USA se ocitly na pokraji nejhorší krize bezdomovectví v celé historii země

USA se ocitly na pokraji nejhorší krize bezdomovectví v celé historii země

Nejen Evropa se ocitla ve velmi tristní situaci. Také v USA lidé velmi rychle chudnou, neboť globalistická politika má jít přesně tím směrem – do světa, kde nikdo nic nevlastní a vše se sdílí.

Nyní přináším zajímavý popis situace, která nemá v dějinách USA obdoby. Ovšem podle výsledků stávajících voleb se zdá, že právě tato tristní situace začíná mnohé lidi probouzet. To se děje v situaci, kdy většina Evropy – včetně naší země – tvrdě spí. Pokud to tak bude pokračovat, tak i v Evropě bude bezdomovectví podobně časté, jako je tomu nyní v některých velkých amerických městech…

Nyní již situace v USA podle amerického spisovatele Michaela Snydera:


Pokud žijete ve větší městské oblasti, možná jste si všimli, že všude kolem vás začínají vyskakovat „stanová městečka“. Nejhorší inflační krize za několik desetiletí v kombinaci s nejhorší drogovou krizí, jakou jsme kdy viděli, vytvořila bezprecedentní krizi bezdomovectví. Každou noc se ještě více Američanů připojuje k rychle rostoucím „nepovoleným táborům“, které zabírají stále více pozemků v našich největších městech.

Pokud je nyní situace tak špatná, kolik našich spoluobčanů bude ode dneška za rok nebo dva spát na ulici, když budou ekonomické podmínky mnohem horší? Předpokládá se, že jsme největší národ na planetě, ale s každým dalším dnem vzniká ještě více stanových městeček. Náš systém selhává a rozsáhlé ekonomické utrpení, jehož jsme právě svědky, je skutečně těžké pochopit.

Podívejte se, co se děje v Sacramentu. Je to hlavní město Kalifornie a všude tam vznikají stanová městečka.

Ve skutečnosti se uvádí, že počet bezdomovců v Sacramentu vzrostl od roku 2019 téměř o 70 procent.

Během pandemie vzrostl počet neubytovaných obyvatel po celé Kalifornii, ale nárůst v Sacramentu byl obzvláště ohromující.

V regionu došlo od roku 2019 k téměř 70% nárůstu bezdomovectví a nyní čítá více lidí bez domova než San Francisco.

Netřeba dodávat, že absurdní ceny bydlení jsou jedním z hlavních důvodů, proč je tolik lidí vyhnáno do studených ulic…

Primární silou dramatického nárůstu jsou podle sčítání z roku 2022 vysoké náklady na bydlení. Průměrná cena domů v kraji přesáhla 500 000 USD a průměrné měsíční nájemné je 2 774 USD, což je o více než 5 % více než v loňském roce. Některé garsonky v centru města se pronajímají za 2000 dolarů měsíčně, řekla Crystal Sanchezová, prezidentka Sacramento Homeless Union, zatímco tisíce lidí spí venku.

Většina rodin ze střední třídy si sotva může dovolit platit 2000 dolarů nebo více za bydlení měsíčně.

A kdo je chudý, nemá šanci.

Podmínky jsou velmi podobné nahoře v Portlandu v Oregonu. Ceny bydlení vyletěly do šílených výšin a bezdomovectví se šíří jako lavina.

V tuto chvíli starosta Ted Wheeler říká, že po městě je rozmístěno „téměř 800 nepovolených táborů“ …

„Téměř 800 neschválených táborů se rozprostírá na 146 čtverečních mílích města Portland,“ řekl Wheeler. „Něco se musí změnit.“

Mnoho obyvatel Portlandu ale ztratilo důvěru ve vedení města.

V nedávném průzkumu, který provedl The Oregonian, téměř 75 procent voličů v Portlandu uvedlo, že město je „na špatné cestě“.

V této fázi se to do značné míry dostalo do bodu, kdy se stanovým městečkům prostě nevyhnete.

Věci jsou nyní tak špatné, že existuje možnost, že by tradičně demokratický stát Oregon skutečně mohl v listopadu zvolit republikánského guvernéra …

Souboj o místo guvernéra zůstává nerozhodný, nový průzkum ukazuje těsný náskok pro republikánského kandidáta ve státě, který od roku 1982 nezvolil republikánského guvernéra.

Podle nového průzkumu společnosti Nelson Research vede republikánka Christine Drazanová před demokratkou Tinou Kotek v klání, 44 ku 41 procentům, uvedl KOIN.

To dává Drazanové 2-bodový náskok v průměru průzkumů RealClearPolitics, když letos na podzim těsně vedla v každém průzkumu.

Myslel jsem, že v tomto státě nikdy neuvidíme dalšího republikánského guvernéra.

Zdá se, že jsem se v tom mohl mýlit.

Washington DC nemá tolik „neschválených tábořišť“ jako Portland, ale New York Post hlásí, že počet stanových městeček v hlavním městě naší země nyní vzrostl na 120 …

V posledních dvou letech ve Washingtonu DC explodovaly tábory pro bezdomovce, protože jak město, tak federální vlády během pandemie COVID-19, zrušily donucovací opatření – a přinutily kočovné bezdomovce, aby zapustili kořeny tím, že se postarají o všechny jejich potřeby. .

Prohlídka hlavních bezdomoveckých oblastí okresu The Post tento týden našla nejméně 35 stanů v rezidenci v lokalitě National Park Service dva bloky od Bílého domu; více než 20 na zelených plochách kolem komplexu ministerstva zahraničí; a pět přes ulici od nechvalně známého hotelu Watergate.

A tato místa tvořila méně než 5 procent z odhadovaných 120 stanových městeček ve Washingtonu DC

Před více než deseti lety jsem pracoval v srdci Washingtonu.

A za celou dobu, co jsem tam byl, jsem neviděl jediného bezdomovce bydlet ve stanu.

Nyní jsou ale stanová městečka všude kolem.

Nárůst kriminality samozřejmě často přichází s explozí bezdomovectví.

Znásilnění běžkyně bezdomovcem s 25 předchozími zatčeními přináší tento týden v New Yorku mnoho titulků …

Policie uvedla, že oběť byla venku u mola 45, poblíž West a Christopher Street ve West Village, kolem 5:30, když ji muž Carl Phanor (29) zezadu popadl a dusil, dokud neomdlela.

Phanor, který má na kontě 25 zatčení a který je hledaný za nejméně dva další sexuální trestné činy, si pak svlékl šaty, znásilnil ji a poté z místa utekl na městském sdíleném kole s jejími sluchátky, mobilním telefonem a peněženkou.

Otřesené oběti si všiml další běžec a záchranáři ji odvezli do nedaleké nemocnice.

Je smutné, že populace bezdomovců v New Yorku každým dnem stále roste.

Ve skutečnosti se problém stal tak vážným, že  nyní byla  k řešení krize povolána Národní garda…

New York City povolalo Národní gardu, aby se vypořádala s rostoucí migrační krizí, která zaplavuje přístřešky a zařízení pro bezdomovce, protože zaměstnanci nejsou schopni se s náporem vyrovnat.

Záložníci Národní gardy jsou nasazováni, aby pomáhali s každodenními operacemi v mnoha místech, včetně správy kapacity, distribuce jídla a pomoci s nedostatkem personálu.

V newyorských útulcích pro bezdomovce v současnosti žije více než 62 000 lidí – z toho téměř 13 000 jsou migranti, uvádí ministerstvo služeb pro bezdomovce.

Ale to je jen začátek.

Očekávám, že během několika příštích let přijdou o práci miliony Američanů.

A pravdou je, že už se to začíná dít. Zrovna dnes jsme se dozvěděli, že Stripe propustí přibližně 14 procent své pracovní síly …

Gigant pro online platby Stripe propouští zhruba 14 % svých zaměstnanců, napsal ve čtvrtek generální ředitel Patrick Collison ve zprávě zaměstnancům.

V memorandu Collison uvedl, že škrty jsou nezbytné kvůli rostoucí inflaci, obavám z hrozící recese, vyšších úrokových sazeb, energetických šoků, napjatějších investičních rozpočtů a řidšího financování startupů. Dohromady tyto faktory signalizují, „že rok 2022 představuje začátek jiného ekonomického klimatu,“ řekl.

Se zhoršujícími se ekonomickými podmínkami bude počet stanových městeček mnohem větší.

Chladná a tvrdá realita je tedy taková, že naše krize bezdomovectví bude od tohoto okamžiku jen sílit.

Vím, že to může být těžké slyšet, ale pravdou je, že jsou to těžké časy.


Tolik vyprávění Američana, který popisuje, jak během pár let explodoval počet bezdomovců v USA. A zřejmě něco podobného čeká také Evropu, neboť ničivá energetická politika, která vznikla kvůli ničivým sankcím, ale i neméně ničivá politika zeleného údělu zdecimuje i evropské země, které jsou nyní nejen zbavovány své suverenity, ale zároveň i deindustrializovány.

Co je cílem? Jakmile dojde celá situace (ať už v USA nebo Evropě) do již zcela neúnosného bodu, bude lidem v tristní situaci nabídnuta pomoc v podobě nepodmíněného příjmu, ale také ubytování ve sdílených bytech a za absolutní poslušnost i přežití.

A dále to už znáte ze stránek Světového ekonomického fóra.

Svět, kde nikdo nic nevlastní, vše se sdílí a globalisté jsou šťastni…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

3 thoughts on “USA se ocitly na pokraji nejhorší krize bezdomovectví v celé historii země

  1. No a? Vždyť je to země neomezených možností, tak proč by tam neměli mít tu možnost být bezdomovci. Notabene to je jen v U-SSA? To je snad ve všech státech jenž jim lezou do prdele. A díky EU bude podstatně hůř, ale jak se pravdivě říká „čím hůře tím lépe“, neb to donutí i ty zabedněné mladé, se probudit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout