USA: Při loupežném přepadení byla zavražděna žena, která byla velkou podporovatelkou „wokismu“, její rodina nechce, aby byl barevný vrah potrestán

USA: Při loupežném přepadení byla zavražděna žena, která byla velkou podporovatelkou „wokismu“, její rodina nechce, aby byl barevný vrah potrestán

Wokismus je šílená ideologie, která již prolezla nejen  USA, ale stále víc se hlásí o slovo i v západní Evropě, zejména v postkoloniálních zemích. Propagandou indoktrinovaní jedinci se pod jejím vlivem chovají zcela iracionálně, což mnohdy vede až k neuvěřitelným extrémům.

Součástí této ideologie je i záměrně šířený protibělošský rasismus doprovázený zvýhodňováním černých, což stále častěji zachází až do extrémů. Ve snaze zavděčit se černým si tak běloši mnohokrát „sypou popel na hlavu“ vskutku až bizarním způsobem…

Pouhá představa, že blízcí zabitého člověka nechtějí spravedlnost za vraždu jejich příbuzné, zní příliš neuvěřitelně, než aby to byla pravda. Ale to je přesně to, co se nyní děje v Oaklandu v Kalifornii, kde rodina a přátelé 48leté Jen Angel žádají policii, aby útočníka nepředávala státu k trestnímu stíhání.

KRON 4 News ve čtvrtek oznámily, že Angel zemřela na zranění, která utrpěla během brutální loupeže v pondělí. Čas smrti byl podle jejích přátel 17:48.

Angel byla okradena ve svém autě za denního světla pouličním násilníkem a pak těžce zraněna, když byla tažena jeho únikovým vozidlem, když vystoupila z auta, aby získala svou kabelku, která jí byla ukradena.

Byla tažena ulicí více než 50 stop a několikrát se udeřila do hlavy. Tato zranění nakonec vedla k její smrti.

Policie v souvislosti s trestným činem zatím nikoho nezatkla.

Před svou smrtí vlastnila  Angel stejnojmenně pojmenovanou místní pekárnu s názvem Angel’s Cakes. Byla také krajně levicovou, „woke“ aktivistkou za „sociální spravedlnost“.

Byla zejména proti americkému systému trestního soudnictví, který považovala za rasistický.

Z tohoto důvodu její přátelé a rodina tvrdí, že Angel by nechtěla, aby byl její vrah stíhán soudem, pokud by byl zatčen. Místo toho chtějí „restorativní spravedlnost“, aby uctili její památku. V prohlášení její blízcí uvedli:

Angel by chtěla alternativy k tradičnímu stíhání, jako je restorativní justice. Rodina a blízcí přátelé Jeny žádají, aby média respektovala tuto žádost a pokračovala v příběhu jejího života s oslavou a jasností o světě, který chtěla vybudovat. Nepoužívejte její odkaz péče a komunity k dalšímu rozdmýchávání příběhů o strachu, nenávisti a pomstě, ani k pokroku ve vkládání veřejných zdrojů do policie, věznění nebo jiného státního násilí, které udržuje cykly násilí, jež vyústily v tuto tragédii.

Restorativní justice je definována jako systém „spravedlnosti“, který se zaměřuje na pomoc zločincům při změně tím, že vytváří vztah s jejich oběťmi a širší komunitou. To je myšlenka silně propagovaná  hnutím Black Lives Matter, které zavražděná žena podporovala.

Tímto přátelé a rodina zavražděné ženy nepřímo obhajují více obětí, jako byla ona. Pokud by tedy justice skutečně nakonec přistoupila na přání rodiny a tohoto zločince nechala na svobodě, pak za každou další jeho oběť budou zodpovědní i oni sami.

Jediným řešením, jak zastavit tyto zločiny, je dostat násilné zločince za mříže.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

5 thoughts on “USA: Při loupežném přepadení byla zavražděna žena, která byla velkou podporovatelkou „wokismu“, její rodina nechce, aby byl barevný vrah potrestán

  1. 😅 toto je zvrátená žiadosť, no nesmie sa jej nijako vyhovieť. Týmto iba dokazujú, že nie sú sami na tom lepšie, ako samotný vrahovia. Je nemožné žiadať, takúto zvratenú spravodlivosť, v takomto prípade sa sami stávajú nad všetkú spravodlivosť a odkazujú že sú nad boha. Osobne by som aj ich bral k zodpovednosti. Lebo takýmto správaním, sami rozširujú zvrátenosť. Lebo takto vravia, nech znasilnujú, vraždia a lupia, odpuste im a nech pokračujú,dobre robia.

  2. Sama spochybnila svoje nadšenie z „ochrany čiernych“. Ak by to myslela vážne, tak predsa tú kabelku čiernemu pustí a nebude za ňou bežať. Veď to je také „rasistické“, brániť sa černochovi. Mala kľačať a nohy mu bozkávať z vďaky , že sa rozhodol ju „obohatiť. Aj s tými jej kvázi priateľmi debilmi.

  3. To by šlo všetky západné štáty ktoré sa v minulosti podielali na kolonializme, rabovaní, dobívaní a ničení iných kultúr nech teraz za to zaplatia. Patrí im to. Ale nech do toho nezaťahujú krajiny ktoré nem,ali nič spoločné s ich besnením pred stáročiami keď dracovali cudzie kajiny. Každému čo jeho je!!! Deň odplaty, Božia spravodlivosť, nazvyte si to ako chcete. Môžeto nazvať aj Karmou!!! Každému čo jeho je!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout