USA: Otec se marně snaží zachránit malého syna z vlivu jeho matky, která chce změnit jeho pohlaví

USA: Otec se marně snaží zachránit malého syna z vlivu jeho matky, která chce změnit jeho pohlaví

V některých státech USA platí šílené zákony, které umožňují změnit pohlaví dítěte i ve velmi nízkém věku. Touto cestou ostatně nastupují i některé evropské země, přičemž do budoucna by se dokonce mělo jednat o jakousi normu.

Genderová výchova je samozřejmě součástí depopulačních snah, přičemž změna pohlaví je nyní mladým představována jako něco pozitivního.

Pokud se jedná o dospělé jedince, pak je jen na nich, co se svým tělem udělají. Chudáci jsou však děti, které jsou plně pod vlivem mnohdy šíleného školství a neméně šílených rodičů. Pokud pak nastane situace, kdy jeden z rodičů hodlá měnit pohlaví dítěte a druhý ne, pak nezbývá než do všeho zasvětit soud. I ten je ovšem většinou na straně systému…

Soudce v Dallasu v roce 2020 vydal příkaz, který umožnil Anne Georgulasové převzít moc nad lékařskými rozhodnutími svého syna Jamese Youngera (v té době mu bylo 8 let).

Matka Jamese Youngera chtěla začít chlapci podávat blokátory puberty a nakonec mu podávat hormony pro změnu pohlaví.

Chlapcův otec Jeffrey Younger slíbil, že bude pokračovat v boji za ochranu svého syna poté, co porota v roce 2019 rozhodla proti němu v jeho soudním případu, aby zachránil svého syna Jamese před „změnou pohlaví“.

Šílená matka, doktorka Anne Georgulasová, měla pokračovat v chemické kastraci jejich syna, aby Jamese Youngera proměnila v „Lunu“.

Dr. Georgulasová u soudu přiznala, že není biologickou matkou Jamese a jeho dvojčete Juda. Použila oplodnění in vitro s darovaným vajíčkem.

Texaský guvernér Gregg Abbott loni na podzim oznámil, že úřad texaského generálního prokurátora a texaské ministerstvo pro rodinu a ochranné služby se zabývají děsivým případem Jamese Youngera a jeho násilnické matky, která pracuje na kastraci svého syna.

Video Jamese Youngera, když mu byly pouhé 3 roky, odhalilo, že jeho matka mu už tehdy oblékla dívčí šaty a nalakovala mu nehty!

Zneužívání ze strany matky začalo proto, že se Jamesovi líbila hračka z filmu „Ledové království“ určená pro malé holčičky. Je naprosto normální, že si malí chlapci hrají s dívčími hračkami, ale neznamená to, že chtějí být vykastrováni a „přeměněni“ v dívku.

Na otázku, zda je chlapec nebo dívka, James, kterému tehdy byly jen 3 roky, odpověděl: „dívka.“

Řekl, že mu máma řekla, že je holka.

Jeffrey Younger byl nucen platit své bývalé manželce 5 000 dolarů měsíčně, aby zaplatil za „přechod“ svého syna a poradenství, kromě zálohy 10 000 dolarů, kterou poradce požadoval.

Jeffrey Younger poskytl v pátek večer aktuální informace o svých synech-dvojčatech.

„Nejvyšší soud Texasu zamítl moji stížnost, čímž v podstatě zrušil má rodičovská práva. Moje děti jsou nyní v Kalifornii chemicky kastrovány. Texas je impérium zneužívání dětí, vedené texaskými soudci.“  řekl Jeffrey Younger.

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout