Klimatičtí extremisté včera zablokovali Vídeň, kvůli nečinnosti policie si museli občané pomoci s jejich odklízením sami (video)

Klimatičtí extremisté včera zablokovali Vídeň, kvůli nečinnosti policie si museli občané pomoci s jejich odklízením sami (video)

V poslední době začínají klimatičtí extremisté v Německu i Rakousku přitvrzovat. Teplejší počasí je vyhnalo do ulic a blokády silnic tak pokračují. Ovšem ten, kdo včas nekoná, je policie, která zpravidla pouze všemu přihlíží, případně dohlíží na to, aby někdo náhodou neublížil k silnici přilepeným ekoteroristům.

K jejich odstranění ze silnice zpravidla přistoupí až poté, kdy se již situace značně vyhrotí.

Nálada v ulicích Vídně je čím dál horší. Po opakované blokádě v dopravní špičce motoristům v pondělí přešla trpělivost – silnici uvolnili fyzickou silou. V německém Hannoveru pro změnu samozvaní ochránci klimatu zablokovali sanitku.

Hněv motoristů kvůli pravidelným blokádám dopravní špičky roste. Ve Vídni motoristé v pondělí stáhli ze silnice několik klimatických lepidel za použití fyzické síly. Videa na sociálních sítích dokumentují tyto scény.

Klimatičtí šílenci  tentokrát svůj postup odůvodnili tím, že v rakouském hlavním městě byla naměřena teplota 15 stupňů. Obvinili také motoristy z radikalismu. Vídeňská policie později blokádu uklidila, než k tomu ovšem došlo, museli si motoristé pomoci sami.

Nicméně na policisty si posléze postěžovali i samotní klimatičtí extremisté, kteří se přilepili na most Prater, aby zastavili provoz na A23.

Policisté nechali klimatické šílence na místě přilepené s tím, že zde údajně nepřekáželi dopravě. Klimatičtí šílenci z „Poslední generace“ k tomu na Twitteru prohlásili:

„Policie byla přítomna, ale úmyslně je tam nechala. Policisté nejprve použili otočný žebřík od hasičů a zranili jednoho z ekologů, když ho odlepovali.“

ve Vídni se klimatičtí idioti přilepili nad dálnicí

Nakonec se údajně ostatní museli sami osvobodit a všichni čtyři museli sestoupit po žebříku.

Podle mluvčího „Poslední generace“ během této protestní akce k žádnému zatčení nedošlo, hlásí, že byli zatčeni již dříve v dalších dvou akcích.

Navíc jeden z extremistů se prý na dlouhou dobu zasekl a nešel odlepit. Jmenuje se Wilfried Engl (62).

Protože použití rozpouštědel by si údajně z bezpečnostních důvodů vyžádalo alespoň částečné uzavření jihovýchodního obchvatu, zůstal v místě velmi dlouho přilepený….

Jak tedy sami vidíte, tak klimatičtí šílenci se spoléhají na to, že když se přilepí, přijde je automaticky policie odlepit. A to třeba i za cenu zastavení dopravy. Tyto zásahy platí daňoví poplatníci, které titíž extremisté blokují.

Také v německých městech došlo včera opět k blokádám. V Hannoveru bylo sanitce záchranné služby, která měla zapnutý maják, zabráněno pokračovat v cestě. Musela jet oklikou, uvedla policie podle deníku Hannoversche Allgemeine Zeitung.

V Hannoveru pak na jiném místě chtěli klimatičtí idioti zabránit karnevalovému průvodu. Nakonec se podařilo přilepit jen jednomu klimatickému šílenci, ten byl však odlepen dřív než lepidlo stihlo zaschnout:

Také v Erfurtu a Halle samozvaní ochránci klimatu zablokovali dopravu. Proti všem zúčastněným bylo zahájeno vyšetřování pro porušení zákona o shromažďování a pro podezření z nátlaku.

K uvedenému jen dodávám, že až na několik málo výjimek zatím v Německu drtivé většině klimatickým extremistům jejich akce prochází. Jen v několika případech došlo k odsouzení a k následné pokutě.

Vzhledem k tomu, že tyto organizace jsou velmi štědře sponzorovány, nejsou pro ně běžné pokuty nejmenší problém…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Klimatičtí extremisté včera zablokovali Vídeň, kvůli nečinnosti policie si museli občané pomoci s jejich odklízením sami (video)

  1. Škoda,že tadiaľ nešiel žiaden moslim a nezastrelil ich. Títo fanatici s totálne vygumovanými mozgami a bez štipky citu, svedomia, vlastenectva si nič iné ako násilnú smrť nezaslúžia. Áno, o pár rokov budú v Eurábii všetci popravení podľa šaríe, ale dovtedy ešte narobia veľa škôd.

  2. Nejdřív půjdou globalisté po hospodářských zvířatech a pak po domácích mazlíčcích protože i ty jsou na mušce .Jestli se i pak budou promenádovat v kostýmech zvířat. Krávy už jsou to vidět i bez kostýmů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout