COP27: Uhlík bude podobný měně, dalším cílem je tokenizace

COP27: Uhlík bude podobný měně, dalším cílem je tokenizace

Lži o údajném globálním oteplování, údajně způsobeném lidskou činností, zakládají celou budoucí světovou politiku, jejímž ústředním zadáním je přiblížit se co nejdřív „uhlíkové neutralitě.“

O tzv. měření uhlíkové stopy každého jedince, ale třeba i předmětů (baterií apod.) jste si zde již mohli přečíst. Podle všeho však bude uhlík dokonce součástí tvorby digitální měny, na COP 26 se hovořilo o jeho tokenizaci.

Po pravdě musím přiznat, že si příliš neumím představit „tokenizaci“ přírody, ale zdá se, že globalističtí slouhové o tom mají již poměrně jasnou představu.

Po převedení uhlíku do systému, kde se „velmi blíží systému měny“, se světová finanční elita pokouší tokenizovat téměř vše v přírodě.

Bývalý poradce Bank of England (BoE) a spolupředseda G20 Michael Sheren ve středu na vedlejší akci COP27 řekl, že uhlík rychle přechází do systému, kde se blíží měně, a že jako další na programu je tokenizace přírody a biologické rozmanitosti, přičemž místa jako Indonésie, Brazílie a Afrika jsou „naprosto zásadní.“

Již jsme zjistili, že uhlík jde velmi rychle do systému velmi blízkého měně“ – Michael Sheren, bývalý centrální bankéř, COP27:

„V G20 a BoE jsme strávili spoustu času snahou porozumět tomu, kde se vytváří hodnota – nejen v našich systémech, ale kde jsou pro ně hrozby,“ řekl Sheran.

„Už jsme zjistili, že uhlík se velmi rychle posouvá k systému, kde je velmi blízko měně. V podstatě můžeme vzít tunu absorbovaného nebo sekvestrovaného uhlíku a vytvořit budoucí cenovou křivku s architekturou a dokumentací finančních služeb,“ dodal.

A jak se uhlík přiblíží měně, budou deriváty.

Další na programu je tokenizace vody, stromů a v podstatě všeho ostatního v přírodě.

Začínáme uvažovat o cenách vody, stromů a biologické rozmanitosti […] Jak můžeme začít tokenizovat? Jak začneme budovat systémy, které nejen vytvářejí hodnotu, ale také ji přenášejí do celého světa?“ – Michael Sheren, bývalý centrální bankéř, COP27:

„Jižní část světa má mnohem vyšší hodnotu než velká část severní,“ řekl Sheren.

Bývalý centrální bankéř dodal, že Indonésie, Brazílie a Afrika jsou „naprosto kritické, protože jako svět založený na systémech potřebujeme jejich přirozený kapitál více než 66 miliard zlatých mincí, které máme v suterénu Bank of England.“

„Jak můžeme zahájit tokenizaci? Jak začneme budovat systémy, které nejen vytvářejí hodnotu, ale také ji přenášejí do celého světa?“ uvažoval Sheren.

Jeho poznámky zazněly během vedlejší akce Globálního inovačního centra OSN pro změnu klimatu COP27 na téma: „Digitální environmentální aktiva, programovatelné peníze a budoucnost klimatických financí,“ která zkoumala, jak tokenizace environmentálních aktiv prostřednictvím technologie blockchain snižuje třenice v mobilizaci a distribuci.

To údajně může vyřešit financování klimatu celosvětově.

Po odchodu z Bank of England v červenci 2022 se Sheren ujal své současné role prezidenta a CSO na MetaVerse Green Exchange (MVGX).

MVGX má dvě patentované technologie, nezaměnitelné digitální dvojče, které představuje objekty v metavesmíru, a token uhlíkové neutrality pro usnadnění přeshraničního obchodování s dobrovolnými kredity za snížení emisí, aniž by došlo k problémům s národním vlastnictvím.

Půjde tak zřejmě o mezinárodní uhlíkové kredity se stejnou hodnotou, které budou přímo součástí digitální programovatelné měny.

Uhlíkovou daň  budou nejspíš povinny platit za produkovanou nadměrnou uhlíkovou stopu nejen průmyslové firmy a většina zemědělců, ale také jednotlivci, jejichž měření uhlíkové stopy bude zřejmě přímo provázáno s programovatelnou měnou.

Způsob, jakým bude do tokenů digitální měny zakomponována příroda, jak uvádí onen výše zmíněný bankéř, mi přesto stále není příliš jasný…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “COP27: Uhlík bude podobný měně, dalším cílem je tokenizace

  1. Za mne je ztrátou času snažit se pochopit myšlení kreténů. Až s tím někdo přijde to vymáhat, vidlí, motyk, lopat, násad na nářadí je tu dost. I rýč, když bude třeba vyhloubit jámu… kdyby nebyla ropa a nešlo to udělat mechanizací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout