Big Pharma byla vždy jednou z nejdůležitějších vlivných sil v Evropské unii

Big Pharma byla vždy jednou z nejdůležitějších vlivných sil v Evropské unii

O bezprecedentním vlivu Big Pharmy na evropskou politiku svědčí i vehemence, s jakou politické loutky vnucovaly experimentální genové injekce vlastním občanům. Možná i instalace Lejnové do funkce šéfky EK byla provedena na popud korporací Big Pharmy. A jak sami můžete vidět, tak ani bezprecedentní střet zájmů tuto osobu nedokáže z jejího postu sesadit.

Zde ovšem všichni velmi dobře víme, že tyto farmaceutické korporace, z nichž Pfizer je dokonce nejžalovanější americkou korporací vůbec, mají jednotné vedení, sahající až k nechvalně známým investičním gigantům BlackRock a Vanguard.

EU – respektive země, které se řadí pod vliv této 4. říše – však nebyla pod vlivem Big Pharmy jen v posledních letech.

Farmaceutické impérium bylo a je jednou z hlavních sil stojících za Evropskou unií. Není náhodou, že tyto farmaceutické společnosti mají takovou moc. Nejen, že se podílejí na kontrole lékového kartelu, jsou také politickými plánovači.

To je způsob a důvod, proč Big Pharma tak těsně zapadá do toho, co se volně nazývá Nový světový řád. Cíl zapsat každého člověka do systému diagnostiky nemocí a léčby toxickými léky od kolébky až po hrob má větší účel: oslabit člověka a oslabit populaci.

To je politický cíl. Usnadňuje ovládání.

Hlavními součástmi společnosti IG Farben byly při vypuknutí druhé světové války Bayer, BASF a Hoechst. Byly to chemické a farmaceutické společnosti. Farben postavil Hitlera do čela vlády v Německu a válka byla navržena tak, aby vedla ke sjednocené Evropě, která by byla ovládána spojením Farben.

Prohra ve válce tento plán nevykolejila. Jen byl přesunut do ekonomického plánu, který se nakonec stal Evropskou unií, tedy pokud nazýváme EU 4. říší, rozhodně to není neopodstatněné.

Prvním předsedou Evropské komise byl Walter Hallstein, nacistický právník, který měl za války na starosti poválečné právní plánování pro novou Evropu.

Jak uvádí Rathova nadace: V roce 1939, na pokraji války, Hallstein prohlásil: „Vytvoření nového zákona  je POUZE úkolem zákonodárců!

V roce 1957, když byla jeho pověst účelově vyčištěna, Hallstein pronesl následující slova: „Evropská komise má plnou a neomezenou moc pro všechna rozhodnutí související s architekturou tohoto evropského společenství.“

Po válce byla IG Farben rozdělena do samostatných společností, ale tyto společnosti (Bayer, Hoechst a BASF) se vrátily a dosáhly nových zisků.

K této problematice si lze přečíst víc v knize Nacistické kořeny bruselské EU od Paula Anthonyho Taylora, Aleksandry Niedzwiecki, Dr. Matthiase Ratha a Augusta Kowalczyka. 

V roce 1992 se nezávislý investigativní reportér Jon Rappoport hluboce zabýval výzkumem specifických devastujících účinků léčivých přípravků. Nakonec došel k závěru, že na nejvyšších úrovních moci nebyly tyto drogy destruktivní náhodou. Měly způsobit škodu. Byla to skrytá chemická válka proti obyvatelstvu planety. Spojení Rockefeller-Standard Oil-Farben bylo primárním kouskem skládačky.

Byla to samozřejmě Rockefellerova (a Carnegieho) moc, která si vynutila zrod farmaceutického lékařství v Americe, a to zveřejněním  Flexnerovy zprávy z roku 1910. Zpráva byla použita k odsuzování a marginalizaci chiropraxe, homeopatie, naturopatie a dalších forem tradiční přírodní praxe ve prospěch toho, co by se stalo moderním molochem léčby založené na drogách.

Americká FDA povolila ročně nejméně 100 000 úmrtí Američanů na přímé účinky drog, které FDA certifikovala jako bezpečné. FDA zná tato čísla úmrtí. „Neúmyslné“ a „náhodné“ již nelze uplatňovat na tento probíhající holocaust.

Samotný farmaceutický průmysl také zná tato čísla úmrtí.

Abychom porozuměli rozměrům a historii probíhající chemické války proti obyvatelstvu ve formě léčivých přípravků (a samozřejmě pesticidů), musíme vzít v úvahu původní chobotnici, IG Farben.

Druhá světová válka nikdy neskončila. Jednoduše změnila své strategie.

V jakémkoli fašistickém systému většina lidí pracujících uvnitř systému, včetně vědců, odmítá věřit důkazům o tom, co se děje před jejich vlastníma očima. Trvají na tom, že dělají dobře. Věří, že jsou na správné straně. Větší kontrolu shora dolů považují za nezbytnou a správnou. Poskytují „rozumná“ vysvětlení pro způsobenou újmu a smrt.

Druhá světová válka stále probíhá. Bojiště bylo změněno a prostředky jsou mnohem chytřejší.

Sun Tzu napsal: „Proto bojovat a dobývat ve všech svých bitvách není nejvyšší dokonalost; nejvyšší dokonalost spočívá v prolomení nepřátelského odporu bez boje. Nejlepším vítězstvím je, když se protivník sám od sebe vzdá, než dojde k nějakému skutečnému nepřátelství… Nejlepší je vyhrát bez boje.“

To je to, co se děje: neviditelná válka.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Big Pharma byla vždy jednou z nejdůležitějších vlivných sil v Evropské unii

  1. já jsem osobně na základě posledních zkušeností přijal zásadu, nic co pochází od ušáků už nedám do úst ani žádný lék ať už v podobě injekcí či tablet. Není už žádná záruka, že se v jídle či nápojích neobjeví smrtící látky, protože zcela nepokrytě už usilují o životy lidí. Nikomu tuto myšlenku nenabízím, každý musí sám přijmout rozhodnutí o svém vlastním životě.

  2. Zradná mafiánska vláda objednala 6 miliónov jedovatých očkovacích látok (1 pre tento a 5 pre budúci rok!), takže koná a maže relevantné dáta… https://www.inenoviny.sk/zmizli-data-o-pocte-ockovanych-medzi-pozitivnymi-na-korona-gov-sk/ ! Hajzlíci, všetci majú krv na rukách nevinných čo to robia, spolupracujú a tlačia !!! Umierajúcich na následky očkovania stúpa z mesiaca na mesiac… kardiovaskulárne ochorenia, infarkty a množstvo rakoviny u predtým zdravých ľuďoch !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout