Jak fungují nová pravidla italské vlády, mající za cíl omezení podvratné činnosti pašeráckých neziskovek?

Jak fungují nová pravidla italské vlády, mající za cíl omezení podvratné činnosti pašeráckých neziskovek?

Než se podíváme na aktuální situaci stran nového zákona vlády Meloniové, zkusme se na chvíli vrátit do roku 2019. V té době tehdy nová vláda Hnutí 5 hvězd a Ligy pod vedením premiéra Conteho a s ministrem vnitra Salvinim zavedla velmi tvrdá migrační pravidla.

Přístavy byly zcela uzavřeny nejen pro lodě neziskovek, ale také lodě pobřežní stráže v té době měly zákaz fungovat jako další pašerácká neziskovka.

Zatímco před rokem 2019 i v současné době funguje italská pobřežní stráž tak, že lodě, kroužící ve Středozemním moři, sbírají ilegály z lodí, které nebyly objeveny pašeráckými neziskovkami, v roce 2019 vláda tuto činnost zcela zakázala.

Tehdejší omezení pašeráckých neziskovek, jimž byly dokonce pod různými záminkami zabavovány třeba na dlouhé měsíce lodě, ale i omezení kompetencí pobřežní stráže, vedlo k rekordně nízké invazi.

Nepomáhaly protesty EU, OSN ani dalších podvratných organizací – včetně Bergoglia – invaze zůstávala na minimálních číslech. To se změnilo po rozpadu vlády Ligy a Hnutí 5 hvězd. Další vlády, v nichž již na ministerstvu vnitra působila PD (italská sociální demokracie), zrušily všechny dekrety z roku 2019 a začalo se opět vítat.

To dospělo až do letošního rekordního roku, kdy do Itálie doplulo více než 100 tisíc Afričanů.

Všichni voliči současné italské vlády očekávali, že po nástupu na svůj post Meloniová uzavře přístavy a invaze klesne na minimum. To se ovšem nestalo. Za poslední dva měsíce se invaze nijak nesnížila.

Do toho přichází vláda Meloniové s novým dekretem, namířeným na pašerácké neziskovky. Připomínám, že podle něj již musí neziskovka namířit do přístavu s prvním úlovkem a nesmí čekat, až naloví i další „trosečníky,“ aby plula do Itálie plná.

Další, co nový dekret žádá, je zajištění žádosti o ochranu již na palubě dané lodi a to u země, pod jejíž vlajkou loď pluje. Aktuálně by se jednalo především o Německo, neboť nejvíc lodí pluje pod německou vlajkou.

Neziskovky se již samozřejmě ozývají a nová pravidla odmítají. Jak bude vše fungovat brzy uvidíme, v zimě je provoz neziskovek ve Středozemním moři poněkud menší než v létě, hlavní proud invaze je tak organizován cestou „po vlastní ose“ s tím, že v mnoha případech podvratnou neziskovku nahradí neméně podvratná italská pobřežní stráž.

A to je právě problém, neboť tyto státní pašeráky dekret Meloniové nijak neřeší.

Na námitku novinářů, že Meloniová v předvolební kampani slíbila uzavření přístavů, premiérka odpověděla:

„Nemluvila jsem o námořní blokádě, jak to řeklo mnoho z vás, novinářů. Nemyslím tím námořní blokádu proti vůli severoafrických zemí a pak „začněme válku“. Námořní blokáda, jak ji chápu, je evropská mise.

Pokud tedy kdokoli, kdo nám pošle nelegální imigranty, nebude souhlasit, a pokud nebude souhlasit EU, budeme nadále přijímat nelegální imigranty.“

Novináři po jejím proslovu upozorňují, že Meloniová lže, neboť na sociálních sítích mnohokrát slibovala blokádu přístavů.

Jak tedy budou v příštích dnech fungovat lodě neziskovek se teprve uvidí, nicméně tyto lodě přivezou z Libye do Itálie jen asi 25% všech obohacovačů.

75% připluje buď po vlastní ose nebo s pomocí italské pobřežní stráže, což je ovšem invaze, kterou italská vláda nijak neřeší.

Od té doby, co se Meloniová stala premiérkou, přistálo 23 000 útočníků. Ani stín námořní blokády. Nyní, místo aby přiznala, že Italům lhala, se schovává za EU: jako každý samozvaný italský (ale i jiný evropský) politik posledních desetiletí.

A co námořní blokáda? Na tiskové konferenci na konci roku Giorgia Meloni tento problém opět „okecala“.

Meloniová vysvětlila, že ano, chce udělat námořní blokádu, ale musí souhlasit všechny ostatní země EU, ale musí souhlasit i země Středomoří, což předpokládá jako nedosažitelný scénář.

Meloniová moc dobře ví, že fanaticky vítací vlády jako je například vláda německá nebo španělská NIKDY s blokádou souhlasit nebudou. A už vůbec nebude souhlasit vedení EU, kde na rozhodujících místech sedí například další vítací fanatička, Švédka Ylva Johanssonová.

A nakonec důkaz jak funguje vláda pod vlivem EU, Aspen institutu a jiných globalistických organizací.

Na Lampedusu včera dorazilo 214  ilegálů osmi malými čluny. Ve středu dorazilo na ostrov dokonce 432 afrických obohacovačů. Většinou se jednalo o Somálce, Eritrejce, Tunisany, Senegalce a Nigerijce.

Jenže právě tato připlutí nový dekret italské vlády nijak neřeší. Pokud znesnadní dovoz obohacovačů neziskovkám, kterým nyní hrozí za porušení pravidel i zabavení lodi, jednoduše přibude těchto autonomních připlutí, která jsou navíc podpořena italskou pobřežní stráží, jejíž podvratnou činnost vláda také nijak neřeší.

Italská pobřežní stráž totiž koná podle pravidel stanovených EU, což eurohujerksá vláda plně respektuje.

Situaci v Itálii budu samozřejmě průběžně sledovat a informovat vás o tom, jak jsou nová pravidla namířená proti pašeráckým neziskovkám, dodržována a praktikována.

Zatím se ovšem potvrzuje jen to, co dlouhodobě tvrdím: Vláda, která nechce vystoupení z EU, nebude nikdy hájit zájmy vlastní země, ale vždy především zájmy EU…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

One thought on “Jak fungují nová pravidla italské vlády, mající za cíl omezení podvratné činnosti pašeráckých neziskovek?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout