Videokonference o pokrytectví EU: „Podporujete Ukrajinu a démonizujete Srbsko!“

Videokonference o pokrytectví EU: „Podporujete Ukrajinu a démonizujete Srbsko!“

O pokrytecké politice celého Západu by se daly napsat celé knihy. Stačí se podívat na to, jak jsou slepě podporovány všechny agrese USA v suverénních zemích, včetně ničivých sankcí, které stojí životy miliony dětí. To je ovšem podle pokryteckého Západu „přijatelná oběť dovozu demokracie.“

Nebo – jak kdysi řekla balkánská řeznice: „těch 500 000 mrtvých iráckých dětí za to stálo.“

 

Ano, pokrytectví se prolíná celou politikou a jen ti, kdo jsou zcela slepí, to odmítají vidět. A to je, bohužel, většina lidí.

Účastníci videokonference na tento dvojí metr jasně poukazují.

Účastníci online konference anglického blogera Tommyho Robinsona kritizovali EU za její slepou loajalitu k USA. Většina zemí EU nyní Ukrajinu masivně podporuje.

V ilegální válce proti Jugoslávii však byla napadená země démonizována podle specifikací USA. Země EU samozřejmě ve všem oddaně přizvukují, stejně jako neméně jednostranná mainstreamová média. Dvojí metr je pokrytecký.

Na online konferenci s názvem „Hrozba demokracii“ diskutovali  aktivisté, novináři a politici z USA, Velké Británie a Srbska o stavu demokracie v EU a USA. Ukázalo se, že demokracie je ohrožena globálně aktivními strukturami na obou stranách Atlantiku.

Především současné řešení konfliktu na Ukrajině jak politiky, tak mainstreamovými médii, se setkalo s kritikou. Srbský aktivista za lidská práva Damnjan Knezevic kritizoval Bílý dům za uplatňování dvojího metru na nedávné konflikty na Ukrajině a v Kosovu:

„Celá EU nyní bojuje v USA vyprovokované válce na Ukrajině, ale stále se drží podpory Ukrajiny, stejně jako příběhu jediného viníka. To je ta samá EU, která tleskala americkému bombardování Srbska v 90. letech. Nikdo neřekl: ‚To jsou zločiny!‘ A nyní stejní aktéři obviňují Rusko z toho, že je agresorem na Ukrajině – to je očividně dvojí metr,“ řekl Srb. „Když byl Donald Trump americkým prezidentem, Amerika nezahájila žádné nové války ve světě. A jsem si jistý, že kdyby byl stále prezidentem, na Ukrajině by nebyla válka,“ dodal Kneževič.

„Od roku 1990 západní mainstreamová média – CNN, BBC a další – šíří zaujatou propagandu, přičemž Srbové jsou vždy ti špatní hoši. Dnes máme stejný narativ o Rusech. Mezi těmito dvěma událostmi se Irák a Afghánistán a další země staly oběťmi americké agrese,“ řekl Kněževič.

Podle Srba západní média také informují extrémně jednostranně a ignorují události, které jsou v rozporu s jejich příběhem. Jako příklad Knežević uvedl událost z letošního 6. ledna: „Zatímco se v Srbsku slavily pravoslavné Vánoce, albánský terorista zastřelil dva srbské chlapce během bohoslužby v Kosovu a nikdo o tom nemluví – západní média se zajímají pouze o Ukrajinu,“ upozornil člen skupiny pro lidská práva nazvané „Lidová hlídka.“

Kromě války na Ukrajině a v Kosovu se média a americký politický establishment zabývaly také občany, kteří obsadili Kapitol na protest proti tomu, co považovali za podvodné prezidentské volby v roce 2020.

Tommy Robinson obvinil mainstreamová média napojená na demokraty z uplatňování dvojího metru:

„Když ukrajinští ozbrojení radikálové udělali v roce 2014 prakticky totéž – obsadili vládní budovy, aby provedli státní převrat – Obama, Biden, Soros a všichni ostatní to chválili jako demokracii. V USA bylo v souvislosti s takzvaným „útokem na Kapitol“ zatčeno celkem 950 lidí, z nichž 450 již bylo podle amerického ministerstva spravedlnosti odsouzeno na federální úrovni, z toho více než 190 dokonce do vězení. Tayler Hansen, americký novinář alternativních médií, nazval současnou americkou domácí politiku proti takzvaným výtržníkům z 6. ledna totalitní noční můrou.“

Záznam z online konference si můžete prohlédnout zde.

K uvedenému již jen dodávám, že úplně stejný je nyní postoj mainstreamu k demonstrantům v Brazílii, kteří protestují již více než dva měsíce proti Lulovi,  který byl dosazen velmi podobným způsobem jako Biden.

Zatímco protestující požadují prověření sčítacích strojů a ověření regulérnosti voleb, což Lula a jeho klika od začátku odmítají, mainstream tvrdí, že jde o bezdůvodný puč.

Ovšem stačí se podívat na to, kolik příznivců přišlo na Lulovu inauguraci a kolik před pěti lety podpořilo Bolsonara  a je celkem jasné, kdo má v zemi větší podporu voličů…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.8]

3 thoughts on “Videokonference o pokrytectví EU: „Podporujete Ukrajinu a démonizujete Srbsko!“

  1. Pokrytectvo EÚ je zjavné každý deň. Napríklad jej predstavitelia „odsúdili“ popravy agentov CIA v Iráne, „nemeckí“ liberálni fašisti žiadajú prepustenie „politických väzňov“ a zrušenie trestu smrti v Bielorusku, ale nikdy sa títo odporní zločinci ani slovom nezmienili napr. o stredovekých trestoch, Chášukdžího vražde či masakrovaní šíitov Saudskou Arábiou . Svojim najbližším spojencom.
    P. S: : Kto označuje bielomäsové, mafiánske a teroristické Kosovo za samostatný štát a bývalú srbskú provinciu , zaslúži si smrť.

  2. Treba na rovinu priznať,že Tommy Robinson je sám pokrytec – na smrť nenávidí bielu rasu, za svoju vlasť považuje Izrael /pochopiteľne schvaľuje aj jeho zločiny vrátane spojenectva s Kosovom, Tureckom,arabským svetom, vraždenie nevinných ľudí v Libanone, Sýrii, Iráne/ a všemožne podporuje multikulturalizmus a „mierové spolužitie“ všetkých možných menšín vrátane sexuálnych a náboženských. Pre mňa je prototypom britského vlastenca Nick Griffin, nie táto politicky korektná zrúda…

  3. Liberálni-fašizmus sa tu prejavuje každým jedným dňom a to v plnej svojej sile. Občania EU dostali iba to čo chceli. Zastaviť to môžu iba jediným spôsobom. Musia začať voliť správnych politikov a tí potom musia nastoliť poriadok. Vyhostiť všetkých ktorí prišli do EU nelegálnym spôsobom. Inak zbohom zdravý rozum.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout