávy“ o (účinnosti) vakcín, mohou také skončit ve vězení nebo být pokutováni.

Jste proti povinnému očkování dětí nebo mladých dospělých v případě „zdravotní krize“? Pak vám hrozí jeden až tři roky vězení.

Brazilský lékař Jose Augusto Nasser v pořadu řekl, že je v ohrožení života. „O tom nepochybuji,“ řekl neurochirurg.

Návrhy zákonů v současné době prochází brazilským kongresem. Minulý měsíc proběhla na webu brazilského Senátu anketa o těchto zákonech. Proti hlasovalo 92 procent dotázaných.

Mimochodem, jsme-li u Brazílie a očkování, tak na mainstreamu jsem zaznamenala informace o tom, že bývalý brazilský prezident Bolsonaro, který tvrdil, že není očkován na covid, má záznam v očkovacím pasu.

To ovšem bylo logické, neboť jinak by se nemohl před časem dostat na Floridu, kam odcestoval před nástupem Luly. Do USA je totiž stále – a to až do poloviny dubna – zakázán vstup cizincům bez covid očkování, samozřejmě vyjma těch, kteří ilegálně překračují jižní hranici USA.

Již tehdy mi bylo jasné, že si Bolsonaro nechal vystavit falešné potvrzení, asi stejně jako většina představitelů vysoké politiky z celého světa.

Rozdíl je ovšem v tom, že on si alespoň nehraje před lidmi na to, že se nechal ošetřit těmito škodlivými genovými injekcemi, jak to činí většina jiných politiků, kteří si nechali před kamerami aplikovat placebo šarže nebo vitamíny…

Ostatně, na podobné praktiky vrcholových politiků nedávno upozornil například jistý francouzský poslanec nebo belgická právnička Carine Knapenová, která  uvedla, že je její osobní přesvědčení je, že žádný politik nebyl očkován proti covidu.

„V nejhorším případě jim bylo podáno placebo,“ říká Knapenová. „Farmaceutické giganty zjevně dokonale vědí, které lahvičky obsahují skutečný přípravek, a které obsahují fyziologický roztok.“

Copak má v sobě asi sám Lula???

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Brazílie po převzetí zločincem Lulou: 2-8 let vězení nepodmíněně za odmítnutí očkování (video)

  1. snad přijde den kdy všichni ti co propagovali a tlačili vakcíny občánum po celém světě skonči na popravišti před davem svých občanu pak přijde kat a setne jim hlavu Gilotinou jako ze středověku náckove vrazi a Zmrdi největšího kalibru si ani nic jiného nezaslouží

  2. diky Lindě a už máš uniformu?
    skvělé komentáře
    pravda a spravedlnost, tak by to mělo být na celém světě a my se toho dožijem, díky Bohu

  3. to v ČR by vězením vyhrožovat nemohli tady věznice praskaji ve švech a policie bude mít už tak dost práce s Ukrajinci to by se muselo masivně stavět Lagry a dost velké pro těch přes 3 miliony neočkovaných co v ČR jsou toho bych se nebal ani do budoucna ti naši idioti neumějí stavět nic uměj jen krást a ničit lidské životy ale že by něco budovali to ne ale kdyby nějakym podlostem došlo budu u sebe mít paralyzer nebo kudlu naši Idioti by se museli inspirovat maximalně Rakouským modelem s těmi pokutami ale kdo by ty pokuty dával policie má už tak práce dost a na celou ČR jich je kolem 40000 to není moc na celou republiku o 10 700 000 občanu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout