Nová brazilská vláda hodlá kriminalizovat ty, kteří odmítnou podstoupit „povinné“ očkování proti COVID-19

Nová brazilská vláda hodlá kriminalizovat ty, kteří odmítnou podstoupit „povinné“ očkování proti COVID-19

S novou, s náležitou pomocí CIA dosazenou brazilskou vládou, přišla zároveň i tuhá diktatura. Zatímco předchozí prezident Bolsonaro genové injekce kritizoval a odmítal povinné očkování, takže bylo dosud zcela dobrovolné, Lula jako jeho pravý opak očkování nejen propaguje, ale hodlá jej zavést jako povinné.

Brazilský Senát tak nyní připravuje zákon, který je v podstatě namířen proti těm, kdo covid injekce odmítali, což byli v drtivé většině právě příznivci Bolsonara. Brazílie tak cílí na 100% covid proočkovanost – a to včetně dětí.

V brazilském senátu je v současné době předkládáno šest zákonů, které by kriminalizovaly ty, kteří odmítnou povinnou dávku očkování proti covidu nebo kteří negativně komentují účinnost a bezpečnost vakcíny, informoval Rio Times.

Senátor Angelo Coronel ze Sociálně demokratické strany Brazílie je autorem návrhu zákona (PL 5555/2020), který navrhuje přidat do trestního zákoníku trest odnětí svobody na jeden až tři roky pro ty, „kteří opomenou nebo se postaví proti povinnému očkování dětí nebo dospívajících“ během vyhlášeného „ohrožení veřejného zdraví“.

Ti, kteří se rozhodnou nedodržet plán nuceného očkování v zemi, budou čelit trestu odnětí svobody na dva až osm let.

Každý, kdo šíří „falešné zprávy“ o bezpečnosti a účinnosti vakcín proti covidu, bude čelit stejnému vězení.

Pokud osoba pracuje pro vládu, pokuta se zdvojnásobí.

Návrh byl znovu diskutován na sociálních sítích tento měsíc, kdy senátní web provedl anketu o návrhu zákona. Návrh byl odmítnut 92% lidí, kteří odpověděli na otázky. Přesto se jím bude Senát zabývat.

Návrhy také kriminalizují aplikaci falešné dávky vakcíny nebo simulaci její aplikace.

Ministerstvo zdravotnictví oznámilo, že na únor naplánovalo distribuci vakcíny Covid-19 od společnosti Pfizer pro děti v celé Brazílii.

Kampaň na očkování osob starších 70 let pátou dávkou bivalentní vakcíny společnosti Pfizer proti covidu-19 začne v Riu de Janeiru 27. února.

Vůdce Lulovy vlády v Národním kongresu Randolfe Rodrigues uvedl, že nucené očkování proti covidu v Brazílii začne letos v únoru se slovy: „Popírání už nemá v zemi čas!“

Na závěr připomínám, že zmíněného diktátora Lulu, který se v minulosti netajil obdivem k Hitlerovi, nedávno podpořila drtivá většina europoslanců, včetně našich.

Již jen fakt, že s jeho návrhem nesouhlasí 92% obyvatel Brazílie ukazuje, kolik má ve skutečnosti příznivců. Asi stejné procento Brazilců také moc dobře ví, že volby v jejich zemi proběhly plně v režii CIA…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Nová brazilská vláda hodlá kriminalizovat ty, kteří odmítnou podstoupit „povinné“ očkování proti COVID-19

 1. válka se bliži když ne s Ruskem tak proti vládam určitě do vězeni nepujdu už šahám pro kudlu v base to je jednodušši dozorce přitlači a na silu 💉 když mam chcipnout ten co po mě chcipne taky 🔪💀

  1. dokaz, ze depopulacny scenar je riadeny z USreala, kriminalne dosadenym klaunom.
   mal by ist prikladom a manifestacne uzit 10 realnych pfizer vacci za sebou.

   ono je jedno ktore vacci, kedze vsetky (bez vynimky) su vysoko toxicke…
   chudaci deticky a deduskovia/babicky debilnych (mainstreamovych) rodicov 🙁

 2. Takhle nějak vypadá státní teror. A aby to měli jednoduché, tak si to uzákoní. To se blíží otrokářskému řádu, kdy občané nejsou víc než stádo dobytka a farmář (stát) s nimi nakládá, jak se mu zlíbí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout