Itálií odmítnutá pašerácká loď Ocean Viking byla přivítána ve francouzském Toulonu (video)

Itálií odmítnutá pašerácká loď Ocean Viking byla přivítána ve francouzském Toulonu (video)

Francie se tak navíc zavázala, že bude novou cílovou zemí pro lodě pašeráckých neziskovek. Vítačská Macronova politika tak bude zřejmě gradovat, vždyť jeho zvolení bylo založeno jen na hlasech důchodců a muslimů.

Původní Francouzi produktivního věku ho volili minimálně. Navíc začal již druhé volební období, znovu kandidovat nemůže, takže nyní se již nemusí přetvařovat tak, aby nebylo znát, že ve skutečnosti plní zadání WEF, kde byl řádně vyškolen. Ostatně, Schwab se již zmínil, že právě Macron a Trudeau jsou jeho nejoblíbenější „žáci.“

Nyní tak budou všechny lodě pašeráckých neziskovek směřovat namísto do Itálie do francouzského Toulonu.

Loď Ocean Viking, odmítnutá Italy, včera dorazila do francouzského Toulonu. Loď s francouzskou posádkou patřící k neziskovce SOS Mediteranee (v minulosti spadala pod Lékaře bez hranic) pluje pod norskou vlajkou.

Volba Toulonu, vojenského přístavu nepřístupného tisku, také umožní vyhnout se obrázkům migrantů vítaných na francouzské půdě. Na palubě lodi je 234 ilegálů, z toho jen 23 žen.

Mezi Itálií a Francií nyní panuje diplomatická válka. Na italské hranice bylo vysláno množství posil a jsou tam zavedeny přísné kontroly.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout