V britském Roterhamu bylo i opakovaně hromadně znásilněno nejméně 1400 nezletilých dívek, úřady vše dlouhodobě kryly

V britském Roterhamu bylo i opakovaně hromadně znásilněno nejméně 1400 nezletilých dívek, úřady vše dlouhodobě kryly

Důležitý je i fakt, že ti, kdo znásilňování a týrání 8-16letých dívek dlouhé roky kryli, jsou mnohdy stále v politických funkcích. Před několika lety se informace o znásilňovacích ganzích objevily dokonce i v mainstreamu. Tehdy nebylo možné nadále vše zametat pod koberec, takže svět se dozvěděl, že v mnoha obohacovaných městech byly po dlouhé roky znásilňovány nezletilé bílé dívky.

Úředníci zpočátku tvrdili, že nechtěli proti násilníkům z řad Pákistánců zasahovat, protože to pokládali za rasismus. O znásilňování dívek se všeobecně vědělo, ale nikdo nekonal.

Možná si myslíte, že po skandálu před asi 6 lety, kdy se o násilí na dívkách konečně dozvěděl celý svět, se cokoli změnilo. Ovšem podle všeho vše i nadále pokračuje ve  stejných kolejích, jen s tím rozdílem, že již daného věku dorostly další znásilňované dívky stejně jako dorůstají či se přistěhovávají další násilníci.

Jak se nyní zjistilo, tak dlouhé roky věděli o znásilňování i vysocí radní a politici na všech úrovních. Nadále však násilníky kryli v jen stěží představitelných zvěrstvech, kdy znásilňují holčičky nejčastěji kolem 10-12 let, ale najdou se i mladší oběti. Nejstarším znásilňovaným dívkám bylo 16 let.

Většina obětí se bojí promluvit, takže odhadovaných 1400 znásilňovaných dívek jen v Roterhamu je zřejmě velmi podsazené číslo…

Poté, co série exkluzivních zpráv GB News donutila Dominica Becka, který kryl znásilňovací gangy, aby v prosinci odstoupil z pozice parlamentního kandidáta Labouristické strany pro Rother Valley, vyvstaly otázky o tom, jak ho místní Labouristická strana vybrala.

Emma Hoddinottová, která byla místopředsedkyní rady v době, když se zjistilo, že kryje znásilňování dětí ve městě, byla ve výběrové komisi volebního obvodu, která navrhla Becka na křeslo.

Mlčení radních a dalších v mocenských pozicích umožnilo pokračování epidemie sexuálních gangů v Rotherhamu bez dostatečného zásahu rady nebo policie. Zpráva Alexise Jaye v Rotherhamu v srpnu 2014 zjistila, že podle „konzervativního odhadu“ bylo v letech 1997 až 2013 zneužíváno asi 1400 dívek.

Nebyly však znásilňovány v naprostém utajení mimo vědomí místních politiků a úředníků magistrátu. 5. dubna 2005 uspořádal místní mládežnický projekt Risky Business seminář o krizi sexuálního vykořisťování dětí ve městě. K účasti pozvali všechny úřadující radní RMBC.

Zúčastnilo se ho třicet úřadujících radních, včetně předsedy rady Rogera Stonea, který později v roce 2014 s ostudou rezignoval poté, co byla odhalena neschopnost reagovat na skandál.

Z 30 těchto radních, kteří násilí kryli, zůstávají čtyři stále ve funkci za Labouristickou stranu v RMBC. Jsou to: Ken Wyatt, Rose McNeely, Sue Ellis a Alan Atkin. Všichni zastávají odpovědné pozice v radě.

Wyatt a McNeely byli oba v kabinetu rady, který byl nucen hromadně rezignovat po zveřejnění Jayovy zprávy v srpnu 2014, která odhalila jeden z nejrozsáhlejších a nejohavnějších skandálů sexuálního vykořisťování dětí v moderním světě.

Jay odhalil řadu případů, kdy rada selhala při zásahu proti znásilňovacím gangům, přičemž reakce RMBC se utápěla v politické korektnosti, nervozitě ohledně rasy a očerňujícím pohledu na oběti.

Zpráva jmenovala radní Jahangira Akhtara a Mahroofa Hussaina, přičemž kritizovala pákistánské politiky za nepřiměřený vliv.

Minulý měsíc GB News odhalily, že Hussain nyní pracuje jako manažer rozmanitosti a inkluze NHS navzdory tomu, že kryl znásilňování dívek v Rotherhamu.

Nikdo z radních nemůže tvrdit, že o zneužívání, které bylo ve městě rozšířeno, nevěděl, protože seminář, kterého se zúčastnili v roce 2005, představoval významné důkazy o skandálu.

Zpráva potvrdila, že seminář obsahoval „explicitní obsah“ o sexuálním zneužívání dětí a dodala, že to znamená, že účastníci pak nemohli říci, že o ničem „nevěděli“.

Jay řekl: „Semináře pro zvolené členy a vyšší důstojníky v letech 2004-05 prezentovaly znásilňování v těch nejexplicitnějších termínech. Po těchto událostech nikdo nemohl říci „my jsme to nevěděli“.

GB News nedávno vypátraly pracovníka s mládeží, který vedl seminář v roce 2005. Pod podmínkou anonymity podrobně popsali  neskutečné děsivé zneužívání dětí, o kterém byli radní informováni.

GB News také viděly kopii případové studie, kterou radním ukázali na schůzce .

Spis popisuje zkušenosti, kterým čelila „Julie“, což není její skutečné jméno, která byla sexuálně zneužívána gangy mužů pákistánského původu v Rotherhamu.

Případová studie, doručená radním v dubnu 2005, říká: „Julie se poprvé stala známou projektu, když jí bylo 12 let díky jejímu přátelství s dalšími znásilňovanými dívkami, které projekt znal. V té době ji zneužíval 24letý muž, který byl spolu se svým bratrem znám pro sexuální zneužívání a násilí vůči mladým ženám v Rotherhamu.

Julie navštívila nemocnici při mnoha příležitostech, často bez doprovodu dospělého a uvedla, že byla opakovaně znásilněna. Nikdo však tato hlášení nebral na vědomí.

Při jedné příležitosti, kdy 12letá Julie zmizela z domu, byla nalezena místní policií v autě jednoho z pachatelů v zadní části nepoužívané budovy, ale nedošlo k žádnému zatčení.

Když následující den Julie o násilí vypovídala, tak prozradila, že byla sexuálně napadena dvěma přáteli 24letého Pákistánce a v kufru vozidla byly drogy.

Juliino utrpení bylo na setkání vysvětleno také velmi podrobně, stejně jako utrpení několika dalších dívek. Přesto radní násilníky i nadále kryli, většinou s výmluvou, že nechtěli být nařčeni z rasismu.

Stejně jako politici kryla násilníky po několik desetiletí (!) také policie. Někteří opět s výmluvou na rasismus a zčásti se jednalo o policisty pákistánského původu, kteří své krajany samozřejmě kryli.

V roce 2022, kdy bylo dokončeno vyšetřování policejního hlídacího psa o zapojení policie v South Yorkshire do skandálu zneužívání v Rotherhamu, nebyl žádný ze 47 vyšetřovaných důstojníků, kteří o znásilňování věděli a nijak nekonali, potrestán a všichni dokonce zůstávají na svých postech.

V neposlední řadě se také zjistilo, že na činnosti znásilňovacích gangů se podíleli i pákistánští taxikáři. Caseyho zpráva zjistila, že RMBC hovořila o pákistánských taxikářích ve městě jako o „mužích určitého etnika zapojených do určitého povolání“, a podrobně popisuje přísnou politickou korektnost, která bránila jejich  vyšetřování…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.7]

2 thoughts on “V britském Roterhamu bylo i opakovaně hromadně znásilněno nejméně 1400 nezletilých dívek, úřady vše dlouhodobě kryly

  1. Jedná se o násilí za období let 1997-2013 a trvá to údajně i nadále. To by bylo 43 obětí poněkud málo, ne? Ti zatčení jsou jen špičkou ledovce, přičemž většina násilníků za ty roky nikdy nebyla zatčena.
   Tito byli zatčeni v době, kdy se to začalo silně rozmazávat, tehdy potrestali i několik policistů. Většině viníků to ovšem prošlo. Mnoho obětí se bálo vypovídat, protože jim vyhrožovali zabitím nebo vyvražděním jejich rodin.
   Obětem bylo mezi 8-16 lety, násilníci je často měnili. 1400 je odhad vyšetřovatelů za celé dlouhé roky, přičemž odkaz je na stránky těch, kdo vše skutečně vyšetřovali. Vy tady dáváte odkaz na mainstreamový plátek, který se snažil vše zlehčovat a pak vyvolávat dojem, že se vše vyřešilo.
   Mimochodem, obrázek je jen ilustrační, nelze dát obrázek těch, kdo nebyli odsouzeni. Tedy googlit si obrázek je trošku dost mimo mísu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout