Klimatický summit: Pokrytečtí politici přilétají v soukromých tryskáčích a vládních letadlech a konzumují maso

Klimatický summit: Pokrytečtí politici přilétají v soukromých tryskáčích a vládních letadlech a konzumují maso

A opět zde máme pokrytecké politiky, dobře dotované klimatické aktivisty a jejich loutkovodiče, kteří se vydali na klimatický summit do Egypta. Asi si říkáte, že je to příliš daleko na to, aby se tam většina politiků mohla dostat jinak než letadlem. Jenže ono jde v mnoha případech nejen o vládní letadla, ale také o soukromé tryskáče.

Proč si například nemohli politici zajistit místa v některých charterových či pravidelných letech? Vždyť summit je pořádán v letovisku, kam celoročně létají turisté na dovolenou. Aby šli příkladem, když už plánují i tyto lety pro „plebs“ výrazně omezit, zdražit a časem jich co nejvíc zrušit – vše ve jménu nesmyslného boje proti CO2.

Ovšem globalisté a jejich loutky nás také nabádají k tomu, abychom přešli od masa a mléka k hmyzu a umělým výrobkům. I zde se však ukazuje, jak oni sami káží vodu a pijí víno…

Politici a klimaalarmisté z celého světa se scházejí na výročním klimatickém summitu. Nejen, že mají k dispozici hříšně drahé luxusní masové menu, ale cesta musí také splňovat požadavky „elity“. Samozřejmě nepřijeli vlakem ani běžnými leteckými linkami, ale jako obvykle soukromými tryskáči, vládními letadly a spíš jen výjimečně dopravními letadly. Tentokrát jsou však letadla preventivně zaparkována stovky kilometrů daleko.

Chtěli zcela zřejmě zabránit tomu, aby fotografie soukromých a vládních letadel klimatických pokrytců znovu obletěly svět, jako tomu bylo před rokem.

V pondělí začala v egyptském Šarm aš-Šajchu konference OSN o změně klimatu (COP27). Do 18. listopadu budou takzvaní experti a politici diskutovat o zpomalení globálního oteplování. Letošního ročníku se účastní 110 hlav států a předsedů vlád, 2 000 řečníků a více než 35 000 delegátů. Zajímavé je, že Čína a Indie, největší znečišťovatelé spolu s USA, se summitu neúčastní.

Většina politiků přiletěla soukromým či vládním letadlem, včetně německého kancléře Olafa Scholze, který je v rámci EU jedním z nejhlasitějších zastánců tvrdé zelené politiky. Je zajímavé, že vládní letadlo kancléře pouze vysadilo a pak znovu vzlétlo, aby bylo zaparkováno na Kypru – 800 kilometrů tak letělo prázdné.

Několik dalších letadel také politiky z různých zemí světa v místě pouze vysadilo a rychle odletělo do Asuánu, Hurghady nebo Luxoru poté, co byl pokrytecký náklad vysazen na místě. Po ukončení summitu se samozřejmě všechna tato letadla vydají zpět, aby tyto prolhané a zkorumpované politické loutky vyzvedla.

Je zřejmé, že letos se nebude parkovat na cílovém letišti. Existuje snad souvislost s obrázky z posledního klimatického summitu  ve skotském Glasgow? Před rokem byla sousední letiště plná soukromých letadel a vládních letadel, jejichž celkové emise CO2 se blížily emisím velkého města. Byly tam dokonce dopravní zácpy, takže letadla musela přistávat na blízkých letištích.

Online setkání, jak jej doporučovali uživatelé na sociálních sítích s ohledem na údajnou klimatickou nouzi, pravděpodobně nepřicházelo v úvahu – koneckonců pak by politici a klimatičtí aktivisté mohli přijít o luxusní menu bohaté na maso, které se podává „VIP“ na klimatickém summitu. Hmyz se v nabídce samozřejmě nenachází: ten je vyhrazen jen pro „podřadný plebs.“

V nabídce pochutin pro účastníky klimatického summitu najdete lososa, mořského okouna, kvalitní hovězí (copak kravské prdy, najednou nevadí?), kuřecí prsíčka i omáčku se sýrem a smetanou – zcela jistě z pravého mléka, které má být pro plebs také tabu.

BildBild

 

Generální tajemník OSN Antonio Guterres zahájil konferenci šířením poplašných zpráv inspirovaných ACDC: „Jsme na dálnici do klimatického pekla a máme nohu na plynu.“ Navzdory desetiletím rozhovorů o klimatu bylo dosaženo příliš malého pokroku v zájmu záchrany planety před nadměrným oteplováním. Aby se urychlil přechod od fosilních paliv ke „klimaticky šetrné“ energii, vyzval k paktu mezi nejbohatšími a nejchudšími zeměmi na světě.

Tedy ano, chápete to správně, opět přišla na přetřes klimatická daň, kterou by měly platit všechny rozvinuté země (čímž je myšlena zejména Evropa, USA, Austrálie, Japonsko apod.) na údajný boj proti změně klimatu. Ostatně, země již nyní povinně přispívají, ovšem do budoucna se tyto částky zase o něco zvýší. A to bez ohledu na stávající krizi.

Mezitím budou všichni tito pokrytci létat soukromými tryskáči a cpát se masem ze zvířat, která prý příliš prdí, proto musí být jejich chov zastaven. Otázkou zůstává, jak je možné, že většina lidí tyto klimatické lži neprohlédla, vždyť už jen tyto summity ukazují v plné nahotě celé pokrytectví, které za klimatickým náboženstvím stojí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.9]

One thought on “Klimatický summit: Pokrytečtí politici přilétají v soukromých tryskáčích a vládních letadlech a konzumují maso

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout