Francouzský politik šokoval svět: „Prezident Macron a většina politiků nejsou očkováni“

Francouzský politik šokoval svět: „Prezident Macron a většina politiků nejsou očkováni“

Navenek – pro své „ovčí“ voliče – samozřejmě očkováni jsou. Všichni známe ony „komedie“, kdy si nechávají před kamerami politici z celého světa vstříknout jakousi látku. Diváci mají získat dojem, že se právě „očkují“ na Covid.

Jenže jak známe již ze španělské kauzy, kde byla odhalena síť prodejců falešných covid pasů, tak zakoupené doklady mají zřejmě po celé Evropě  statisíce lidí. Podobná skutečnost vyšla najevo i v Kanadě, kde byly falešné covid pasy nabízeny zdravotníkům.

Možná také někoho kdo má „falešné“ očkování znáte. Jde o ty, kdo nechtěli svoje tělo dobrovolně odevzdat experimentu, ale na druhé straně nechtěli být omezeni na svých právech či dokonce přijít o práci.

Politici – zejména ti „nahoře“ – měli zcela jistě správné informace a podle toho se nakonec i zařídili. Jednoduše si svá těla nenechali zanést experimentální látkou s neznámými vedlejšími účinky, ale navenek tvrdili, že očkováni jsou.

Ovšem pak zde samozřejmě byla i ta část politiků (zřejmě na nižších než vládních úrovních), kteří celou velkou lež neodhalili. Ti si injekci nakonec mnohdy nechali aplikovat.

Podobně učinil jistý francouzský poslanec, který však na injekci tvrdě doplatil – málem zemřel. I když nakonec přežil, tak pochopil, že nejde o žádnou „bezpečnou a účinnou“ vakcínu. Nahlas tak opět řekl to, co mnozí z nás tuší od samého začátku.

Francouzský prezident Macron a většina francouzských poslanců nebyli očkováni proti Covidu. Jean Lassalle, donedávna člen parlamentu ve Francii, to prozradil v rozhovoru s NTD Français. Záběry z rozhovoru masově sdílejí zejména Francouzi.

Ve Francii byla v platnosti drakonická koronavirová opatření. Covid pas byl dokonce povinný v některých nákupních centrech, kde se nachází mnoho supermarketů. V důsledku toho lidé nemohli jít nakupovat, pokud nebyli očkovaní. 

Ovšem očkování bylo povinné i pro zdravotníky, z nichž asi 15 tisíc bylo po odmítnutí injekce propuštěno. Mnoho dalších si zřejmě nějak pokoutně sehnalo falešné Covid pasy.

Lassalle zprvu nevěděl, že Macron a většina francouzských poslanců nebyli očkováni. Sám dostal od injekci od firmy Janssen, protože si myslel, že je jako poslanec povinen to udělat. Nyní toho hluboce lituje. „Vakcína mě málem zabila,“ řekl.

Politik musel po očkování proti Covidu podstoupit čtyři operace srdce. Když se letos účastnil francouzských prezidentských voleb, řekl, že onemocněl, ale nikdo ho neposlouchal. Ve skutečnosti ho chtěli umlčet.

„Alespoň jste dokázal, že vakcíny způsobují vážné vedlejší účinky,“ řekl tazatel Ying Huang.

„Velmi vážné vedlejší účinky,“ řekl Lassalle. „Skoro jsem zemřel.“

Belgická právnička Carine Knapenová dříve uvedla, že je její osobní přesvědčení je, že žádný politik nebyl očkován proti covidu. „V nejhorším případě jim bylo podáno placebo,“ říká Knapenová. „Farmaceutické giganty zjevně dokonale vědí, které lahvičky obsahují skutečný přípravek, a které obsahují fyziologický roztok.“

To prohlásila v souvislosti s tím, že bylo již několikrát prokázáno, že různé šarže jsou různě účinné – od silných s vysokým obsahem mRNA až po placebové šarže. Jde tedy doslovně o ruskou ruletu…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 47 Průměrně: 4.9]

7 thoughts on “Francouzský politik šokoval svět: „Prezident Macron a většina politiků nejsou očkováni“

  1. „Veriť možno v Boha, v prírodu, krásu, ale nie politikom, tých treba kontrolovať. Len idiot verí politikom.“ – myslím si, že asi takto to v 1989 povedal Karel Kryl a mal svätú pravdu ! Tí, čo sa tým neriadili na to aj doplatili… Pokiaľ ide o médiá, tieto prostitútky, im po tých rokoch klamstiev (najvýraznejšie to bolo vidno za migračnej krízy a šírenia islamu, lgbti a gender ideológií) môže veriť už len naozaj veľmi prostoduchý, plytký, komfortný či naivný človek ! Človek bez kritického myslenia je dnes najľahším terčom všetkých manipulácií a klamstiev !

  2. A nejen žabožroutští, politici byli „očkováni“ injekčními stříkačkami používanými ve filmech, ovšem vykládejte to magorům kteří spěchají na tzv 4tou tečku, ovšem “ každý sám jest osudu svého strůjcem“.

  3. V jednotě je síla. Pokud by všichni, ale opravdu všichni zdravotníci /píšete ve Francii, ale platí to všude/ se nenechali opíchat špinavými, jedovatými injekcemi a pokud by toto odmítli i ostatní pracující, tak by se všichni depopulátoři mohli jít klouzat. Na co nyní stávkovat? Když se už tenkrát mohla vyhlásit občanská neposlušnost a hodit jim do toho vidle. Víme, že to žádné ,,očkování,, není. Nazvali to tak, aby lidi zmátli, aby lidi důvěřovali. Žel bohu, ještě nyní se setkáváme s názory, že plno lidí se nenechalo ,,očkovat,, a jsou pro ,,očkované,, nebezpeční. Naše vláda opět vyhazuje milióny na reklamy, přitom i mnozí z nich nejsou opět opíchaní touto lítkou, ale nějakými vitamíny, či placebem. Vědí to moc dobře, že se jedná v průběhu 2-3 let k velkému nárůstu nečekaných úmrtí. Lži a podvody vládnou tomuto století a této době.

  4. Pro dochtora je jistě snadné pořídit si pravý covid pas, bez toho aby byl naočkovaný. Až budeme mít všichni v těle čipy a nanoroboty, nebude to možné. Osobně znám jen 2 lidi, co mají covidpas a nebyli očkováni. Já používám QR kód své známé na to, abych mohl do Globusu na snídani. Jinam, to zatím, nepotřebuju. Brzy ale počítám s tím, že mě nepustí k dochtoroj ani nakoupit, případně, že mi zablokujou účet. To, co říká v TV Válek, jsou lži. Genocidu nikdo neodvolal a teror bude pokračovat. Čína je náš ideologický vzor. To, že Čínu odsuzuje mainstream, je jen pokrytectví. 😉

  5. Makaron je lokaj Rotschildovy rodiny, jejichž pařížská větev vlastní nějaké banky i atraktivní nemovitosti ve Francii. Když se veřejně ví, že 1 ze spolumajitelů fy. Fajzr, DeBill GayTS je též osobní kamarád s U.S.S větví Rotschildovy posr.familie, není se vůbec čemu divit… Ani by mi nepřekvapilo, kdyby Uršula Von Der Layno byla též nějaká Rotschildska agentka-vylizprdelistka…

  6. ONI musí prostý lid tak moc nenávidět, když se k těmto věcem propůjčují. Na druhou stranu si svoje zástupce sami (většinou bez přemýšlení) volíme. Většina je tak snadno manipulovatelná, že jim stačí předložit pár falešných předvolebních průzkumů a cíle dosaženo. Viz blízká budoucnost – podle průzkumů bude zvolen prezidentem P. Pavel, místo aby se veřejnost zajímala o slušného člověka prof. Turánka, který hodlá kandidovat. V parlamentních volbách to samé. Nikdo se nezajímal o pol. stranu Švýcarská demokracie, se kterou bychom dnes nebyli v takové krizi, v jaké jsme a zároveň by pracovala na nezávislosti, vyvedení země z EU i NATO.

  7. kdo se alespoň minimálně zajímá o současné dění ve světě, už byl nesčíslně krát seznámen s tím, že tzv. vakcíny jsou jen experimentální látky určené ke snížení lidské populace. Politici celého světa to samozřejmě ví a jen jistý blbec jako Zemák si je nechal píchnout doopravdy. Ostatní chytrolíni jenom předstírají že je mají aby oblbly své ovečky, ale zdá se že na druhou posilňovačku jdou jenom skuteční pitomci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout