Itálie zaznamenává příliv obohacovačů nejen po moři, ale i přes balkánskou trasu (videa)

Itálie zaznamenává příliv obohacovačů nejen po moři, ale i přes balkánskou trasu (videa)

I přesto, že již téměř tři měsíce vládne koalice stran, které slibovaly uzavření přístavů, v Itálii se v zásadě mnoho nemění. Dekrety, které platí pro pašerácké neziskovky, nejsou dodržovány a přístavy nebyly invazi uzavřeny.

Lampedusa je opět přetížena a Itálie v posledních měsících zaznamenává rekordní připlutí. A nejde zdaleka jen o invazi po moři, ale obdobná je i situace na hranicích se Slovinskem, kudy přichází invaze z balkánské trasy.

Itálie a Italové jsou v sevření invaze. Napadli ji noví barbaři.

Začnou vyhrožovat Italům, jakmile dorazí. Stejně jako v Bottazzu, pohraničí, kudy prochází ilegálové islámského pochodu, který vede do Itálie po balkánské trase: obyvatelé přiznávají, že se bojí ilegálních přistěhovalců překračujících hranice.

V rozhovoru pro místní síť Telequattro uvedli, že jim po požádání, aby opustili jejich soukromý pozemek, migranti vyhrožují: „nechte nás, jinak uvidíte, co se s vámi stane.“

V okolí hranic lze najít hromady odpadků. Po jejich odklizení jsou tam za pár dnů opět.

Dříve turistická oblast je nyní jednou z hlavních invazních tras. Míří tudy nejčastěji džihádisté, jejichž cílem je Francie, Velká Británie nebo samotná Itálie.

 

A situace se rozhodně nezlepší, jakmile se „usadí“. Vskutku. Stávají se ještě agresivnějšími. Jako v případě Afričana, který poté, co zlomil ruku ženě tyčí, se vrhl na policisty a křičel: „Hovno, Italové“:

 

Nedávno pak takto obohacoval jiný Afričan s nožem policisty v Římě:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Itálie zaznamenává příliv obohacovačů nejen po moři, ale i přes balkánskou trasu (videa)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout