Indický ministr: Pfizer chtěl donutit vládu, aby přijala jejich vlastní podmínky odškodnění

Indický ministr: Pfizer chtěl donutit vládu, aby přijala jejich vlastní podmínky odškodnění

Teprve nedávno vyšla na světlo světa dlouho utajovaná smlouva mezi EU a společnostmi BioNtech – Pfizer, která jen potvrzuje, že podmínky byly pouze jednostranně výhodné – samozřejmě ve prospěch Big Pharmy.

Jenže zatímco zkorumpovaná Lejnová nejen počáteční smlouvu, ale i dvě následné podepsala, což zdálky zavání další korupcí (připomínám, že šéfka EK byla podezřelá z korupce i v době, kdy působila na německém ministerstvu obrany), tak v Indii takto nevýhodnou smlouvu okamžitě odmítli.

Společnost Pfizer jednoduše nechce nést odpovědnost za četné, někdy fatální vedlejší účinky, které byly známy již velmi brzy. Také však podle smlouvy, kterou uzavřela firma s EU, nenese zodpovědnost za ty vady, které nejsou patrné vizuálně (tím by odpadla zodpovědnost za velmi rozdílné složení jednotlivých šarží).

To je důvod, proč byly vlády vyzvány, aby byl Pfizer ve smlouvách zcela zproštěn jakékoli zodpovědnosti nejen za vedlejší účinky, ale i za samotný obsah ampulí s genovou látkou.  Indický ministr to nyní ostře kritizuje.

Indický ministr elektroniky a technologií Rajeev Chandrasekhar sdílel video na Twitteru a poznamenal, jak se velká farmaceutická společnost snažila tlačit na indickou vládu ohledně zdravotní odpovědnosti. To byl jeden z důvodů, proč společnost Pfizer nedostala v Indii schválení.

„Jen abych všem Indům připomněl, že Pfizer se pokusil donutit indickou vládu, aby přijala podmínky odškodnění. A kongresové trio Rahul, Chidamabaram a Jairam Ramesh během kampaně Covid neustále prosazovalo zahraniční vakcíny,“ napsal, když sdílel video, ve kterém se reportéři Rebel News snažili oslovit šéfa Pfizeru Bourlu.

Ve videu se novináři farmaceutického šéfa mimo jiné ptali, jak dlouho ví, že vakcíny nezabrání přenosu, zda není čas na omluvu světu, zda se obává myokarditidy a „náhlých úmrtí.“ A samozřejmě neodpověděl ani na jednu z 29 otázek, které mu byly položeny.

Vzhledem k tomu, že zejména západní vlády nadále podporují společnost Pfizer a stále od společnosti Pfizer nakupují obrovské množství zbytečných a nebezpečných experimentálních genových injekcí, je veřejná kritika chování společnosti Pfizer ze strany člena indické vlády důležitým krokem.

Kolik dalších vlád – zejména těch z „globálního jihu“ – vystoupí ze stínu a odsoudí chování Big Pharmy?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.8]

One thought on “Indický ministr: Pfizer chtěl donutit vládu, aby přijala jejich vlastní podmínky odškodnění

  1. Uršula – Lajnová musí biť vzata na zodpovednosť, za tento podvod. 1)Bourla je transsexual-ka. A to nie je všetko. Jedná sa o jej dcéru. A to najstrašnejsie, jej prezentovaný muž je deto transsexual-ka. A ako inak je jej dcéra. Takže ak budú ľudia hľadať muža, bude to lov na ducha. 😅. Pravda je taká, že Uršula mala trojicky-dcéry. A sto zo svojím mužom luciferom Bergogliom. Uršula sa následne nato stala, lezbou-pedofilkou a lucifer Bergoglio, buzerant-pedofil. Dve z ich dcér Jana a Dana sa stali skutočními zrudami a jedna z nich Gabinka skutočná svätica. Terajších 7,ktoré prezentuje Uršula, nie sú jej, ale spravil ich Trump-pedofil a sú umelo posunuté. Pašovanie detí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout