Francie: Tělo dvanáctileté dívky s podřezaným krkem bylo nalezeno v kufru, podezřelá osoba je možná psychicky nemocná

Francie: Tělo dvanáctileté dívky s podřezaným krkem bylo nalezeno v kufru, podezřelá osoba je možná psychicky nemocná

Případ, který nyní otřásá Francií, bude mít pravděpodobně stejné vyústění jako mnoho jiných předtím. I když se zatím o osobách pachatelů příliš mnoho nepíše, podle všeho je jednou z podezřelých i jistá Severoafričanka, která měla být viděna s kufrem, v němž byly nalezeny ostatky mrtvé dvanáctileté dívky (viz titulek).

Zdá se, že samotná Severoafričanka byla pouhým komplicem. Spekuluje se o tom, že dívka padla za oběť obchodníkům s orgány.

vlevo: zavražděná dívka, vpravo: podezřelá Severoafričanka

Dvanáctiletá dívka byla nalezena mrtvá zamčená v kufru tento pátek večer v 19. pařížském obvodu.

Pařížská prokuratura zahájila vyšetřování pro „vraždu nezletilého mladšího 15 let“ poté, co bylo v pátek kolem 23:00 nalezeno tělo 12leté dívky zamčené v kufru. Dívka, narozená v roce 2010, byla nacpaná v kufru nalezeném  v 19. pařížském obvodu. Podle prvních zjištění má oběť podřezaný krk. V sobotu měla být provedena pitva, která má přesněji určit příčiny smrti.

Vyšetřování vraždy Loly, 12, zabité v pátek na severu Paříže, se zrychluje. Je předložena hypotéza trestného činu motivovaného pravděpodobným obchodováním s orgány. Duševní zdraví hlavního podezřelého, zatčeného v sobotu ráno, vyvolává otázky.

Oznámení o zmizení dívky vydal v pátek odpoledne její otec, který se o ni obával poté, co se nevrátila ze školy. Policie rychle nalezla stopu poté, co objevila důkazy naznačující únos v suterénu budovy, kde mladá dívka bydlí.

Severoafričanka, kterou se podařilo natočit jak vchází do domu, je jednou ze skupiny podezřelých pachatelů, ale zřejmě nepůjde o hlavní pachatelku. Snaha o uznání hlavního pachatele coby psychicky nemocného napovídá, že pachatelé  se zřejmě nemusí obávat příliš přísných trestů. A především je více než pravděpodobné, že půjde o krajany této ženy, která měla zřejmě „pouze“ odklidit důkazy…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Tělo dvanáctileté dívky s podřezaným krkem bylo nalezeno v kufru, podezřelá osoba je možná psychicky nemocná

  1.              ╚ V Рrоѕtӗјоvӗ už bуlі vіdӗnі u аutоškоlу muѕlіmáсi. Оᵶbrојte se. ╗

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout