Čína nyní prosazuje politiku nulového  Covidu pomocí útočných pušek (video)

Čína nyní prosazuje politiku nulového Covidu pomocí útočných pušek (video)

V Číně je již delší dobu zavedena politika nulového covidu. Zejména některé oblasti v této souvislosti zavedly extrémně přísná pravidla. Jak jste mohli vidět na videích z některých předchozích článků, tak v některých městech již tato politika značně překročila přijatelné meze. Lidé jsou neustále testováni a bez testů se mnohdy ani nedostanou domů.

Někde pak přistoupili nejen k testování rybářů, ale také jejich úlovků. Situace je stále šílenější a nezdá se, že by měla konce.

Ukazují to i extrémně znepokojivé snímky z letiště Xishuangbanna v Yunnanu. Jak dlouho to ještě budou Číňané snášet?

Odpor vůči restriktivním opatřením přijatým komunistickým vedením v rámci převládající „politiky nulového Covidu“ v Číně roste. V provincii Yunnan na letišti Xishuangbanna to nyní dokonce prosazují ozbrojené síly operující v ochranných oblecích a s útočnými puškami.

Zásahové jednotky jednají extrémně přísně a vyvolávají mezi lidmi v letištní budově nevoli.

Důvod restriktivních opatření na videu níže: Zřejmě byl zjištěn pozitivní test u někoho z přítomných, načež se bezpečnostní složky ze všech sil snažily zabránit cestujícím a jejich rodinám v opuštění letištní budovy.

 

Čím déle bude tato výjimečná situace trvat, tím je pravděpodobnější, že se obyvatelstvo vzbouří proti nelidské a již zcela nesmyslné nula-Covid politice komunistického vedení. A nejen to: Peking tímto přístupem také dokazuje, že očkování proti Covidu je zcela zbytečné, zejména proto, že přibližně 90 procent tamní populace je nyní považováno za „plně očkované“. Pokud jsou vakcíny tak účinné, jak se vždy tvrdí, proč jsou tak extrémní reakce na každý pozitivní test?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Čína nyní prosazuje politiku nulového Covidu pomocí útočných pušek (video)

    1. No a to je snad věc Číny že tam máte ve zdravotnictví vrahy? To se musíte starat sami už jste jako Češi jen sedíte u počítače a kňučíte, on to za vás nikdo řešit nebude, zvedněte zadky a zatočte se zločinci ve vládě.

  1. „tímto přístupem také dokazuje, že očkování proti Covidu je zcela zbytečné,“
    ziadny virus, ani Covid neexistuje.
    kazda vacci je zlocin.
    Covid je politicko,ekonomicko,depopulacny manever…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout