Rakušané si výměnu za Afghánce, Araby a Afričany sami vybrali ve volbách

Rakušané si výměnu za Afghánce, Araby a Afričany sami vybrali ve volbách

Zatím jsem rakouské prezidentské volby, které proběhly minulý týden, vůbec nekomentovala. Jenže ve světle toho, co se děje nejen v Rakousku – a zejména co se v nejbližší době chystá, jsem se rozhodla k nim vrátit. Mají totiž mnoho společného s tím, co čeká u voleb již v lednu nás.

Především – jak jsem uvedla již v tomto článku – měl zelený prezident, ultralevičák a fanatický vítač, velkou podporu u mainstreamu, ale i u zavedených parlamentních stran – vyjma jediné antisystémové FPÖ.

Do voleb pak šlo několik kandidátů. Někteří spíš systémoví, tedy víceméně názoroví souputníci Van der Bellena. A pak tam byli i antisystémoví kandidáti, kteří se pak měli podělit o hlasy všech odpůrců systému a zejména Van der Bellena.

Zatímco ty strany, které jsou systémové, se soustředily na jednoho jediného kandidáta, antisystémové síly roztříštily hlasy mezi více kandidátů. Zatímco FPÖ podporovala svého kandidáta, tak další antisystémová MFG agitovala za jejich kandidáta.

Nebudu to prodlužovat. Nakonec vyhrál Van der Bellen s 56,69 % hlasů a vyhrál tak volby v prvním kole (počítáme-li i nevoliče, pak se jednalo o hlasy 36% oprávněných voličů). Antisystémové hlasy by zde již neměly žádnou váhu ani bez oné roztříštěnosti. Staronový prezident si totiž nedělal agitku jen u Rakušanů. Poskytl i rozhovor turecké televizi, v němž podpořil Turky a islám. Získal tedy také hlasy muslimů v jedné z nejvíce islamizovaných zemí v Evropě.

Tedy nakonec vše dopadlo tak, že Van der Bellen dostal hlasy prosystémových Rakušanů a všech muslimů. Vláda tyto prezidentské volby pojala jako signál souhlasu s politikou, kterou rakouský prezident dlouhodobě podporuje – a to včetně politiky otevřených hranic. Vládní rétorika se tak zcela přizpůsobila a stala se ze dne na den otevřeně vítací ve shodě s rétorikou v prvním kole zvoleného prezidenta.

Ještě před pár týdny hovořila vláda pro uzavření hranic a lepší střežení. Nyní, záhy po jasném výsledku prezidentských voleb, otočila…

Místo ochrany země před nelegální masovou migrací se opět uplatňuje bezbřehá a de facto nezákonná vítací politika. V současné rakouské ústavě ale není žádný mechanismus, který by tuto činnost mohl zastavit. Pro Rakušany, kteří si již v prvním kole zvolili fanatického vítače, to tedy znamená: Užijte si to, co jste si vybrali!

V St. Georgen im Attergau je již připraveno mnoho stanů. Protože se očekává, že v nejbližších dnech do Rakouska dorazí desítky, ne-li stovky tisíc migrantů. Šokující je obzvlášť fakt, že úřadující ministr vnitra Karner (ÖVP) nezajišťuje bezpečnost v pohraničí žijících lidí a neuzavírá hranice. Naopak, prohlásil, že „brzy budeme potřebovat další stany“.

Mezinárodní zákony říkají, že útěk musí skončit v první bezpečné třetí zemi. Rakousko nehraničí s Afghánistánem, Sýrií, Indií ani Pákistánem. Ovšem právě to jsou národnosti, které nyní nejčastěji žádají v Rakousku o azyl.

Z Turecka již navíc vyrazila tzv. „Karavana světla“, což je horda asi 100 tisíc muslimů, většinou ze Sýrie. Právě značná část této karavany se očekává v Rakousku a zřejmě bude velmi podobně očekávána i u nás. Většina z oné „Karavany“ totiž míří do Německa.

Chybí politická vůle chránit Evropu před masovou invazí z jiných kultur. Podle politiků by se v našich sociálních systémech měli cítit dobře. Politici, z nichž většina se nikdy nic nenaučila a nikdy nepracovala, pečetí zkázu starověkých národů.

Lidé souhlasí, protože v Rakousku potvrdili ve funkci letitého zeleného Van der Bellena, který zase nic neudělá a nic neřekne, protože masová invaze a ničení starých kulturních národů jsou součástí programu jeho strany. Nezbývá tedy než blahopřát a popřát všem občanům Rakouska i mimo něj: Užijte si to, co jste si vybrali. 

U nás budou prezidentské volby již v lednu. Kandidátů, kteří se prohlašují za antisystémové tam najdeme hodně, ale nakonec mezi sebou jen roztříští hlasy. To je velká chyba. Měl se nalézt jeden kandidát, který by byl přijatelný pro co nejvíce lidí. Jisté je nakonec jedno: Také u nás to vyhraje někdo prosystémový, ostatně, v průzkumech vedou první příčky samí „Aspeňáci.“

Pokud pak prezidentská volba potvrdí tento předpoklad, vládu to nakonec jen posílí úplně stejně, jako v Rakousku posílila vládu jasná volba fanatického vítače. Lze předpokládat, že samotný mainstream si najde jednu osobu, kterou bude protlačovat podobně úporně jako před pěti lety Drahoše. Stejně jako to udělal mainstream v Rakousku, kde jeho kandidát vyhrál již v prvním kole.

I u nás se džihádisté vítají s otevřenou náručí. Jediné štěstí je, že drtivá většina míří do Německa a zde rozhodně zůstat nehodlají. Nicméně servis, který je jim u nás i v Rakousku nabízen, povzbudí i další jejich soukmenovce v cestě. Samozřejmě bez dokladů, ale s jistotou, že o ně bude dobře postaráno.

A oni sami nebo jejich potomci se jednou patřičně odvděčí. Nejpozději tehdy, až budou zcela demokraticky zaváděny islámské chalífáty ve všech zemích, kde lidé s nadšením volí vítače…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.9]

9 thoughts on “Rakušané si výměnu za Afghánce, Araby a Afričany sami vybrali ve volbách

  1. ja uz len cakam kym sa vyroja tu v bratislave a padam. zatial ma cas netlaci ale mozno nastane konvexia energetickej krizi, plynovej krizy, muslimskej krizi(100k nie je male cislo).

  2. Nerád komentujem českú politiku, ale prípadné zvolenie arogantného ukrajinského Žida, ničiteľa slovenskej tlače neúmernými daňami, ožobračovateľa chudobných, zlodeja, „reformátora“ /rozumej likvidátora ekonomiky v rokoch 1991-92 Václava Klausa-Pružinského by bola rovnaká katastrofa ako ktoréhokoľvek systémom protežovaného kandidáta.

    1. Nie, na 2x rozvedenú Strapákovú /taký van der Bellen v sukni, tiež nenávidí náš národ aj štát, ale nedá dopustiť na kadejaké menšiny vrátane maďarských fašistov a najnovšie aj LGBTI/ som nezabudol. U nás ale budú prezidentské voľby až o dva roky.

  3. přesně tak já to taky psal že alternativa v ČR se ma domluvit na jedinem kandidatovi na prezidenta jinak tim třišti hlasi k čemu je že bude kandidovat 5 kandidatu kteři si navzajem roztřišti hlasi 1 Josef Skála, 2 Alena Vytaskova, 3 Hynek Blaško, 4 Jaroslav Bašta 5 Karel Janeček toho posledniho berme jen uvozovky nekteři totiž veři že i on je alternativa a to i když chce nastolit novy volebni system D21 aby SPD ani žádna jina alternativni strana neměla do budoucna uspěch totež že on je bylali volič TOP 09 a podporovatel milion chvilek kteremu nevadi islám a migrace ktery před nedavnem podpořil současti Velkeho Resetu METAVERZE u ktereho se ve vyrtualni realitě předvaděl ktery i před nedavnem udělal video s Petrem Chobotem tim blaznem co před par lety zdrogoval mnoho lidi no v prezidentske volbě dostane alternativa pořadny vyprask ale co čekat pořad je lepši aby se SPD, KSČM, Trikolora, Svobodni a podobne subjekty domluvili na jedinem kandidatovi na prezidenta ten by mohl dostat někdě mezi 15-20 % a se štěstim se dostat do 2 kola voleb a tim ovlivnit situaci ale takhle kandidovat s vice kandidujicimi je stejne jako by alternativa na prezidenta vubec nekandidovala sice je pravda že prezident v ČR nema takovou moc jako vláda ano je to tak ale to nejduležitějši funkci je armada a když vidime nejsilnějšiho kandidata na hrad Generala Petra Pavla tak by se cela alternativa i všichni lide měli probrat a vidět to nebezpeči a dělat všechno proto aby na hrad dostala někoho kdo neni tak silně proti Rusky založeny zvlašt pokud bude do budoucna chtit levne zdroje z Ruska = ropu a plyn lidi jsou fakt blby ☹

  4. nevim proč opakujeme chybu kterou u voleb na prezidenta udělali Slovaci ještě si pamatuji jak SMER misto toho aby podpořila Štefana Harabina radši si stanovili Šefčoviče eurohujera a proč vubec kandidoval Marian Kotleba když je jiste že on je duležitějši vice ve sněmovně než na uřadu prezidenta jak SMER tak LSNS tehdy třištěli hlasi misto toho aby v prezidentske volbě podpořili Harabina a my si to třištime ještě silněji že mame 5 kandidatu s toho 1 je falešna alternativa tim alternativniho kandidata na prezidenta jsme kompletně vymazali

    1. Harabin nie je vlastenec, ale tzv. biely Žid. Za svoju vlasť považuje Izrael /tak ako mnohí ďalší „pronárodní“ politici na Slovensku, aj Uhrík a Mazurek/ a záujmy Židov a Izraela vždy kládol pred záujmy Slovenska a Slovákov. Prejavilo sa to najmä vtedy, keď ako minister spravodlivosti prvej Ficovej vlády zaradil do Trestného zákona drakonické tresty pre kritikov Židov a čohokoľvek s tým spojeného. Súhlasím ale s tým,že Žid /skutočný, nie biely/ Šefčovič nepredstavoval menšie zlo oproti Čaputovej a Kotleba urobil správne, keď v druhom kole neodporučil voliť nikoho /ani ja som nešiel/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout